Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Najlepsze KONKURSY w internecie

Najlepsze KONKURSY w internecie
Opis strony :

Konkursy to wspaniała zabawa pozwalająca w prosty sposób zrelaksować się. Szczególnie przyjemny może być moment, w którym dostaje się informacje o wygranej nagrodzie. Dobry portal konkursowy zbiera dane o wszystkich grach dostępnych w internecie i publikuje je dla internautów. Dzięki nam znajdziesz wiele ciekawych konkursów. Możesz także przedstawić na naszych stronach swoją grę w której można wygrać nagrody.

adres strony : http://darmowekonkursy.pl/


Data dodania : 2009-08-21

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Najlepsze Konkursy sms przez internet

Najlepsze Konkursy sms przez internet
Opis strony :

Konkursy sms są szczególną formą zabaw. Tutaj można w wielu przypadkach wygrać bardzo cenne nagrody. Konkursy sms, mimo odpłatności są ciekawym rozwiązaniem na nudę i szarość dnia codziennego. Nasza witryna publikuje informacje o najciekawszych konkursach sms pozwalających wygrać wartościowe przedmioty. Jeśli jesteś organizatorem konkursu, możesz też go u nas zareklamować. Konkursy to także bardzo skuteczna metoda promocji produktów.

adres strony : http://www.superkonkursy.pl/


Data dodania : 2009-08-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Konkurs z nagrodami

Konkurs z nagrodami
Opis strony :

Na stronie prezentowany jest nieustający konkurs o cenne nagrody pieniężne lub doładowania telefonu komórkowego. Zasady udziału są bardzo proste, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, wysłać jednego darmowego (dokładnie tak - koszt smsa to 0,00 zł) i już wiadomo czy to właśnie my wygrywamy pieniądze. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, doskonała okazja na to by trochę się wzbogacić. Nie jest to żaden quiz ani loteria, to coś zupełnie nowego na rynku konkursów. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje nagrodę gwarantowaną - grę java na komórki, dlatego w tym konkursie de facto każdy wygrywa!

adres strony : http://www.kazdy-wygrywa.pl/


Data dodania : 2010-04-09

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Biuro Aktuarialne Prospecto - Usługi Aktuarialne

Biuro Aktuarialne Prospecto - Usługi Aktuarialne
Opis strony :

Założona przez aktuariuszy spółka PROSPECTO istnieje na rynku od 2000 roku i jest obecnie jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm zajmujących się doradztwem aktuarialnym. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia aktuarialnego dopasowanego do indywidualnych wymagań. Oferujemy szeroki zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu zobowiązań wynikających z tytułu dodatkowych, pozapłacowych świadczeń należnych pracownikom (nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalno - rentowe i pośmiertne oraz deputaty węglowe, ulgi w odpłatnościach za energię czy przejazdy). Wszystkie prowadzane prze

adres strony : http://www.prospecto.pl/


Data dodania : 2010-11-19

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Konkursy

Konkursy
Opis strony :

e-Konkursy.info to serwis, który codziennie publikuje informacje o dziesiątkach, a nawet setkach nowych konkursów. Na potrzeby użytkowników konkursy posegregowane zostały w kilku kategoriach (aktualne/internetowe, smsowe, promocyjne, na portalach społecznościowych, blogach czy też nagrody gwarantowane). Powoduje to, że ten serwis jest prawdopodobnie najlepszym wortalem o tej tematyce w Internecie.

adres strony : http://www.e-konkursy.info/


Data dodania : 2014-05-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020