Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |

1. Nazwa witryny : MULTI KRAFT : Ładowarki wielofunkcyjne, maszyny brukarskie, rolnicze,

MULTI KRAFT : Ładowarki wielofunkcyjne, maszyny brukarskie, rolnicze,
Opis strony :

Ładowarki wielofunkcyjne, maszyny brukarskie, rolnicze, ogólnobudowlane, ogrodnicze i komunalne. Tylko nasze miniladowarki współpracują z ponad 50 przystawkami. Poznań Multi Kraft - to linia uniwersalnych maszyn znajdujących zastosowanie m.in. w pracach: * brukarskich * drogowych * ogólnobudowlanych * komunalnych Znakomicie sprawdzają się jako: profesjonalne urządzenia do układania kostki brukowej i krawężników.

adres strony : http://multikraft.pl/


Data dodania : 2009-02-26

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Maszyny Budowlane Sprzedaż

Maszyny Budowlane Sprzedaż
Opis strony :

Mass-Bud jest to firma sprzedająca w konkurencyjnych cenach używane maszyny budowlane i maszyny drogowe różnorakich uznanych marek. Oferujemy profesjonalne, w pełni sprawne maszyny, sprawdzone przez naszych specjalistów. Zapoznaj się z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy.

adres strony : http://www.mass-bud.pl/


Data dodania : 2009-03-26

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Wózki widłowe | wózki spaliowe i terenowe | Maszyny budowlane | Sztapl

Wózki widłowe | wózki spaliowe i terenowe | Maszyny budowlane | Sztapl
Opis strony :

Oferujemy wózki widłowe, wózek widłowy i maszyny budowlane jak i serwis wózków widłowych. Każdy wózek widłowy posiada wspaniałą jakość. Ponadto w ofercie wózki spalinowe, wózki boczne i czołowe. Wybór maszyn bodowlanych, sztaplarki. Oferujemy także wózki wielokierunkowe. Działamy na terenie Śląska, województwa Podkarpackiego i Katowic. Dostępne marki wózków to: VKP, MAST, Shangli, Talift. Serwis wózków widłowych i maszyn dudowlanych

adres strony : http://www.pphuapis.com.pl/


Data dodania : 2009-04-26

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Podnośniki samochodowe

Podnośniki samochodowe
Opis strony :

Eurosprzęt zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych. W naszej ofercie mamy podnośniki montażowe, podnośniki nożycowe dźwigi oraz żurawie. Wypożyczalnia maszyn budowlanych oferuje sprzęt budowlany taki jak podesty samojezdne czy podnośniki samochodowe. Maszyny budowlane oferowane przez nas charakteryzują się najwyższą niezawodnością i solidnością. Są w doskonałym stanie technicznym, nadają się do prac w każdych warunkach.

adres strony : http://www.eurosprzet.com.pl/


Data dodania : 2009-05-12

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Maszyny drogowe

Maszyny drogowe
Opis strony :

Producent XCMG Europa - montownia i fabryka maszyn budowlanych oraz maszyn drogowych. Profesjonalna dystrybucja, serwis maszyn budowlanych. Nowoczesny zakład oferuje: ładowarka kołowa, walec, dźwig i równiarka na roboty ziemne. Produkcja i sprzedaż w dobrych cenach - tanie walce, ładowarki kołowe. Najwyższa jakość za najniższą cenę - części zamienne, dźwig, ładowarka i walec. Wysokiej jakości maszyny budowlane i maszyny drogowe.

adres strony : http://www.hortpak.com/


Data dodania : 2010-05-13

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020