Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Polskie Dziewczyny, Modelki - zdjęcia , fotki

Polskie Dziewczyny, Modelki - zdjęcia , fotki
Opis strony :

Zdjęcia najpiękniejszych polskich dziewczyn modelek fotomodelek. Zaprezentuj się w internecie i zostań modelką lub fotomodelką. Wirtualna agencja modelek zaprasza.

adres strony : http://modeleczki.pl/


Data dodania : 2006-12-24

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : PODZIEMIA INTERNETU

PODZIEMIA INTERNETU
Opis strony :

Zapraszam do zabawy na Wirtualną Dyskotekę. Pierwsza dyskoteka internetowa w której można poznać wielu ludzi. Jest to aplikacja 3D w której poruszasz się mężczyzną lub kobietą - w zależności od płci. Możesz rozmawiać i widzieć wszystkich uczestniczących w dyskotece. Jest to niezła alternatywa dla bezdusznych czatów, randek, fotek i innych serwisów społecznościowych. Więcej na: www.podziemia-internetu.pl

adres strony : http://www.zakazanestrony.pl/


Data dodania : 2008-06-17

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Dzieciaki, dzieci, młodzież, chłopak, dziewczyna, problem

Dzieciaki, dzieci, młodzież, chłopak, dziewczyna, problem
Opis strony :

Dzieciaki Akcja! to miejsce przeznaczone dla dzieci i przez dzieci w dużej mierze tworzone. Na specjalnej mapie możecie znaleźć rozwiązania codziennych problemów – jeśli nie, wystarczy zadać pytanie ekspertowi, a odpowiedź zamieścimy na stronie. Serwis zawiera teksty społeczne pisane dla dzieci: o dziewczynach, chłopakach, prawach dziecka, demokracji, stereotypach itp. …a także poradnik jak zostać prawdziwym filmowcem! Znajdziecie tu także filmy dzieciaków z wrocławskich świetlic oraz forum, na którym możecie pisać o tym, co się dzieje w domu, w szkole, o uczuciach i pieniądzach, o tematach trudnych, ale i przyjemnych, czyli o wszystkim, o czym macie chęć porozmawiać.

adres strony : http://dzieciaki-akcja.pl/


Data dodania : 2010-01-07

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020