Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Programy finansowo-księgowe, gospodarka magazynowa

Programy finansowo-księgowe, gospodarka magazynowa
Opis strony :

Humansoft - zarządzanie firmą, erp. Oprogramowanie dla firm. W ofercie programy dla firm wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry, płace, fakturowanie, zintegrowany system, programy księgowe, system zarządzania, ERP, środki trwałe.

adres strony : http://www.humansoft.com.pl/


Data dodania : 2008-03-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Faktura vat

Faktura vat
Opis strony :

Firma McSoftware przygotowała nowoczesną wersję programu do fakturowania. Z tym programem tworzenie faktur to kilka kliknięć.Program Faktury 2009 pozwala na grupowanie kontrahentów, tworzenie zestawień miesięcznych. Dowolna konfigurowalność oraz atrakcyjna cena to najważniejsze atuty.Na naszej stronie www możesz pobrać wersję demo i testować za darmo.

adres strony : http://www.mcsoftware.pl/


Data dodania : 2009-04-15

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Faktury online

Faktury online
Opis strony :

Na stronie automatycznafaktura.pl znajdziesz program, który jak łatwo się domyślić służy do wystawiania faktur. Usprawnij ten proces w swoim przedsiębiorstwie! Dzięki naszemu oprogramowaniu będziesz mógł wystawiać, modyfikować lub sprawdzać faktury z każdego miejsca gdzie jest dostęp do Internetu. Dla użytkowników, którzy wystawiają małą ilość faktur udostępniamy darmową wersję programu. Sprawdź jak najszybciej!

adres strony : http://www.automatycznafaktura.pl/


Data dodania : 2012-09-19

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Szybki program do faktur

Szybki program do faktur
Opis strony :

Każda korporacja ma obowiązek nie zapominać o taksach, rozrachunkach oraz o fakturach, które tworzą piedestał przy wymianie usług bądź też towarów. Nie istotne, czy sprzedajesz, czy pozyskujesz. Jeśli masz firmę - faktura zezwala Ci wliczać w koszty pewien zakup, co w każdym calu zwalania z przymusu opłacania podatku. Jeżeli pragniesz dalej z tego korzystać - musisz dbać o faktury. Ich kalkulowanie to zawiłe zagadnienie. Jednak jeszcze trudniejsze jest szybkie i profesjonalne wystawianie faktur. Wspomoże Tobie w tym program, który znajduje się na stronie internetowej favato.pl. Wystarczy, że wstąpisz oraz zaczniesz korzystać z wszystkich udostępnionych tam opcji. Korporacje, które egzaminują

adres strony : http://favato.pl/


Data dodania : 2013-07-26

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Edison - wymiana dokumentów elektronicznych

Edison - wymiana dokumentów elektronicznych
Opis strony :

Przedsiębiorstwo Edison proponuje Państwu moduły umożliwiające szybki oraz niezagrożony obieg dokumentów w wersji elektronicznej. Największymi atutami naszych produktów jest zgodność z obowiązującymi przepisami oraz oszczędność pieniędzy na papierowej formie dokumentów. Dla zainteresowanych kontrahentów proponujemy instalację systemu wraz z jego integracją z dostępnymi w przedsiębiorstwie systemami ERP. Zapewniamy szkolenie wstępne, ułatwiające ustalenie nowych metod pracy. Gwarantujemy stałe doradztwo techniczne dla każdego naszego klienta.

adres strony : http://www.edison.pl/


Data dodania : 2014-12-12

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020