Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : poligrafia wrocław

poligrafia wrocław
Opis strony :

Oficjalna strona wrocławskiej drukarni PANDA. Drukarnia Offsetowa, Foliowanie, Sztancowanie, druk do formatu A2+, Bezkonkurencyjne ceny, najwyższa jakość. Oferujemy klientom naszej drukarni mozliwość przygotowania u nas plików do druku, a także wykonania projektu graficznego.

adres strony : http://www.drukarnia-panda.pl/


Data dodania : 2008-02-08

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Drukarnia Wrocław Rapid

Drukarnia Wrocław Rapid
Opis strony :

Arkuszowa Drukarnia Offsetowa Wrocław. Opakowania papierowe, kartonowe oraz z tektury falistej. Druk na płytach CD, DVD, Blu-Ray. Druk techniką Sitodruku UV. U nas liczy się zadowolenie klienta. Drukarnia Wrocław RAPID to szeroko pojęte działania związane z drukiem. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie poligrafii od projektu do gotowego produktu. Ciągle pracujemy nad tym, aby każdy kto nam zaufa, nigdy się nie zawiódł. Dlatego budujemy i utrzymujemy długotrwałe kontakty z naszymi Klientami

adres strony : http://www.iwanicki.pl/


Data dodania : 2009-07-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Drukarnia Wrocław

Drukarnia Wrocław
Opis strony :

Oferujemy najwyższej jakości druk folderów, ulotek, broszur, katalogów, kalendarzy, karnetów, zaproszeń i wizytówek w pełnym kolorze w nakładach od 1 sztuki. Drukujemy techniką solwentową w dużym formacie bilbordy, banery, folie do podświetleń, siatki mesh, folie one way vision w fotograficznej jakości z rozdzielczością do 1440 dpi. Dodatkowo świadczymy usługi naświetlania cyfrowych płyt offsetowych (ctp), filmów (ctf), wykonujemy certyfikowane proofy cyfrowe MATCHPRINT.

adres strony : http://www.studioten.pl/


Data dodania : 2010-06-06

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020