Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : DJ wodzirej na Twoje wesele. Warszawa

DJ wodzirej na Twoje wesele. Warszawa
Opis strony :

Dj na wesele wodzirej weselny. Zajmujemy się profesjonalną obsługą muzyczną imprez okolicznościowych: wesela, poprawiny, studniówki, bale sylwestrowe, bankiety, dancingi, osiemnastki, imprezy firmowe., dj wodzirej na Twoje wesele

adres strony : http://www.dj-na-wesele.pl/


Data dodania : 2008-01-03

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : dj wodzirej

dj wodzirej
Opis strony :

Znakomity wodzirej każdego rodzaju imprezy! Jego wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę zabaw. Dj zajmuje się oprawą muzyczną, konferansjerką oraz organizowaniem konkursów. Wszystko w zależności od potrzeb organizatora i charakteru imprezy. Jeśli planujesz stworzyć niepowtarzalny klimat i zapewnić muzykę, która będzie odpowiadać każdej bawiącej się osobie, to nie mogłeś lepiej trafić! Nie zastanawiaj się długo tylko skorzystaj z usług najlepszego dj w Polsce!

adres strony : http://www.imprezator.pl/


Data dodania : 2009-01-14

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : DJ - Wodzirej na każdą udaną imprezę

DJ - Wodzirej na każdą udaną imprezę
Opis strony :

Bardzo ważnym aspektem każdej udanej imprezy jest odpowiednia oprawa muzyczna. Jeśli zdecydowaliście się, aby o szampańską atmosferę na Waszej imprezie zadbał profesjonalny DJ to trafiliście w odpowiednie miejsce. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu za konsoletą oraz radiowym mikrofonem potrafię na muzycznym parkiecie zaspokoić gusta wszystkich gości. Zawsze staram się, aby każda impreza różniła się od siebie stwarzając jedyny, oryginalny, niepowtarzalny charakter. Dążę, aby wszyscy goście w niej uczestniczący byli maksymalnie zadowoleni. Muzyka jest moją pasją i sposobem na życie. Dzięki niej zarabiam. Jeśli chcesz aby oprawa muzyczna Twojej imprezy była wyjątkowa - pomogę Ci. Jacek

adres strony : http://www.weselnyhit.pl/


Data dodania : 2010-12-05

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : 2Brothers - dj wodzirej na wesele - Poznań Wielkopolska

2Brothers - dj wodzirej na wesele - Poznań Wielkopolska
Opis strony :

Działająca na terenie całego województwa wielkopolskiego firma 2Brothers od 2003 roku para się obsługą muzyczną różnorodnego pokroju imprez. Przedsiębiorstwo składa się z dwóch renomowanych DJ-ów, którzy nabyli odpowiednie kwalifikacje oraz zajmują się też oprawą konferansjerską. 2Brothers obsługuje zarówno imprezy prywatne, ale też i biznesowe, specjalizując się przede wszystkim w oprawie muzycznej wesel. DJ-e dysponują szeroką bazą utworów muzycznych, w tym od lat 50. do obecnych. Prócz tego klienci mogą też skorzystać z oferty wypożyczenia samego sprzętu nagłośnieniowego dla dużych imprez wraz z ewentualną obsługą.

adres strony : http://www.twobrothers.com.pl/


Data dodania : 2014-07-30

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Dj na wesele - djkwelman.pl

Dj na wesele - djkwelman.pl
Opis strony :

W propozycji przedsiębiorstwa DJ KWELMAN klienci odnajdą dużą różnorodność czynności powiązanych z zagwarantowaniem oprawy muzycznej. Nasze działania cechuje profesjonalizm funkcjonowania, dzięki czemu możemy zapewnić zadowolenie każdego klienta. Oferujemy także odpowiednie nagłośnienie uznanej firmy. Zapewniamy także muzykę z akordeonu i saksofonu na żywo. Nasze usługi obejmują także prowadzenie imprezy. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo szczegółowe informacje odnoszące się do każdych oferowanych usług.

adres strony : http://djkwelman.pl/


Data dodania : 2016-09-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019