Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Quizy filmowe - sprawdź swoją wiedzę o filmach

Quizy filmowe - sprawdź swoją wiedzę o filmach
Opis strony :

Lubisz chodzić do kina? Jesteś na bieżąco z filmami? Quizy filmowe są najlepszym sposobem aby sprawdzić jak dobrze orientujesz się w tematyce filmowej. Zadaniem każdego z graczy jest odgadywanie tytułów filmów na podstawie wyświetlanych kadrów. Każdego dnia ukazuje się zestaw 12 zdjęć - za udzielenie poprawnej odpowiedzi użytkownik otrzymuje punkty, dzięki którym zwiększa swoją pozycję w rankingu. Na każdego czeka rywalizacja z pozostałymi graczami, natomiast dla najlepszych użytkowników w miesiącu przewidziane są nagrody pieniężne.

adres strony : http://quizfilmowy.pl/


Data dodania : 2011-01-26

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Konkursy

Konkursy
Opis strony :

e-Konkursy.info to serwis, który codziennie publikuje informacje o dziesiątkach, a nawet setkach nowych konkursów. Na potrzeby użytkowników konkursy posegregowane zostały w kilku kategoriach (aktualne/internetowe, smsowe, promocyjne, na portalach społecznościowych, blogach czy też nagrody gwarantowane). Powoduje to, że ten serwis jest prawdopodobnie najlepszym wortalem o tej tematyce w Internecie.

adres strony : http://www.e-konkursy.info/


Data dodania : 2014-05-26

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Agencja Marketingowa Navy Blue

Agencja Marketingowa Navy Blue
Opis strony :

Profesjonalne projektowanie witryn internetowych to jedna z części propozycji usługowej przedsiębiorstwa Navy Blue. Nasza agencja marketingowa zajmuje się zarówno wykonywaniem stron od zera jak również poprawą istniejących. Oferujemy także tworzenie kreatywnej grafiki na strony www oraz tworzenie systemu CRM. Dzięki nam mogą Państwo skutecznie zareklamować swoją firmę w serwisach społecznościowych. Nasza firma posiada wewnętrzny dział logistyki i duże magazyny, co w połączeniu z kooperacją z kurierami, pozwala nam na oferowanie usług zakupu, magazynowania i wysyłki wybranych przez klientów nagród.

adres strony : http://www.navy-blue.pl/


Data dodania : 2015-06-26

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : e konkursy - INFOKONKURSY

e konkursy -  INFOKONKURSY
Opis strony :

Nie masz czasu śledzić konkursów? Szukasz ciekawych konkursów? My posiadamy wszystkie ważne informacje związane z konkursami i atrakcyjnymi nagrodami !Lubisz brać udział w konkursach, ale nie masz czasu ich szukać? ? Jesteśmy sprawdzonym portalem z konkursami. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową INFOKONKURSY : www.infokonkursy.pl . Można się z nami skontaktować mailowo : [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy Serdecznie !

adres strony : http://www.infokonkursy.pl/


Data dodania : 2016-10-10

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021