Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : Dzieciaki, dzieci, młodzież, chłopak, dziewczyna, problem

Dzieciaki, dzieci, młodzież, chłopak, dziewczyna, problem
Opis strony :

Dzieciaki Akcja! to miejsce przeznaczone dla dzieci i przez dzieci w dużej mierze tworzone. Na specjalnej mapie możecie znaleźć rozwiązania codziennych problemów – jeśli nie, wystarczy zadać pytanie ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy na stronie. Serwis zawiera teksty społeczne pisane dla dzieci: o dziewczynach, chłopakach, prawach dziecka, demokracji, stereotypach itp. …a także poradnik jak zostać prawdziwym filmowcem! Znajdziecie tu także filmy dzieciaków z wrocławskich świetlic oraz forum, na którym możecie pisać o tym, co się dzieje w domu, w szkole, o uczuciach i pieniądzach, o tematach trudnych, ale i przyjemnych, czyli o wszystkim, o czym macie chęć porozmawiać.

adres strony : http://dzieciaki-akcja.pl/


Data dodania : 2010-01-07

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : OPEN group - Produkcja filmowa, Internet, Strategia, Outdoor

OPEN group - Produkcja filmowa, Internet, Strategia, Outdoor
Opis strony :

Firma OPEN group oferuje Państwu produkcję wysokiej jakości materiałów filmowych. Jakość tą gwarantuje doświadczona kadra oraz profesjonalny sprzęt filmowy na którym pracujemy. Główny profil działalności firmy to produkcja filmowa. Oferujemy Państwu pełną obsługę produkcji filmowej - od pomysłu do gotowego produktu. Specjalizujemy się w produkcji filmów reklamowych oraz materiałów wideo emitowanych w internecie. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony www.opengroup.com.pl

adres strony : http://www.opengroup.com.pl/


Data dodania : 2010-01-25

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Darmowe filmy online

Darmowe filmy online
Opis strony :

Serwis prezentuje filmy online za darmo. Znajdziecie tutaj swoje ulubione pełnometrażowe filmy oraz polskie seriale. Wbudowana wyszukiwarka pozwoli wam szybko odnaleźć interesujący was film. W naszej bazie znajdują się nowości kinowe, premiery. FIlmy z 2009 oraz 2010 roku. Filmykino.pl to centrum rozrywki. Znajdziesz u nas filmy takie jak: komediowe, horrory, sensacyjne, dokumentalne, animowane dla dzieci, romantyczne, romanse, Since fiction, biograficzne i wiele innych. Najnowsze seriale takie jak: majka, hotel 52, usta usta, klub szalonych dziewic. Serdecznie zapraszamy do internetowego kina.

adres strony : http://www.filmykino.pl/


Data dodania : 2010-03-10

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Filmy dvd, nowości dvd, dvd sklep

Filmy dvd, nowości dvd, dvd sklep
Opis strony :

Internetowy Sklep Filmowy - filmy dvd, nowości dvd, sklep z filmami dvd. Oferujemy filmy DVD, Blu-ray, VCD, HD-DVD. W naszej ofercie znajdują się zarówno nowości dvd, jak i filmy dvd trochę starsze i mniej znane. Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę nasz sklep dvd wzbogacił ofertę o akcesoria kina domowego, przede wszystkim są to: stojaki i regały na płyty, stoliki RTV (pod telewizory i inne urządzenia kina domowego), podstawy pod kolumny, uchwyty RTV i wiele innych. Posiadamy również wiele środków do czyszczenia ekranów i odtwarzaczy. Zapraszamy do sklepu dvd.

adres strony : http://www.isfilm.pl/


Data dodania : 2010-04-13

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Filmy

Filmy
Opis strony :

TrailerManiak to blog filmowy na którym przeczytasz opinie na temat najnowszych produkcji filmowych głównie tych pochodzących z USA. Poza tym możesz zobaczyć ogromną ilość materiałów video: zwiastuny, spoty telewizyjne, filmy z planu, wywiady, premiery filmów. Wszystko to w doskonałej jakości oraz bez PREROLLI. Zapraszamy również na nasze forum dyskusyjne gdzie możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi kinomaniakami. Serdecznie zapraszamy!

adres strony : http://trailermaniak.pl/


Data dodania : 2010-08-25

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020