Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : AUTOCOMPLEX mechanika pojazdowa w Łodzi

AUTOCOMPLEX mechanika pojazdowa w Łodzi
Opis strony :

Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę Auto Complex z Łodzi. Wykonujemy usługi z dziedziny motoryzacyjnej. Proponujemy: mechanikę, elektrykę, blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogową 24H, diagnostykę komputerową, kompleksowe naprawy powypadkowe, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, obsługę flot. Prowadzimy również Stację Kontroli Pojazdów oraz sklep motoryzacyjny. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Pełna propozycja zamieszczona została na naszej stronie internetowej.

adres strony : http://www.autocomplex24h.com/


Data dodania : 2014-11-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : ZTP tanie taksówki we Wrocławiu

ZTP tanie taksówki we Wrocławiu
Opis strony :

Firma Radio Taxi założona przez Zrzeszenie Transportu Prywatnego prowadzi swoją działalność od wielu lat we Wrocławiu. Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi cieszymy się zaufaniem rozległej rzeszy klientów. Gwarantujemy bezpieczne przewozy naszymi autami osobowymi dla klientów indywidualnych oraz firm. Polecamy również dowóz dzieci do szkół, odprowadzanie pojazdów oraz obsługę konferencji i uroczystości rodzinnych. Dzięki nowoczesnemu systemowi łączności radiowej gwarantujemy sprawną obsługę zleceń o każdej porze dnia i nocy. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.

adres strony : http://www.ztp.pl/


Data dodania : 2014-11-06

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Laweta Łódź- tel. +48 513633777 - Tanieholowanie

Laweta Łódź- tel. +48 513633777 - Tanieholowanie
Opis strony :

513-633-777 Pomoc drogowa Łódź 24h, Bezpł‚atne holowanie z OC sprawcy, Samochody zastę™pcze z OC sprawcy - Dostawcze i osobowe A1 A2 S8 S14 Całodobowe usługi pomocy drogowej w Łodzi i okolicach. Świadczymy sługiu takie jak laweta Łódź oraz holowanie 24h. Autoholowanie pojazdów osobowych i dostawczych. Obsługujemy poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych. Pomagamy w awariach na autostradzie. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia i profesjonalną pomoc.

adres strony : http://www.tanieholowanielodz.pl/


Data dodania : 2017-01-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020