Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Najlepszy pracodawca 20078

Najlepszy pracodawca 20078
Opis strony :

Cel RANKINGU KARIERA Z PRACODAWCĄ to wyłonienie liderów na rynku pracy pod względem atrakcyjności oferty skierowanej do młodego pokolenia, wybieranych przez dwie grupy: studentów i absolwentów oraz uczelniane Biura Karier. Udział w rankingu drugiej z tych grup jest innowacyjnym pomysłem GRUPY MODUS.

adres strony : http://najlepszypracodawca.pl/


Data dodania : 2007-12-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : BRANDBROKER to zespół doradców wspierających firmy i menedżerów w zarz

BRANDBROKER to zespół doradców wspierających firmy i menedżerów w zarz
Opis strony :

BRANDTRANSACTIONS to zespół konsultantów zajmujących się doradztwem w dziedzinie budowania i wykorzystywania wartości finansowej elementów IP (Intellectual Propoerty): Oferta naszego zespołu koncentruje się na trzech obszarach: Pośrednictwo w obrocie markami, znakami towarowymi i domenami internetowymi. Nasza oferta zapewnia klientom następujące korzyści dla klienta: konsultacje i negocjowanie na rzecz klienta w celu uzyskania korzystnych warunków finansowych (tani zakup, droga sprzedaż). Wyceny prawa własności intelektualnej (praw do marki, do znaków towarowych). Korzyścią Klienta jest wiedza o potencjale finansowym marki, wycena na potrzeby sporów sądowych , wycena na potrzeby wniesienia

adres strony : http://www.brandbroker.pl/


Data dodania : 2011-03-29

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : IDENTITY to zespół konsultantów i projektantów zajmujšcych się projekt

IDENTITY to zespół konsultantów i projektantów zajmujšcych się projekt
Opis strony :

Celem działań IDENTITY jest skuteczne wdrożenie nowego programu identyfikacji wizualnej firmy. W tym celu realizujemy następujšce działania: ˇOpracowujemy manual zarzšdzania wizerunkiem. ˇOpracowujemy szczegółowa dokumentacje łšcznie z procedurami produkcyjnymi dla takich kluczowych elementów jak: druki firmowe, oznakowanie, pojazdy, opakowanie, reklama. ˇInformujemy kluczowych odbiorców o zmianie systemu identyfikacji wizualnej oraz wspomaga inicjatywy klienta dotyczšcej ulotek, video, komunikacji multimedialnej, seminariów i szkoleń.

adres strony : http://www.identity.pl/


Data dodania : 2011-04-20

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : LogoKatalog to team oferujący projekty logo, logotypy i znaki firmowe

LogoKatalog to team oferujący projekty logo, logotypy i znaki firmowe
Opis strony :

LogoKatalog to team oferujący projekty logo, logotypy i znaki firmowe. Zajmujemy się projektowaniem logo wyróżniających firmy na rynku.Prowadzimy usługi w zakresie design logo dla nowych przedsiębiorstw. W sklepie LogoKatalog można kupić gotowe logo, dostosować je do swoich potrzeb. Unikalny design logo, projektowanie graficzne, logotypy, fajne identity, znaki towarowe, identyfikacja usług i produktów.Podstawowym celem logo jest wyróżnienie firmy lub produktu od konkurentów. Dobre logo jest od konkurencyjnych. Innowacyjność, indywidualność i unikatowość to cechy naszych projektów logo, logotypów, logoznaków, znaków i symboli graficznych

adres strony : http://www.logokatalog.pl/


Data dodania : 2011-04-21

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : DESKROPTOR - Projektujemy, budujemy, stylizujemy silne marki

DESKROPTOR - Projektujemy, budujemy, stylizujemy silne marki
Opis strony :

DESKRYPTOR Identity projektuje, kreuje, buduje, stylizuje efektywne i silne marki firm, które pragmatycznie oraz emocjonalnie przemawiają do klientów, zakorzeniają się w ich pamięci i sercach budując wysoką lojalność.Obszarem działania DESKRYPTOR IDENTITY jest projektowanie marek firm i produktów. Realizujemy opracowania z dziedziny Corporate Identity i Brand Identity. Zajmujemy się pozycjonowaniem, repozycjonowaniem, brandingiem i rebrandingiem marek korporacyjnych.

adres strony : http://www.deskryptor.pl/


Data dodania : 2011-04-27

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020