Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : Seriale Online

Seriale Online
Opis strony :

Bajki są czymś co w dzisiejszych ciężkich czasach pozwala mam chociaż na chwilę się zrelaksować. Dzięki takim witryną jak best-film możemy wszędzie gdzie mamy dostęp do wi-fi cieszyć się bez płatnym dostępem do internetowego kina . Na stronie wszystkie filmy online oraz seriale online , są ułożone w setkach kategorii. Obecnie największą popularnością cieszą się takie seriale jak ostry dyżur , plotkara . Natomiast Kino maniacy jako filmy na niedzielę najczęściej wybierają To skomplikowane lub Forest Gump . Dzięki temu , że nasze internetowe kino online jest non-stop aktualizowane problem trefnych linków jest niemal , że zminimalizowany do zera. Tak , więc na koniec chciałbym

adres strony : http://best-film.pl/


Data dodania : 2011-02-13

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Produkcja filmowa i fotografia

Produkcja filmowa i fotografia
Opis strony :

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji filmów o charakterze marketingowym: reklamy telewizyjne, spoty, prezentacje, relacje z imprez i eventów, filmy promocyjne, szkoleniowe, edukacyjne, korporacyjne, także na strony internetowe. Obsługujemy też koncerty i inne wydarzenia na żywo oraz eventy i uroczystości prywatne. Nasza oferta obejmuje również tworzenie animacji komputerowych do reklam oraz videoklipów.

adres strony : http://www.leftfilm.eu/


Data dodania : 2011-03-16

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Jestem fajny.pl - Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych

Jestem fajny.pl - Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych
Opis strony :

Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych i tych którzy myślą, że są fajni. Widziałeś/aś filmik, zdjęcie z ludźmi pozytywnie zakręconymi lub takimi, którzy myślą, że są fajni? Albo może znasz historię, w której głównymi bohaterami są takie osoby? Jeśli tak, to ten serwis jest stworzony dla Ciebie! Na stronie zamieszczamy pliki wideo, zdjęcia oraz teksty o takich właśnie osobach. Nie mamy zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać dóbr osobistych. Strona ma charakter stricte satyryczny i humorystyczny. Każdy może zamieszczane materiały komentować, oceniać i dzielić się z innymi za pomocą Facebooka, Nk.pl i innych.

adres strony : http://jestemfajny.pl/


Data dodania : 2011-06-16

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Oglądaj filmy w Ipla

Oglądaj filmy w Ipla
Opis strony :

Tylko na Ipla.tv obejrzysz ulubione kanały telewizyjne. U nas znajdziesz dziesiątki seriali online do wyboru. Komediowe, obyczajowe, sensacyjne i inne. Oglądaj filmy w Ipla i zobacz największe hity kinowe ostatnich lat. Co miesiąc nowe tytuły filmów online. Fani sportu również znajdą coś dla siebie: mecze piłki nożnej, siatkówki czy tenisa. Największy wybór kanałów telewizji online znajdziesz tylko w Ipla telewizji VOD na życzenie.

adres strony : http://www.ipla.tv/


Data dodania : 2012-10-03

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Wideofilmowanie w Bydgoszczy

Wideofilmowanie w Bydgoszczy
Opis strony :

Kraina Obrazu to firma zajmująca się realizacją materiałów wideo. Pracujemy przy imprezach okolicznościowych, przedstawieniach, konferencjach, szkoleniach, reklamach. Oferujemy realizację na jedną jak i kilka kamer. Używamy również lustrzanek Posiadamy sporo około kamerowego sprzętu dzięki którym proponowane przez nas ujęcia w końcowym materiale nie są banalne. Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. W razie chęci uzyskania dodatkowych informacji proponujemy kontaktowanie się z nami za pomocą e-maila lub tez telefonicznie.

adres strony : http://www.krainaobrazu.pl/


Data dodania : 2012-12-04

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020