Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Tanie hotele w Krakowie, sale konferencyjne, Hotels Cracow

Tanie hotele w Krakowie, sale konferencyjne, Hotels Cracow
Opis strony :

Potrzebujesz taniego hotelu w Krakowie? Szukasz miejsca na nocleg? Chciałbyś mieszkać w centrum w Krakowa? Szukasz hotelu na jedną noc, czy może na dłużej? Potrzebujesz sali konferencyjnej i hotelu dla pracowników swojej firmy? Sale konferencyjne i hotel w Krakowie w samych centrum Zapraszamy!

adres strony : http://www.krakowexpress.pl/


Data dodania : 2008-10-29

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Sale weselne dla mieszkańców miasta Kraków - Best Western.

Sale weselne dla mieszkańców miasta Kraków - Best Western.
Opis strony :

Doskonałe warunki i atrakcyjne ceny jakie oferuje Best Western Premier Krakow Hotel sprawiają, że to właśnie nasz hotel jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc na romantyczny weekend w Krakowie, wymarzone wesele, bankiet czy konferencję. To właśnie u nas mieści się największe centrum konferencyjne w stolicy Małopolski, a zawdzięczamy to składanym ścianom, dzięki którym dysponujemy zmienną ilością sal o różnych parametrach zgodnie z życzeniami klienta. Dodatkowo nasza sala bankietowa pozwoli Państwu zorganizować niezapomnianą zabawę, która zachwyci Państwa gości. Zapraszamy.

adres strony : http://www.bestwesternkrakow.pl/


Data dodania : 2014-09-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Kraków - hotel w centrum

Kraków - hotel w centrum
Opis strony :

Interesująca oferta noclegowa została przedstawiona przez Apartamenty Grodzka 21. Zachęcamy do zaznajomienia się z przygotowaną przez nas propozycją, jeżeli poszukują Państwo noclegów w w ciekawym usytuowaniu, w centralnym miejscu Krakowa. Naszym największym atutem jest świetne usytuowanie, które umożliwia szybki dostęp do ciekawych atrakcji Krakowa. Przygotowaliśmy dla Państwa dogodne warunki pobytowe. Pokoje zostały klasycznie zaprojektowane a przestronne i doskonale wyposażone wnętrza, umożliwiają przebywanie w komfortowych warunkach.

adres strony : http://grodzka21.pl/


Data dodania : 2015-04-22

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020