Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Forum o ciąży dla kobiet

Forum o ciąży dla kobiet
Opis strony :

Niemowlę , Ciąża - pielęgnacja - Babskie Forum o rodzinie - dyskusje o wszystkim i o niczym. Babskie sprawy , rodzina , dzieci. U nas znajdziesz wszystko co Cię interesuje : ciąża , dziecko , niepłodność , uroda , porady kulinarne. Rodzinna atmosfera zbliża wszystkich użytkowników. Poznasz nowych przyjaciół. Podziel się Twoim doświadczeniem.

adres strony : http://www.rodzinko.pl/


Data dodania : 2008-09-02

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Leczenie nerwic - Magdalena Pikulska

Leczenie nerwic  - Magdalena Pikulska
Opis strony :

Psychoterapeuta i psycholog Magdalena Pikulska doskonale wie, że trudno jest podjąć decyzję o rozpoczęciu psychoterapii, czy skonsultowaniu swoich problemów. Jednak psychoterapia, to nic innego jak własny rozwój. Prowadząc własny gabinet w Krakowie oferuje m. in. leczenie nerwic, leczenie depresji, psychoterapia niepłodności. Ważnym obszarem jej pracy jest terapia zaburzeń seksualnych, zwłaszcza problemów związanych ze spadkiem lub utratą potrzeb seksualnych. Gabinet znajduje się w centrum Krakowa, niedaleko Wawelu.

adres strony : http://psychologwkrakowie.com.pl/


Data dodania : 2011-02-07

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Invicta

Invicta
Opis strony :

Invicta to specjalistyczna klinika leczenia problemów z płodnością. Co więcej, klinika przeprowadza zabiegi zapłodnienia metodą in vitro. Efektywność leczenia w naszej klinice to ponad 55% co jest najlepszym wynikiem w skali kraju. Za sprawą własnych laboratoriów, wyniki każdego testu możemy uzyskać niemal natychmiast. Wprowadzamy innowacyjne programy leczenia, które nie tylko minimalizują jednostkowe wydatki, ale także zwiększają komfort świadczeń.

adres strony : http://www.invicta.pl/


Data dodania : 2012-10-12

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : In vitro

In vitro
Opis strony :

Rozpatrujesz skorzystanie z in vitro, lecz trwożą Cię spore koszty? Klinika leczenia niepłodności Invicta skonstruowała programy in vitro, umożliwiające na zaadaptowanie terapii do możliwości pacjentów. Zerknij na tę stronę internetową i poznaj szczegóły takich propozycji jak In Vitro All Inclusive czy też In Vitro z Komórkami Dawczyni . Każdy z nich ma spore atuty i da Ci szansę, żeby zajść w upragnioną ciążę oraz weselić się z posiadania pełnej rodziny.

adres strony : http://www.invitro24.com/


Data dodania : 2013-03-08

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Ginekolog-położnik Cezary Wołyński

Ginekolog-położnik Cezary Wołyński
Opis strony :

Zasadniczym naszym zadaniem jest prowadzenie ciąży. Warszawa jest miastem, gdzie działa wiele takich gabinetów, jednak to nam ufają większość kobiet. Wszystko z powodu na troskliwą opiekę nad pacjentkami , a ponadto szeroki zakres przeprowadzanych badań. Trudnimy się: diagnostyką wczesnej ciąży, opieką po porodzie, kolposkopią oraz dodatkowo usg 4d. Warszawa jest miastem, skąd pochodzi prawie każda nasza pacjentka, ale ofertę naszą kierujemy do kobiet z całej Polski. Tym co nas wyróżnia jest skuteczne leczenie niepłodności. Warszawa jest miastem, gdzie niestety te usługi nie są czymś normalnym. Dlatego jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów ginekologiczno -położniczych.

adres strony : http://www.lekarz-ginekolog.eu/


Data dodania : 2013-09-18

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021