Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |

1. Nazwa witryny : MOJE JCB Giełda maszyn

MOJE JCB Giełda maszyn
Opis strony :

Wyszukujesz informacji na temat maszyn firmy JCB? Strona mojejcb.pl pozostał stworzony naturalnie dla osób zainteresowanych zakupem urządzeń tej firmy, a także odbiorców sprzętu JCB. Na naszej stronie wynajdą Państwo nie jedynie wartościowe informacje, ale również różną galerię zdjęć urządzeń JCB w akcji. Nasze forum zespala osoby pracujące na urządzeniach rodzaju JCB, jakie nadzwyczaj otwarcie dzielą się opiniami na temat użytkowania maszyn. Piszemy o koparkach, ładowarkach, nośnikach teleskopowych a także wielu innych urządzeniach marki JCB. W dziale giełda zdołają Państwo zakupić i sprzedać urządzenia. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

adres strony : http://www.mojejcb.pl/


Data dodania : 2013-07-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Serwis-Kop

Serwis-Kop
Opis strony :

Sklep Serwis-Kop oferuje części zamienne do maszyn najlepszych marek. Są tutaj takie marki jak Carraro, Britax, Case czy Kubota. Nawet jeśli w magazynie nie ma części, której potrzebujesz to postaramy się ją sprowadzić jak najszybciej, zazwyczaj czeka się maksymalnie dwa tygodnie. Towary wysyłamy kurierem przez co docierają do klienta nawet na drugi dzień. Kupując tu masz pewność, że wszystko jest zgodne z opisem, a jakość jest bardzo dobra. W razie jakichkolwiek kłopotów można się z nami szybko skontaktować osobiście, telefonicznie lub poprzez formularz na stronie internetowej.

adres strony : http://www.serwis-kop.pl/


Data dodania : 2013-12-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Urządzenia budowlane na superbudowlani.pl

Urządzenia budowlane na superbudowlani.pl
Opis strony :

Główną część witryny stanowi specjalistyczny spis on-line, poświęcony budownictwu. Znajduje się w nim dziesięć najważniejszych kategorii, które są zgodne z hierarchią w procesie budowlanym. Pomysłodawcy katalogu kładą szczególny nacisk na sprawę bezpieczeństwa na placu budowy. Kategorie, które składają się na całość katalogu, to między innymi elektronarzędzia, czy kontenery. Wewnątrz poszczególnych podkatalogów znajdziemy produkty liderów w sektorze budownictwa.

adres strony : http://superbudowlani.pl/


Data dodania : 2014-02-17

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Kosiarki i odśnieżarki Honda

Kosiarki i odśnieżarki Honda
Opis strony :

Ofertą firmy Armax jest sprzedaż jak i wynajem wyposażenia do budowy, czy też ogrodniczego. W asortymencie znajduje się wiele przeróżnych urządzeń, w tym między innymi takich, jak agregaty prądotwórcze, albo też maszyny budowlane. Interesanci mogą przejrzeć szeroki asortyment produktów umieszczonych na stronie, przy czym mogą posprawdzać dokładne specyfikacje każdego wystawionego na sprzedaż lub wynajem przedmiotu. Dodatkowo interesanci mogą też próbować negocjować podane przez firmę ceny. Firma oferuje klientom usługi na najlepszym poziomie, wykonuje też specjalistyczne usługi serwisu maszyn budowlanych.

adres strony : http://www.armax.com.pl/


Data dodania : 2014-03-07

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Części zamienne VOLVO

Części zamienne VOLVO
Opis strony :

Wyspecjalizowana w sprzedaży części do koparek, firma COGITO, proponuje klientom dużą liczbę produktów. Użytkownicy popularnych koparek znajdą u nas wszystkie potrzebne części. Dzięki dużej dostępności produktów, jesteśmy w stanie w szybkim tempie doręczyć kontrahentom ogromną liczbę części. Atrakcyjne ceny produktów to jeden z naszych dużych atutów. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo przy dokonywaniu zakupów. Nasi kontrahenci mogą skorzystać z wygodnego systemu internetowego, za pośrednictwem którego można zamawiać artykuły.

adres strony : http://www.cogitoeu.pl/


Data dodania : 2015-03-10

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020