Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Aparaty słuchowe, badanie słuchu

Aparaty słuchowe, badanie słuchu
Opis strony :

Zajmujemy się profesjonalnym doborem aparatów słuchowych. Oferujemy bezpłatne badanie słuchu, wypróbowanie wielu modeli aparatów oraz bezpłatną opiekę audioprotetyczną w okresie ich użytkowania. W ofercie również możliwość wypożyczenia aparatów na okres próbny, wizyty domowe, refundację NFZ i innych

adres strony : http://www.amplivox.pl/


Data dodania : 2008-05-08

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Lekarz Kielce

Lekarz Kielce
Opis strony :

NZOZ Laryngomed - Świętokrzyskie Centrum Leczenia Zaburzeń Głosu Słuchu i Mowy w Kielcach to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w laryngologii. Powstaliśmy, aby zapewnić kompleksową opiekę laryngologiczną, audiologiczną i foniatryczną. Zapewniamy szeroki wybór aparatów słuchowych najlepszych marek, które dobieramy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

adres strony : http://www.laryngomed.pl/


Data dodania : 2009-03-27

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Przychodnia Medica 2000 Warszawa Śródmieście - ginekolog, dermatolog,

Przychodnia Medica 2000 Warszawa Śródmieście - ginekolog, dermatolog,
Opis strony :

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje pełen zakres badań diagnostycznych w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy. Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badani

adres strony : http://www.medica2000.pl/


Data dodania : 2009-06-23

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Laryngolog

Laryngolog
Opis strony :

Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!

adres strony : http://www.leczeniezatok.pl/


Data dodania : 2009-08-13

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Lekarze Opole - informacja medyczna

Lekarze Opole - informacja medyczna
Opis strony :

Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów z branży medycznej działających na terenie Opola i okolic. W dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę i wszelkie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę. Zapraszamy!

adres strony : http://www.lekarzeopole.pl/


Data dodania : 2010-03-14

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020