Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Agencja Reklamowa DELiVER - Profesjonalny kolportaż ulotek

Agencja Reklamowa DELiVER - Profesjonalny kolportaż ulotek
Opis strony :

Firma DELiVER specjalizuje się w kolportażu materiałów reklamowych już od ponad 6 lat. Jesteśmy rzetelnym i doświadczonym wykonawcą działań promocyjnych druków bezadresowych, a z naszych usług już od lat korzystają takie firmy jak: Lidl, Jysk, Auchan, Billa, RTV Euro AGD, Lewiatan, Neonet Model 1 or

adres strony : http://www.deliver.com.pl/


Data dodania : 2008-04-23

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : praca dla studentów

praca dla studentów
Opis strony :

Oferujemy pracę w miastach Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Kielce jak i w mniejszych. Poszukujemy hostessy a także do kolportaż ulotek. Nasza agencja promocji zapewnia pewna pracę. Dołącz do grona ponad 6000 pracowników.

adres strony : http://www.akcent.biz/


Data dodania : 2008-07-30

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : KOLPORTAŻ ulotek-DYSTRYBUCJA ulotek, roznoszenie ulotek E.B.Marketing

 KOLPORTAŻ ulotek-DYSTRYBUCJA ulotek, roznoszenie ulotek E.B.Marketing
Opis strony :

Kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek, materiałów reklamowych, roznosimy ulotki, dystrybucja ulotek Firma E.B Marketing Grudziądz.Świadczymy usługi w branży kolportażu materiałów reklamowych.Zakres oferowanych przez nas usług to:dystrybucja bezadresowa,adresowa oraz kolportaż uliczny.Zapraszamy do korzystania z naszych usług,gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług i konkurencyjne ceny.

adres strony : http://www.ebmarketing.pl/


Data dodania : 2009-01-22

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Kolportaż ulotek w Gdyni

Kolportaż ulotek w Gdyni
Opis strony :

Jeżeli poszukujecie państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek, azali też innych materiałów reklamowych, to Media Dystrybucja będzie dla Państwa najodpowiedniejszą firmą. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim bagażem doświadczeń na rynku, a naszymi głównymi przedmiotami działalności są prenumeraty gazet, plakatowanie, kolportaż ulotek, wynajem hostess dodatkowo inne usługi dystrybucyjne. Nadzwyczaj istotne dla naszej firmy jest tak zwana regionalizacja, polegająca na tym że zatrudniamy robotników z określonych rejonów, z którymi są totalnie obeznani. Jakość wykonywanych przez naszych ludzi zleceń jest nieustająco monitorowana i kontrolowana a to wszystko w rezultacie sprawia, iż możemy o

adres strony : http://www.media-dystrybucja.pl/


Data dodania : 2011-06-10

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Roznoszenie ulotek w Warszawie.

Roznoszenie ulotek w Warszawie.
Opis strony :

Sprawna i wydajna reklama firmy poprzez dystrybucję ulotek bezpośrednio pod drzwi lub do skrzynek pocztowych. Strefa naszej aktywności obejmuje obszar całego województwa mazowieckiego. Kolportaż broszur i różnorodnych druków bezadresowych realizujemy ekspresowo ponieważ dysponujemy gruntownymi informacjami o ilości punktów adresowych w Warszawie. Zatrudniamy weryfikatorów, którzy dokładnie sprawdzą prawidłowe realizowanie rozprowadzania ulotek. Roznoszenie ulotek realizujemy oferując wygodne systemy opłat i upusty przy ciągłej kooperacji. Naszym priorytetem jest rzetelność oraz sumienność proponowanych świadczeń dla klientów indywidualnych, firm i urzędów.

adres strony : http://uloteks.pl/


Data dodania : 2012-01-24

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020