Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Marlonddd.pl

Marlonddd.pl
Opis strony :

Specjalizujemy się w realizowaniu najwyższej jakości usług związanych z dezynfekcją. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak też do klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie usług w dużych obiektach, jak zakłady pracy, zakłady przemysłowe, jak też w domach oraz mieszkaniach. Posiadamy również doświadczenie w realizowaniu w skuteczny sposób deratyzacji, dezynsekcji z wykorzystaniem odpowiednio dobranych, nowoczesnych metod., które oparte są na metodach wykorzystywanych w UE oraz Polsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

adres strony : http://marlonddd.pl/


Data dodania : 2015-02-06

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Dezynsekcja - Warszawa

Dezynsekcja - Warszawa
Opis strony :

Do usług dezynsekcji używa się zazwyczaj preparaty chemiczne o działaniu kontaktowym lub pokarmowym rzadziej stosowane są przez firmy substancje najnowszej generacji wytwarzane na bazie soków roślinnych, które to związki są całkowicie bezpieczne dla ludzi oraz całkowicie bezpieczne dla środowiska. Te substancje są bardzo skuteczne w walce z insektami oczywiście wszystko zależy od osoby, która taka usługę będzie wykonywała.

adres strony : http://dddrobak.pl/


Data dodania : 2015-03-28

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : DDD - Katowice

DDD - Katowice
Opis strony :

Uciążliwe gryzonie, insekty (prusaki, karaluchy, itd.) lub powracająca pleśń w budynku? Firma GWARA DDD z Czeladzi gwarantuje skuteczną walkę ze wszystkimi tymi problemami. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie (funkcjonujemy od 1989 roku) oraz renoma. Od początku istnienia Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji jesteśmy jego członkiem. Ponadto zawsze stosujemy sprawdzone środki chemiczne, skuteczne w walce z gryzoniami oraz insektami, a przy tym w stu procentach bezpieczne dla lokatorów danego lokalu. Gwarantujemy atrakcyjne warunki, zwłaszcza w przypadku długoterminowej współpracy. Więcej na stronie internetowej.

adres strony : http://gwaraddd.pl/


Data dodania : 2015-05-06

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Dezynsekcja w Warszawie

Dezynsekcja w Warszawie
Opis strony :

Jeśli interesują Państwa świadczenia dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę TEDAN, której siedziba znajduje się w stolicy. Oferujemy duży wybór usług, co sprawia, że umiemy dostosować się do indywidualnych oczekiwań każdego kontrahenta. Na świetną skuteczność proponowanych usług wpływa zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń oraz rozwiązań technologicznych. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis działalności oraz orientacyjny cennik.

adres strony : http://tedan.com.pl/


Data dodania : 2015-10-27

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : środki owadobójcze - Tedan

środki owadobójcze - Tedan
Opis strony :

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem artykułów do walki ze szkodnikami, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Tedan, której siedziba znajduje się w Warszawie. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą dużą różnorodność towarów, które umożliwią efektywne działanie niemal w każdym problemie ze szkodnikami. Zatrudnieni przez nas pracownicy proponują klientom fachowe doradztwo. Dodatkowo prezentujemy liczne porady na naszej stronie internetowej. Proponujemy klientom także liczne usługi.

adres strony : http://tedan.pl/


Data dodania : 2016-03-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020