Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : boxline.pl - internetowy sklep biurowy - Niszczarki, Bindownice

boxline.pl - internetowy sklep biurowy - Niszczarki, Bindownice
Opis strony :

Sklep boxline.pl to internetowy sklep biurowy z największą ofertą artykułów biurowych w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na www.boxline.pl lub pod nr tel 508 760 009. W ofercie znaleźć można niszczarki do dokumentów renomowanych firm Kobra i Wallner, bindownice, laminatory, zszywacze, trymery, gilotyny, tonery, tusze, materiały eksploatacyjne oraz wiele innych artykułów i akcesoriów biurowych. W razie zainteresowania naszymi produktami zapraszamy do kontaktu

adres strony : http://www.boxline.pl/


Data dodania : 2012-10-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Naprawa Laptopów w Warszawie

Naprawa Laptopów w Warszawie
Opis strony :

Wejdź na serwislaptopowwarszawa.com.pl i zapoznaj się z ofertą napraw komputerowych na terenie Warszawy i okolic. Naprawiamy laptopy, netbooki i komputery m.in takich firm jak IBM, HP, Toshiba, Dell, Lenovo, Apple, Asus, Acer, Sony i inne. Najczęściej usuwane przez nas usterki to uszkodzenie gniazda zasilania, wymiana napędu DVD, zalanie, zbicie matrycy czy problemy z kartą graficzną. Chcesz pozbyć się swojego starego komputera? Oferujemy również skup laptopów. Odwiedź nas na www.serwislaptopowwarszawa.com.pl.

adres strony : http://serwislaptopowwarszawa.com.pl/


Data dodania : 2013-06-08

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Serwis laptopów Toshiba w Warszawie

Serwis laptopów Toshiba w Warszawie
Opis strony :

Twój komputer chodzi wolno i ociężale? Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i prośby naszych klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów. Najczęściej usuwane przez nas usterki to nie włączanie się laptopa, przegrzewanie się go, brak ładowania, uszkodzenie gniazda zasilania, wymiana napędu DVD, zalanie, zbicie matrycy czy problemy z kartą graficzną. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i prośby naszych klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o usługi konserwacji i czyszczenia laptopów.

adres strony : http://www.awarialaptopa.pl/


Data dodania : 2013-06-23

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Naprawa laptopów w Warszawie - naprawakomputerapc.pl

Naprawa laptopów w Warszawie - naprawakomputerapc.pl
Opis strony :

Posiadamy doświadczenie na rynku realizowania naprawy komputerów. Jesteśmy w stanie zapewnić w naszej firmie usługi, które można sprawdzić na naprawakomputerapc.pl, które pozwalają zapewnić możliwość sprawnego zrealizowania napraw bezpośrednio u klientów. W naszej firmie doświadczony informatyk warszawa jest w stanie zapewnić sprawnie realizowane usługi zapewniane przez pogotowie komputerowe warszawa.

adres strony : http://www.naprawakomputerapc.pl/


Data dodania : 2020-01-23

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020