Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Emrat.pl

Emrat.pl
Opis strony :

Zapraszamy bardzo do zapoznania się z usługami prowadzonej przez nas firmy usuwającej szkodniki wszelkiego rodzaju jak i wykonującej usługi DDD. Dysponujemy dwoma oddziałami, które znajdują się w Krakowie oraz Gorlicach. Możemy zlikwidować bardzo wiele różnorodnych szkodników oraz zrealizować wiele innych usług. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie oraz staramy się w taki sposób pokonywać zagrożenie, aby już nigdy ono nie powróciło. Skorzystanie z oferowanych przez nas usług to cudowny pomysł dla każdego kto walczy z różnego rodzaju szkodnikami. Mamy możliwość pochwalić się też posiadaniem różnych certyfikatów.

adres strony : http://emrat.pl/


Data dodania : 2017-08-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Odpluskwianie - Białystok - abcinsekt.pl

Odpluskwianie - Białystok - abcinsekt.pl
Opis strony :

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która robi usługi dezynfekcji, dezynsekcji a także deratyzacji. Dysponujemy odpowiednimi uprawnieniami oraz nowoczesnym sprzętem. Mamy możliwość poradzić sobie z pokonaniem much, myszy, mrówek, szerszeni a także bardzo dużo innych szkodników. Na każdą wykonaną przez nas usługę dajemy półroczną gwarancję. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo oraz stawiamy na pełne zwalczenie szkodników. Dzięki naszym usługom każdy jest w stanie pozbyć się niechcianych lokatorów. Warto zaufać prowadzonej przez nas mającej bardzo duże doświadczenie firmie.

adres strony : http://abcinsekt.pl/


Data dodania : 2017-08-08

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Dezynsekcja - Dezynfekcja zwalczanie pluskwy

Dezynsekcja - Dezynfekcja zwalczanie pluskwy
Opis strony :

Nasza firma świadczy usługi ddd .Zwalczamy insekty od wielu lat.Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony co z dużym doświadczeniem jakie zdobyliśmy pozwala na wykonywanie naszych usług skutecznie.Insekty są coraz większym problemem szczególnie w dużych skupiskach miejskich gdzie insekty przechodzą do sąsiadów.Dezynsekcje należy wtedy przeprowadzać we wszystkich mieszkaniach ,niestety tak się nie robi a skutkiem tego są ciągłe obecności pasożytów w mieszkaniach.

adres strony : http://edddrobak.pl/


Data dodania : 2017-08-29

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020