Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : BARTGRAFIC Poznań | kalendarze, gadżety reklamowe, poligrafia, płyty c

BARTGRAFIC Poznań | kalendarze, gadżety reklamowe, poligrafia, płyty c
Opis strony :

BartGrafic Poznań - kalendarze, gadżety reklamowe, odzież reklamowa, nadruki na odzieży, rollup, dugopisz. Specjalizacja to też poligrafia, wizytówki, nadruki na cd, foldery, tablice reklamowe, długopisy oraz inne gadżety reklamowe. Agencja reklamowa Poznań - BartGrafic. Kalendarze, gadżety reklamowe, odzież reklamowa, nadruki na odzieży i rollup. W ofercie także poligrafia, wizytówki, nadruki na cd, foldery, tablice reklamowe, długopisy i inne gadżety reklamowe.

adres strony : http://www.bartgrafic.pl/


Data dodania : 2008-06-23

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Teczki ofertowe

Teczki ofertowe
Opis strony :

Przezroczyste podłoże stwarza nowe możliwości projektowe, których nie można uzyskać na standardowych, białych podłożach. Przezroczyste tworzywo jest bardzo ekskluzywnym i wyjątkowym materiałem dla wizytówek. Dodatkowo możliwość zastosowania białego koloru poszerza granice wyobraźni projektantów.Wizytówki plastikowe drukowane są przy użyciu zaawansowanej technologii offsetowego druku UV. Specjalne farby utrwalane są za pomocą promieni UV, co daje podwyższoną trwałość oraz niską ścieralność. Karty drukowane są na podłożu PP.

adres strony : http://www.luckyprint.pl/


Data dodania : 2013-06-10

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Kalendarze

Kalendarze
Opis strony :

Jotan to firma na której możesz polegać. Dbamy o naszych klientów od 1990 roku. W ofercie posiadamy mnóstwo wzorów kalendarzy o doskonałej jakości w przystępnej cenie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów co roku unowocześniamy ofertę o nowe kalendarze, równie eleganckie, o ciekawej stylistyce i kolorystyce. Nowe pozycje będą doskonałą i trwałą wizytówką Państwa firmy . Dbamy o jakość materiałów i o perfekcyjne wykonanie, koncentrując się na wzorowej i terminowej obsłudze. Zapraszamy.

adres strony : http://www.jotan.pl/


Data dodania : 2013-06-11

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Tanie kalendarze Matgraf - producent kalendarzy, druk kalendarzy

Tanie kalendarze Matgraf -  producent kalendarzy, druk kalendarzy
Opis strony :

Jesteśmy producentem różnorodnych kalendarzy, sprzedajemy je hurtowo dla przedsiębiorstw, sklepów oraz osób fizycznych. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo kalendarze książkowe, jak również kalendarze ścienne, trójdzielne, biurowe, kieszonkowe, reklamowe, kalendarze z zegarem idealnie nadające się na prezent. Obecnie oferujemy najwyższej jakości wydruk, unikalny design, a dodatkowo sposobność zamieszczenia prywatnych obrazków, loga, cytatów czy hasła reklamowego. Doświadczenie i sprawdzone materiały powodują, że produkty naszej firmy cieszą się stałą popularnością. Mamy nadzieję, że również Państwa zaskoczymy pozytywnie produktami naszej firmy.

adres strony : http://kalendarze.matgraf.pl/


Data dodania : 2013-09-25

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Studio Kalendarzy - trójdzielne kalendarze reklamowe

Studio Kalendarzy - trójdzielne kalendarze reklamowe
Opis strony :

W StudioKalendarzy.pl realizujemy zamówienia na kalendarze reklamowe wszelkiego typu ale swoją uwagę skupiamy na najpopularniejszej ich odmianie - kalendarzach trójdzielnych. Występujące w naszej ofercie kalendarze trójdzielne dzielą się na: ekonomiczne, tradycyjne, trójdzielne z planerem oraz z wieloplanszową główką. Na życzenie Klienta, do kalendarza może zostać dodane kartonowe opakowanie, które zabezpieczy kalendarz w trakcie transportu. Szczególnie polecamy Państwu kalendarze w opcji z zegarem, który umieszczany jest na główce kalendarza. Do każdego kalendarza tego typu dodawany jest wskaźnik daty w formie czerwonego lub niebieskiego okienka wykonanego z tworzywa sztucznego. Serdecznie

adres strony : http://studiokalendarzy.pl/


Data dodania : 2013-10-23

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020