Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Dertex - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, Bielsko, Śląsk

Dertex - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, Bielsko, Śląsk
Opis strony :

Firma DERTEX DDD jest jedną z największych firm ogólnopolskich w branży PEST CONTROL. Duży udział w rynku pozwala zająć nam pozycję lidera. Znani jesteśmy z efektywnych rozwiązań we wszystkich problemach ze szkodnikami. Dertex to jakość, szybkość reakcji i dynamiczny kontakt z klientem.

adres strony : http://www.dertex.com.pl/


Data dodania : 2009-03-11

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : GRUTOX-Zakład dezynfekcji,tel:501333444.www.grutox.eu

GRUTOX-Zakład dezynfekcji,tel:501333444.www.grutox.eu
Opis strony :

DERATYZACJA.DEZYNSEKCJA.DEZYNFEKCJA.fumigacja silosów i innych obiektów,zwalczanie szkodników zbożowo-mącznych,opryski ULV na terenach otwartych, Rok powstania firmy 1987. Wdrażanie systemu HACCP,monitoring szkodników PEST CONTROL. Obsługujemy tylko firmy i instytucje-nie obsługujemy osób prywatnych.! Od 2007 roku wykonujemy także w/w usługi na terenie Republiki Czech i Słowacji-grutox.cz Nasze motto: Trujemy...........z pasją.!!!

adres strony : http://www.grutox.eu/


Data dodania : 2010-04-11

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP

P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP
Opis strony :

P.U.H.KAJA,zajmująca się Dezynsekcja,Deratyzacja,Dezynfekcja,haccp,zwalczaniem szkodników Gryzonie-myszy, szczury,nornice itd. Insekty-prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, mrówki, rozkruszki i wiele innych insektów. Zwalczanie drobnoustrojów bakterie, wirusy i grzyby. Usuwamy nieprzyjemne zapachy stęchlizny, nikotyny, zwierząt itd. Oczyszczamy mieszkania z drobnoustrojów. Wszystkie zabiegi są wykonywane metodą ozonowania. Sprawdź naszą ofertę! Doświadczenie to podstawa nie ryzykuj zaufaj specjalistom.

adres strony : http://www.dddkaja.pl/


Data dodania : 2010-09-09

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Dezynsekcja we Wrocławiu

Dezynsekcja we Wrocławiu
Opis strony :

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodników, do których zaliczyć można między innymi: szczury, myszy, owady takie jak osy, komary, mrówki, karaluchy, szerszenie, a także liczne inne owady, które sprawiają problemy, powodują szkody, a także zagrażają zdrowiu ludzkiemu. Deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją zajmujemy się od wielu lat z powodzeniem zaspokajając potrzeby naszych klientów, dla których problemem były wyżej wymienione szkodniki. Mamy opracowane sposoby, dzięki którym możemy poradzić sobie nawet z niebezpiecznymi owadami i szkodnikami. Dodatkowo zajmujemy się także wypłaszaniem kun.

adres strony : http://www.deratyzacja-uslugi.wroclaw.pl/


Data dodania : 2011-08-09

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Insekt2

Insekt2
Opis strony :

Firma insekt od wielu lat świadczy usługi dezynsekcji oraz dezynfekcji. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te kilka lat posiadania firmy nauczyło nas i pokazało jak dobrze i sprawnie wywiązywać się z każdej umowy. Posiadamy skuteczne środki przeciwko szkodnikom oraz profesjonalne urządzenia, które ułatwiają nam świadczenie usług. Szkodniki magazynowe oraz polne również nie są dla nas problemem. Sprawdź naszą stronę www i przeczytaj więcej o dezynsekcji.

adres strony : http://www.insekt2.pl/


Data dodania : 2013-02-04

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021