Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Projekty domów Projekty domów jednorodzinnych, Projekty garaży, projek

Projekty domów Projekty domów jednorodzinnych, Projekty garaży, projek
Opis strony :

Nasza firma specjalizuje się w detalicznej i hurtowej sprzedaży projektów gotowych. Stawiamy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom najlepszych projektów, gwarantujących wysoką funkcjonalność i estetykę. Klientom najlepszych projektów, gwarantujących wysoką funkcjonalność i estetykę.

adres strony : http://www.projekty24.com.pl/


Data dodania : 2009-03-23

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Dom z Garażem, początki w Ameryce, u nas bardzo popularne

Dom z Garażem, początki w Ameryce, u nas bardzo popularne
Opis strony :

Budując dom, jest na ogół bardzo istotne by ten dom był funkcjonalny umożliwiając spokojne funkcjonowanie w nieograniczającej cię w żaden sposób przestrzeni. To jest jedna z zasadniczych potrzeb odczuwanych przez człowieka. Obecnie spokojny i piękny dom jest fundamentem realizacji zamierzeń w innych rejonach życia. Pracownia projektowa Horyzont, ma już na swoim koncie około 500 zróżnicowanych projektów, które są przygotowane z myślą o wielu odmiennych potrzebach klientów. Komfort klientów jest dla kwestią tak bardzo priorytetową jak dbałość o środowisko. Projektujemy domy energooszczędne, z garażami, z odpowiednią ilością nasłonecznienia, różnymi kolorami ścian, współpracujemy z designerami

adres strony : http://www.horyzont.com/


Data dodania : 2011-05-23

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Pracownia Horyzont: nowoczesny dom to dom solidny i ciepły

Pracownia Horyzont: nowoczesny dom to dom solidny i ciepły
Opis strony :

Nowoczesny dom nie zawsze musi olśniewać wielką ilością szalonych materiałów użytych do budowy czy odważną konstrukcją, która wymaga wielu godzin projektowania. Te cechy nawet przemawiają przeciwko dobrej architekturze. Dobra architektura to taka, która dba zarówno o jakość konstrukcji jak i o komfort życia swoich mieszkańców. O to również, aby konstrukcja była prosta. Prostota jest często synonimem luksusu. Horyzont to już na naszym rynku projektów domów marka znana z solidności i jakość świadczonych usług. Mamy w swoim dorobku już prawie 500 projektów, które poprzez swoją wysoką jakość uzyskały wiele dobrych ocen ze strony użytkowników.

adres strony : http://www.porady-budowlane.info/


Data dodania : 2011-05-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020