Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |

1. Nazwa witryny : Jestem fajny.pl - Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych

Jestem fajny.pl - Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych
Opis strony :

Śmieszne filmiki, historie i zdjęcia ludzi fajnych i tych którzy myślą, że są fajni. Widziałeś/aś filmik, zdjęcie z ludźmi pozytywnie zakręconymi lub takimi, którzy myślą, że są fajni? Albo może znasz historię, w której głównymi bohaterami są takie osoby? Jeśli tak, to ten serwis jest stworzony dla Ciebie! Na stronie zamieszczamy pliki wideo, zdjęcia oraz teksty o takich właśnie osobach. Nie mamy zamiaru nikogo obrażać, ani naruszać dóbr osobistych. Strona ma charakter stricte satyryczny i humorystyczny. Każdy może zamieszczane materiały komentować, oceniać i dzielić się z innymi za pomocą Facebooka, Nk.pl i innych.

adres strony : http://jestemfajny.pl/


Data dodania : 2011-06-16

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Paczaizm - najlepszy zbiór śmiesznych obrazków

Paczaizm - najlepszy zbiór śmiesznych obrazków
Opis strony :

Paczaizm.pl to najlepsze treści w Internecie. Na stronie internauci znajdą śmieszne GIF-y, jak też obrazki z zabawnych rozmów w serwisach internetowych. Treści serwisu użytkownicy mogą oglądać według konkretnych grup, mogą też wpisać preferowane przez siebie słowo kluczowe w znajdującą się w serwisie wyszukiwarkę. Dostępne jest ponadto przeglądanie poprzez losowy obrazek, internauci mogą też przejrzeć najlepiej ocenione treści. Dzięki wtyczce z portalu społecznościowego Facebook zamieszczanie komentarzy i udostępnienie obrazka jest szybkie. Serwis nie wymaga logowania ani rejestracji.

adres strony : http://paczaizm.pl/


Data dodania : 2014-01-24

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Potworek - dowcipy

Potworek - dowcipy
Opis strony :

Przygotowany na stronie internetowej potworek.com zbiór zabawnych propozycji, na pewno polepszy samopoczucie nawet najbardziej strapionemu czytelnikowi. Bardzo dokładnie dobieramy wszystkie elementy, za sprawą czego przedstawiony zbiór cechuje doskonała klasa. Zaprojektowaliśmy sposobność wyświetlania najnowszych oraz najczęściej oglądanych pozycji z każdej przygotowanej kategorii. Prowadzony przez nas newsletter, pozwala na otrzymywanie informacji o aktualnie dodanych nowościach na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do cyklicznego odwiedzania naszej strony.

adres strony : http://potworek.com/


Data dodania : 2015-02-11

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Śmieszne filmiki - fantastycznie.pl

Śmieszne filmiki - fantastycznie.pl
Opis strony :

Przestań się hamować, zacznij się śmiać! Naszą misją jest poprawa nastroju każdemu, kto tylko tego potrzebuje. Przypominamy, jak to jest być dzieckiem, poprzez naturalny i szczery śmiech! Właśnie w tym celu stworzyliśmy Fantastycznie.pl portal, na którym znajdziesz tylko najlepsze i unikalne dowcipy, gify, memy i filmiki uszeregowane w kategorie, umożliwiające znalezienie swojej tematyki. Zapraszamy.

adres strony : http://fantastycznie.pl/


Data dodania : 2020-01-03

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020