Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Profesjonalne narzedzia, podnośniki

Profesjonalne narzedzia, podnośniki
Opis strony :

W 1991 roku jako SW Technik przedstawiła po raz pierwszy ofertę ukierunkowaną na branżę samochodową i wulkanizacyjną. Nawiązane w krótkim czasie kontakty handlowe z takimi firmami jak: włoski koncern CORGHI, RAVAGLIOLI, FINI oraz centrala firmy CHICAGO PNEUMATIC pozwoliły na sprzedaż uznanych na całym świecie produktów oraz dynamiczny rozwój firmy, która swym zasięgiem obejmuje także strefę przemysłową, dla której dedykowane są instalacje pneumatyczne włoskiej firmy TESEO.

adres strony : http://www.sklepznarzedziami.com.pl/


Data dodania : 2009-07-22

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Toya24 - internetowy sklep z narzędziami

Toya24 - internetowy sklep z narzędziami
Opis strony :

W sieci coraz bardziej opłacalne są zakupy, szczególnie w Toya24.pl. Jest to sklep wirtualny, w którego asortymencie znajdują się narzędzia zwyczajne i elektryczne, jak sprężarka, oraz odzież robocza. Sklep przedstawia swoim klientom niesłychanie duży wybór artykułów bardzo znanych firm. Pewne jest, że kupując w Toya24.pl kupuje się nie tylko doskonałą jakość i niską cenę, ale też uczciwe podejście do człowieka. Wszystkie transakcje są realizowane pewnie i szybko, dając klientom 100 % pewności.

adres strony : http://toya24.pl/


Data dodania : 2012-11-18

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : ROLMASZ śruby

ROLMASZ śruby
Opis strony :

Rolmasz z siedzibą w Żarach to sklep internetowy dostarczający narzędzia, elektronarzędzia, wszelkiego rodzaju śruby. Mamy także elementy do naprawy między innymi maszyn rolniczych. Bez względu od tego, czy masz warsztat kamieniarki, ciesielski, czy organizujesz budowę, być może będziesz potrzebował odpowiednich narzędzi. Wszystkie zdołasz kupić u nas, a dzięki czytelnemu układowi strony, bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Dystrybuujemy produkty takich fabrykantów o śwatowej renomie jak: DeWalt, Fiskars, Makita, Neo i Yato, co gwarantuje ich najwyższą postać oraz ogromną staranność wykonania.

adres strony : http://www.rolmasz-zary.pl/


Data dodania : 2013-06-11

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : NYCZ hurtownia gwoździ

NYCZ hurtownia gwoździ
Opis strony :

Za pośrednictwem NYCZ INTERTRADE mają Państwo okazję korzystać z ciągu usług dla Kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorstw. Ochoczo podejmujemy się też współpracy z firmami usługowymi, handlowymi lub produkcyjnymi o różnorodnym profilu działalności. Dystrybuujemy przetestowane elementy złączne najwyższej jakości oraz narzędzia potrzebne w wielu branżach - elektronarzędzia, oprzyrządowanie ogrodowe i inne. Co więcej wykonujemy utylizację ścieków lub odpadów płynnych i niebezpiecznych. Dysponujemy nawet prywatnym zakładem galwanizacyjnym, wskutek czego mogą Państwo zaufać naszemu wszechstronnemu doświadczeniu. Dodatkowe wiadomości mieszczą się na stronie internetowej.

adres strony : http://www.wzorowy.pl


Data dodania : 2014-07-08

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Merkury Narzędzia - internetowy sklep z narzędziami

Merkury Narzędzia - internetowy sklep z narzędziami
Opis strony :

Dlaczego klienci tak często korzystają właśnie z naszej oferty? Głównie zależy im na jakości, która charakteryzują się nasz sprzęt. Posiadamy spore doświadczenie, które jest poparte wieloletnim działaniem na rynku. Co dostaniesz w naszej ofercie? Jesteśmy w stanie zaoferować Tobie między innymi: narzędzia ręczne, piły taśmowe, elektronarzędzia, narzędzia dla przemysłu oraz sporo innych. Wszystko możesz kupić przez sklep online. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

adres strony : http://narzedzia-merkury.pl/


Data dodania : 2019-05-22

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020