Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Kancelaria Prawna Warszawa

Kancelaria Prawna Warszawa
Opis strony :

Opinie, umowy, regulaminy, porady prawne, reprezentacja w sądzie, windykacja należności. Bogate doświadczenie, kreatywne rozwiązania. Specjalizacje: - transport, logistyka, spedycja, także międzynarodowe (CMR), - reklama, promocja, wizerunek (także reklama produktów leczniczych) - działalność IT&Internet (bazy danych, serwisy internetowe itp.) - nieruchomości i majątek (podziały, współwłasność, zasiedzenie, egzekucja)

adres strony : http://www.leximprimis.pl/


Data dodania : 2011-01-20

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Prawnik online

Prawnik online
Opis strony :

Po zakupieniu, którejkolwiek z usług świadczonych przez Kancelarię Pierwszą Prawną klient ma zapewnioną bezpłatną, siedmiodniową opiekę prawną. W tym czasie może liczyć na bezpłatną, natychmiastową pomoc. Doświadczeni radcy prawni specjaliści w swojej dziedzinie- chętnie udzielą odpowiedzi na najbardziej trudne i nurtujące klienta pytania. Radców prawnych i aplikantów obowiązuje całkowita klauzula tajności, a każdy realizuje usługi zgodnie z kodeksem etyki zawodowej. Klient ma gwarancję pełnej poufności danych i informacji przekazywanych radcy czy aplikantowi.

adres strony : http://pierwszaprawna.pl/


Data dodania : 2013-04-27

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Kancelaria Adwokacka - Adwokat Anna Rurarz

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Anna Rurarz
Opis strony :

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Rurarz z siedzibą w Warszawie zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm i osób fizycznych. Co robimy? Prowadzimy obsługę prawną firm i osób fizycznych. Zajmujemy się również profesjonalną ochronę prawną obejmującą: doradztwo (opinie, analizy, konsultacje, porady), przygotowanie dokumentów (wnioski, ugody, regulaminy, umowy, pisma procesowe i przedprocesowe, pozwy), reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej. Działamy również pro publico bono m.in. biorąc udział w corocznej akcji Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich oraz okresowo świadcząc darmową wsparcie prawne dla

adres strony : http://annarurarz.com/


Data dodania : 2013-05-14

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Kancelaria radcy prawnego w Warszawie

Kancelaria radcy prawnego w Warszawie
Opis strony :

. MGLex to kancelaria prawnicza z siedzibą w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F. Porady prawne są udzielane przez radcę prawnego Magdalenę Grzybowską, która specjalizuje się w prawie handlowym, zamówień publicznych, pracy, procesowym,oraz administracyjnym. Kancelaria działa również w Internecie oferując porady prawne przez Internet. Oferujemy obsługę prawną firm oraz porady prawne dla osób fizycznych. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów i staramy się dopasować optymalne rozwiązania prawne. Zapraszamy do współpracy.

adres strony : http://www.mglex.pl/


Data dodania : 2016-01-04

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Kancelaria Prawna - Prawo Wodne

Kancelaria Prawna - Prawo Wodne
Opis strony :

Kancelaria prawna prawa publicznego z siedzibą w Warszawie (ul. Puszczyka 5/23 możliwość kontaktu przez komunikator internetowy, obowiązkowe podpisanie umowy o świadczenie usług prawnych). Kancelaria wspiera głównie jednostki samorządu terytorialnego, wykonawców i zleceniodawców w strefie zamówień publicznych. Prawo handlowe, prawo wodne i prawo administracyjne to tylko niektóre z kluczowych specjalizacji.

adres strony : http://kppp.com.pl/


Data dodania : 2020-11-09

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020