Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : MJP Drukarnia - Poznań. Druk offsetowy.

MJP Drukarnia  - Poznań. Druk offsetowy.
Opis strony :

Drukarnia MJP - Poznań Przedmiotem naszej działalności jest jedno i wielokolorowy druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B2). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od projektu, przez druk i wykończenie introligatorskie. Oferujemy także innym drukarniom usługi introligatorskie między innymi: sztancowanie, bigowanie, falcowanie itd. Oferujemy dogodne terminy realizacji oraz wysoką jakość naszych druków przy zachowaniu przystępnych cen. Za

adres strony : http://www.mjpdruk.pl/


Data dodania : 2008-06-22

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Empir drukarnia Poznań

Empir  drukarnia  Poznań
Opis strony :

Drukarnia offsetowa w Poznaniu z tradycjami od 1979 roku. Drukarnia Empir oferuje: kalendarze, ulotki, broszury, druk offsetowy, etykiety, notesy, wizytówki, teczki, katalogi i inne druki offsetowe! Szybkość i wysoka jakośc to nasze główne atuty. Zostań naszym kolejny szczęsliwym klientem. Klientem naszej drukarni empir Poznań! Zapraszam do zpoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

adres strony : http://www.empir.poznan.pl/


Data dodania : 2009-07-09

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Znajdziesz coś dla siebie

Znajdziesz coś dla siebie
Opis strony :

E-Poligrafia w Poznaniu - drukarnia internetowa. Lata doświadczeń na rynku - wiemy jak spełniać ich oczekiwania. Projekty graficzne i reklama zewnętrzna. Smycze, stojak na ulotki, teczki, długopisy, kubki, wizytówki i artykuły poligraficzne. Oferta firmy to upominki reklamowel, gadżety reklamowe, identyfikacja wizualna, stoiska targowe, wizualizacje 3D, materiały promocyjne i konferencyjne. Sprawdzone produkty na różne okoliczności - Wszystko czego potrzebujesz po najniższych możliwych cenach.

adres strony : http://www.epoligrafia.com/


Data dodania : 2010-12-15

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020