Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Szkolenia językowe dla firm

Szkolenia językowe dla firm
Opis strony :

Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm. Oferujemy kursy językowe dla firm. Nasze szkolenia pozwalają rozwinąć angielski w biznesie. Dysponujemy programem do przyswajania Legal English.

adres strony : http://www.english.biz.pl/


Data dodania : 2008-03-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : hyperLANG - Centrum Języków Obcych

hyperLANG - Centrum Języków Obcych
Opis strony :

Centrum Języków Obcych hyperLANG to firma szkoleniowa, która świadczy usługi dla firm w zakresie nauczania języków obcych oraz doradztwa językowego.

adres strony : http://www.hyperlang.pl/


Data dodania : 2008-04-10

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Lentulus - niemiecki bez barier !

Lentulus - niemiecki bez barier !
Opis strony :

Proponuję Państwu naukę języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania, indywidualnie lub w grupach. Zapraszam na naukę języka ogólnego, umożliwiającego swobodne porozumiewanie się w sytuacjach codziennych, a także zawodowych. Szczególnie polecam szkolenia dla firm, uwzględniające specyficzny język biznesu. W nauczaniu stawiam na metodę komunikatywną i równoległe rozwijanie czterech sprawności językowych: * rozumienia, * mówienia, * czytania, * pisania.

adres strony : http://www.lentulus.pl/


Data dodania : 2011-04-11

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Kursy cae

Kursy cae
Opis strony :

Szukasz szkoły językowej gdzie nauczysz się mówić? Gdzie przygotują cię do egzaminów? Gdzie będziesz mógł dyskutować i ukończyć kursy fce? To nasza propozycja jest dla Ciebie! Proponujemy najnowsze rozwiązania metodyczne, które sprawią, że nauka będzie łatwa i przyjemna. Oferujemy kursy konwersacyjne i gramatyczne. Dzięki nam możesz rozwijać swoje pasje, a podróże będą prawdziwą przyjemnością. Proponujemy ciekawe rozwiązania dla każdego bez względu na jakim etapie przygody z językiem się znajduje. rn

adres strony : http://www.champions-academy.pl/


Data dodania : 2013-09-24

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.

Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.
Opis strony :

Zapisz się już dziś na jeden z kursów jakie ma w ofercie Szkoła Języków Obcych Akcent z takiego miasta jak Poznań! W ofercie znajdziesz półkolonie dla dzieci, kursy językowe dla firm, kursy językowe w Anglii, weekendowe spotkania klubu konwersacyjnego, a także profesjonalne tłumaczenia, zarówno ustne jak i pisemne. Kursy angielskiego w takim mieście jak Poznań są z pewnością dostępne w wielu placówkach, jednak przy wyborze warto zwrócić uwagę na metody nauczania. Akcent to Szkoła Językowa która posługuje się autorskim programem nauczania, wypracowanym na bazie wielu lat doświadczeń.

adres strony : http://www.akcent-poznan.com.pl/


Data dodania : 2017-10-06

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021