Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Wideofilmowanie Bialystok - FotoArtWideo

Wideofilmowanie Bialystok - FotoArtWideo
Opis strony :

Wideofilmowanie wesel i ślubów w Białymstoku. WIDEOFILMOWANIE Białystok zapewnia niezapomniane chwile ze ślubu, wesela, chrzcin. Filmowanie z Fotoartwideo zapewnia kompleksowa usługę.

adres strony : http://fotoartwideo.pl/


Data dodania : 2007-12-27

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Organizacja Bankietów, Cateringu Rzeszów

Organizacja Bankietów, Cateringu Rzeszów
Opis strony :

Hotel Marand Rzeszów oferuje komfortowe i tanie noclegi dla wszystkich odwiedzających miasto Rzeszów. Świadczymy także usługi dla firm, pomagamy organizować konferencje firmowe, imprezy firmowe i imprezy okolicznościowe.

adres strony : http://www.hotelmarand.pl/


Data dodania : 2008-01-24

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : BAR-EVENT, kurs barmański, kelnerski, pokaz barmański, obsługa baru

BAR-EVENT, kurs barmański, kelnerski, pokaz barmański, obsługa baru
Opis strony :

Bar & Event to projekt, łączący w sobie kształcenie adeptów sztuki barmańskiej, kelnerskiej i sommelierskiej oraz kompleksową organizację i obsługę imprez integracyjno-szkoleniowych i okolicznosciowych dla firm i osób prywatnych. Nasza oferta to : kurs barmański, kurs kelnerski, pokaz barmański, sommelier, wesela, obsługa baru, event, flair, organizacja imprez, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe, szkolenia, impreza firmowa, quady .

adres strony : http://bar-event.pl/


Data dodania : 2009-04-12

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Noclegi łask. Wesela łask

Noclegi łask. Wesela łask
Opis strony :

Restauracja Przygoń w Kolumnie koło Łasku serdecznie zaprasza na przepyszną kuchnię staropolską. W ofercie noclegi w pokojach dwuosobowych, bar, restauracja. Dysponujemy też dużą salą, w której możemy zorganizować dowolna imprezę okolicznościową: bale, wesela, bankiety, spotkania firmowe, studniówki. Oferujemy organizację całego przyjęcia wraz z obsługą i zespołem muzycznym. Serdecznie zapraszamy do naszych kwater i pokojów gościnnych oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.noc

adres strony : http://www.noclegi-pokoje.info/


Data dodania : 2009-05-07

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : 111Media

111Media
Opis strony :

111Media to przede wszystkim pasjonaci, profesjonaliści ... Masa sukcesów zawodowych i dziesiątki lat nauki sprawiły, że spotkaliśmy się by stworzyć firmę, która spełni Nasze ale przede wszystkim Państwa oczekiwania. Luksus i perfekcja wydobywana jest ze wszystkiego co przechodzi przez nasze ręce. Weszliśmy w świat organizacji bardzo ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych z występami gwiazd nawet dla 10 osób. To co w USA dostępne i u Nas. Przepiękne pokazy laserowe w domowych pomieszczeniach gościnnych z odległości nawet 8 metrów od widza. 100% bezpieczeństwa i profesjonalna komputerowa aranżacja pokazu pod architekturę wnętrza. Kreujemy i budujemy e-biznesy dla ludzi chcących spró

adres strony : http://www.111media.pl/


Data dodania : 2010-02-03

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019