Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM PIOTR JASIOŁEK

STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM PIOTR JASIOŁEK
Opis strony :

Profesjonalne Studio Filmowe IMPERIA FILM przeprowadza kompleksowe usługi z zakresu przygotowania i realizacji różnego rodzaju produkcji filmowych od scenariusza aż do emisji. Firma skupia doświadczonych fachowców w pomysłowy sposób używających swoich wysublimowanych umiejętności technicznych. Za pośrednictwem IMPERIA FILM możliwe jest nie tylko ukończenie filmu, spotu lub teledysku, lecz też dostępny jest najem kamer, udźwiękowienia i oświetlenia, a nawet organizacja castingu lub zdjęciowa sesja reklamowa. Szczegółowe informacje wraz z przykładowymi realizacjami zawarte są na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

adres strony : http://imperiafilm.com/


Data dodania : 2015-02-03

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Filmy reklamowe

Filmy reklamowe
Opis strony :

Jeśli są Państwo zainteresowani przygotowaniem od początku do końca jakiegokolwiek materiału filmowego, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą przedstawioną przez firmę e-filmypromocyjne.pl. Oferujemy profesjonalną pomoc przy kompletnym procesie realizacyjnym, zaczynając od scenariusza, aż po wszelkie czynności ponagraniowe. Za sprawą współpracy z doświadczonymi fachowcami, zapewniamy Państwu doskonała klasę realizowanych usług. Proponujemy możliwość przygotowania bezpłatnej wyceny usług, która tworzona jest na podstawie zakresu prac przekazanego przez klienta.

adres strony : http://www.e-filmypromocyjne.pl/


Data dodania : 2015-05-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Produkcja filmowa - Warszawa

Produkcja filmowa - Warszawa
Opis strony :

Przedsiębiorstwo Render Film wyspecjalizowało się w tworzeniu filmów reklamowych, promocyjnych i innych. Przygotowujemy filmy ze szczególną starannością, co sprawia, że za każdym razem mamy gwarancję zadowolenia kontrahenta z wykonanego materiału. Pracują u nas doskonale wyedukowani pracownicy, posiadający długoletni staż w branży, pomagający w realizacji doskonałych materiałów. Od wielu lat działamy w branży, co pozwoliło nam na zapoznanie się z oczekiwaniami kontrahentów. Dzięki temu możemy precyzyjnie pomóc w wykonaniu idealnego filmu.

adres strony : http://www.renderfilm.pl/


Data dodania : 2015-06-03

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Filmy reklamowe - Katowice

Filmy reklamowe - Katowice
Opis strony :

Firmę Mediatop tworzą kreatywni operatorzy i realizatorzy, posiadający doświadczenie zawodowe zdobyte w ogólnopolskich TV oraz na planach produkcji reklamowych i filmowych. Firma tworzy filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne i instruktażowe oraz teledyski i animacje 2 oraz 3d. Oferuje także skuteczne i kreatywne usługi z zakresu public relations (promocje ekspertów w mediach ogólnopolskich i internecie media relations). rnrnMediatop działa na terenie Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa.

adres strony : http://mediatop.pl/


Data dodania : 2015-10-12

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Nowości filmowe - zobaczzwiastun.pl

Nowości filmowe - zobaczzwiastun.pl
Opis strony :

Strona internetowa zobaczzwiastun.pl zawiera różnorodne zapowiedzi filmów a także seriali. Mamy bardzo szeroką bazę, którą stale uzupełniamy. Sprawia to, że możemy zagwarantować szeroki wybór propozycji dla wszystkich użytkowników. Nasz portal pomaga w doborze wartych obejrzenia filmów oraz seriali. Pomoc naszego portalu pozwala na zaoszczędzenie czasu związanego z oglądaniem niefajnego materiału filmowego. Każde udostępnione materiały filmowe uszeregowaliśmy według gatunku i innych kategorii, ułatwiających ich znalezienie.

adres strony : http://www.zobaczzwiastun.pl/


Data dodania : 2016-03-11

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020