Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Drzwi i okna POL-SKONE

Drzwi i okna POL-SKONE
Opis strony :

POL-SKONE jest producentem drzwi i okien drewnianych. Ofertę firmy stanowią wewnętrzne drzwi i skrzydła drzwiowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe.

adres strony : http://www.pol-skone.pl/


Data dodania : 2008-01-10

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : AGAT - Stolarstwo, drzwi kielce, okna kielce

AGAT - Stolarstwo, drzwi kielce, okna kielce
Opis strony :

Oferujemy drzwi i okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi przeciwpożarowe - także fornirowane. Okna drewniane, aluminium i PCV. Zapraszamy na stronę internetową oraz do wizyty w salonie.Oferujemy okna i drzwi na każdą kieszeń, w ofercie posiadamy zarówno drzwi luksusowe jak i drzwi marki classen.Posiadamy drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej oraz salonu przy ul. Domaszowskiej 106 w Kielcach.

adres strony : http://www.agat-systems.pl/


Data dodania : 2009-08-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Panele elewacyjne, drzwi aluminiowe

Panele elewacyjne, drzwi aluminiowe
Opis strony :

Oster Toruń, Kujawsko-pomorskie - stolarka aluminiowa. Doradztwo, projektowanie, wykonawstwo i montaż. Żaluzje zewnętrzne, fasady, okna aluminiowe, panele elewacyjne, ścianki przeciwpożarowe i drzwi aluminiowe. Kompleksowe wyposażanie obiektów w aluminiowe konstrukcje i wyroby o odporności ogniowej EI30 i EI60. Zapraszamy - ogrody zimowe, panele elewacyjne, witryny, fasady, przegrody, zadaszenia, stolarka aluminiowa Toruń.

adres strony : http://www.oster.biz.pl/


Data dodania : 2009-12-23

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Drzwi antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe
Opis strony :

Producent drzwi z certyfikatem jakości ISO 9001. Od 1988 roku, kiedy powstała firma, położono nacisk na wysoką jakość produkowanych drzwi. Nasza oferta to m. in.: drzwi kancelaryjne, drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi do cel, drzwi kuloodporne. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty, atesty. Wykonane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (kancelarie tajne) a także Polską Normą. Stosowane przez nas materiały wykończeniowe powierzchni drzwi to m. in. drewno, płyta MDF, fornir naturalny, okleina drewnopodobna, tapicerka skóropodobna oraz malowanie proszkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru najodpowiedniejszych dla Państwa drzwi.

adres strony : http://www.donimet.com.pl/


Data dodania : 2011-04-07

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Nowe drzwi przeciwpożarowe dla domu

Nowe drzwi przeciwpożarowe dla domu
Opis strony :

Istotą niezwykłości naszych produktów jest niezwykła precyzja z jaką są one przez nas projektowane oraz produkowane. W produkcji używamy aluminium dzięki czemu możemy tworzyć rozmaite, również nietypowe konstrukcje, co pomaga spełniać nawet niestandardowe oczekiwania klientów. W ofercie posiadamy drzwi aluminiowe, okna, drzwi przeciwpożarowe, wiatrołapy, witryny oraz ścianki działowe. Ponadto wszelkiego rodzaju akcesoria do stolarki okiennej jak rolety, żaluzje, parapety czy uchwyty. Dokładamy wszelkich starań aby klient był usatysfakcjonowany zakupami, dlatego nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni, co pozwala im na profesjonalne doradztwo.

adres strony : http://www.expresokna.pl/


Data dodania : 2013-03-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020