Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Staramysie.pl Ciąża Niepłodność Dziecko

Staramysie.pl Ciąża Niepłodność Dziecko
Opis strony :

Portal informacyjny staramysie.pl stworzony dla osób starających się o dziecko, oczekujących dziecka lub będących już rodzicami. Znajdziesz w nim porady i artykuły.W serwisie m.in.: planowanie dziecka,ciąża i jej przebieg, badania w ciąży,poród, niepłodność, leczenie i niepłodności,diagnozowanie ni

adres strony : http://www.staramysie.pl/


Data dodania : 2008-02-25

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Forum o ciąży dla kobiet

Forum o ciąży dla kobiet
Opis strony :

Niemowlę , Ciąża - pielęgnacja - Babskie Forum o rodzinie - dyskusje o wszystkim i o niczym. Babskie sprawy , rodzina , dzieci. U nas znajdziesz wszystko co Cię interesuje : ciąża , dziecko , niepłodność , uroda , porady kulinarne. Rodzinna atmosfera zbliża wszystkich użytkowników. Poznasz nowych przyjaciół. Podziel się Twoim doświadczeniem.

adres strony : http://www.rodzinko.pl/


Data dodania : 2008-09-02

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Invicta

Invicta
Opis strony :

Invicta to specjalistyczna klinika leczenia problemów z płodnością. Co więcej, klinika przeprowadza zabiegi zapłodnienia metodą in vitro. Efektywność leczenia w naszej klinice to ponad 55% co jest najlepszym wynikiem w skali kraju. Za sprawą własnych laboratoriów, wyniki każdego testu możemy uzyskać niemal natychmiast. Wprowadzamy innowacyjne programy leczenia, które nie tylko minimalizują jednostkowe wydatki, ale także zwiększają komfort świadczeń.

adres strony : http://www.invicta.pl/


Data dodania : 2012-10-12

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : In vitro

In vitro
Opis strony :

Rozpatrujesz skorzystanie z in vitro, lecz trwożą Cię spore koszty? Klinika leczenia niepłodności Invicta skonstruowała programy in vitro, umożliwiające na zaadaptowanie terapii do możliwości pacjentów. Zerknij na tę stronę internetową i poznaj szczegóły takich propozycji jak In Vitro All Inclusive czy też In Vitro z Komórkami Dawczyni . Każdy z nich ma spore atuty i da Ci szansę, żeby zajść w upragnioną ciążę oraz weselić się z posiadania pełnej rodziny.

adres strony : http://www.invitro24.com/


Data dodania : 2013-03-08

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021