Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |

1. Nazwa witryny : Darmowe gry dla dzieci. Darmowe gry online

Darmowe gry dla dzieci. Darmowe gry online
Opis strony :

Portal ten oferuje Ci bogatą bazę darmowych gier online. Znajdziemy tutaj takie kategorie jak gry dla dzieci, przygodowe, sportowe, wyścigowe, Mario, Disneya, ben 10 oraz wiele innych kategorii dla dziewczyn jak i też chłopców. Staramy się każdego dnia dodać kilka nowych gier. Dla najmłodszych graczy mamy kolorowanki, które malujemy przy pomocy myszki. Po rejestracji możemy komentować oraz ocenia gry znajdujące się w serwisie.

adres strony : http://grydarmowe.eu/


Data dodania : 2012-07-01

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Gra pou

Gra pou
Opis strony :

Jeszcze w ostatnim czasie gry komputerowe tworzone były głównie z myślą o dzieciach. Aktualnie jednak w coraz więcej z nich grają ludzie dorośli. Przykładem takiej gry na pewno jest „Pou”. Cieszy się ona ogromnym wzięciem u osób w każdym wieku. Aplikacja ta głównie pobierana jest na tablety i telefony komórkowe. Pou to stworek, którym gracz musi się opiekować. Coraz więcej osób ściąga grę na stacjonarne komputery, jako że posiadają one dużo lepsze właściwości. W witrynie Pou-gra.pl wyszukamy ciekawe informacje na temat tego stworka.

adres strony : http://www.pou-gra.pl/


Data dodania : 2014-03-06

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Gry-24.eu - Darmowe gry online

Gry-24.eu - Darmowe gry online
Opis strony :

Opiekunowie szukający dla dzieci odpowiednich gier przez Internet odszukają je w gry-24.eu. Redakcja portalu starannie publikuje najlepsze gry znajdujące się w Internecie i zamieszcza je na swoich stronach, dokładając wszelkich starań, żeby nieustannie były aktualne oraz zapewniały wielogodzinną rozrywkę. Chłopcom oczywiście spodobają się gry z serii NinjaGo, czy też parkowanie samochodów na zatłoczonych parkingach w wielkich miastach. Dziewczyny natomiast będą mogły spróbować własnych sił w pracy jako sprzedawczyni w sklepie, albo też zostać bajkową księżniczką. Dostępnych jest również wiele ciekawych gier dla najmłodszych.

adres strony : http://gry-24.eu/


Data dodania : 2014-12-16

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Gry za darmo - portalmmo.pl

Gry za darmo - portalmmo.pl
Opis strony :

Wszystkich fanów gier komputerowych a w szczególności gier MMO zapraszamy do odwiedzenia serwisu PortalMMO.pl. Portal jest bardzo rozbudowany i jest połączeniem części informacyjnej i społecznościowej. Proponujemy czytelnikom bogatą w treść oraz kompletną bazę gier komputerowych, która jest stale aktualizowana. Specjalnie dla naszych czytelników tworzymy i zamieszczamy profesjonalne materiały z prasy oraz zachęcamy naszych czytelników do ich uzupełniania a także przygotowywania nowych treści. Nasz portal jest najbardziej kompletnym zbiorem gier MMO.

adres strony : http://www.portalmmo.pl/


Data dodania : 2016-01-24

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020