Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Maszyny pakujące

Maszyny pakujące
Opis strony :

Zespół ILAPAK Polska składający się z: doradców handlowych, inżynierów projektu i techników serwisowych jest zawsze gotowy do współpracy z Państwem, służąc pomocą na każdym etapie projektu - od pierwszych ustaleń, poprzez jego realizację, aż po montaż urządzeń i szkolenie załogi. Maszyny ILAPAK są tak skonstruowane, aby zminimalizować konieczność wymiany części oraz potrzebę konserwacji. Ponadto zapewniony jest łatwy dostęp do części szybko zużywających się oraz innych elementów wymiennych, dzięki doskonale wyposażonemu polskiemu magazynowi części zamiennych. W efekcie praca służb technicznych jest szybka oraz efektywna. Z pomocą 10-osobowego sztabu techników działających w Polsce, którzy są

adres strony : http://www.ilapak.pl/


Data dodania : 2012-12-12

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI Wodoerka

BAG IN BOX INŻ. WOJCIECH PŁOCKI Wodoerka
Opis strony :

Szukasz firmy, gdzie będziesz mógł kupić maszynę do pakowania płynów? Zapraszamy do poznania się z propozycją firmy Bag in Box. Nasza specjalizacja to produkcja urządzeń typu: pakowarka 1.220 UC, pakowarka półautomatyczna 1.2, pakowarka aseptyczna oraz wodoerka. ASEPTA 5000 oraz ASEPTA 1000 jest półautomatyczną pakowarką aseptyczną do pakowania płynnych lub półpłynnych produktów, także takich, które zawierają cząstki stałe (owoce - śliwki, wiśnie, truskawki itd.). Naszymi atutami jest sumienna postać usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w celu omówienia

adres strony : http://www.maszynypakujacelublin.pl/


Data dodania : 2014-07-11

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Polpak System automat do pakowania

Polpak System automat do pakowania
Opis strony :

Firma POLPAK Sp. z o.o., jest firmą z ponad 20-letnim doświadczaniem. Jednostka posiada wykwalifikowaną załogę pracowników, jacy w znacznym charakterze świadczą o internacjonalnym sukcesie marki. Oferowane przez naszą firmę maszyny pakujące wykonywane są z najwyższej jakości towarów i przy wykorzystaniu nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Jesteśmy Dziś jednym z czołowych producentów automatów pakujących w folię, dozowników wagowych, kartoniarek, podajników, odbiorników a także skonfigurowania maszyn w kompletną linię produkcyjną. Stawiamy na wypróbowane rozwiązania, a nasze produkty, to najwyższa jakość. Zapraszamy na witrynę internetową.

adres strony : http://www.polpak.pl/


Data dodania : 2014-09-21

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : SUPERMACH Półautomatyczna linia do pakowania

SUPERMACH Półautomatyczna linia do pakowania
Opis strony :

Ceniona przez klientów firma Supermach ma swoją siedzibę w Warszawie. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu urządzeń produkcyjnych, maszyn pakujących, zgrzewarek pneumatycznych, etykieciarek czy innych. U nas każdy z klientów odnajdzie także wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, takie jak tkaniny teflonowe, taśmy khantalowe i czujniki temperatury. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży jesteśmy w stanie każdemu klinetowi doradzić wybór urządzeń spełniających wszystkie oczekiwania. Zapewniamy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Szczegółowa propozycja jest dostępna na stronie internetowej.

adres strony : http://www.supermach.pl/


Data dodania : 2015-01-28

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Etykieciarki

Etykieciarki
Opis strony :

Wyspecjalizowane elementy parku maszynowego do wypełniania, zamykania i pakowania butelek, znajdą Państwo w ofercie firmy ULTRAPAK, której siedziba znajduje się w Toruniu. Dzięki kooperacji z wieloma doskonałymi producentami maszyn, możemy proponować klientom najwyższą jakość każdego sprzedawanego wyrobu. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Prowadzimy obsługę serwisową w ramach udzielonych gwarancji, zapewniając również pomoc pogwarancyjną. Posiadamy dużą różnorodność maszyn, co sprawia, że każdy nabywca dobierze właściwy dla siebie towar.

adres strony : http://www.ultrapak.pl/


Data dodania : 2015-02-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020