Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Dezynsekcja we Wrocławiu

Dezynsekcja we Wrocławiu
Opis strony :

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym zwalczaniem szkodników, do których zaliczyć można między innymi: szczury, myszy, owady takie jak osy, komary, mrówki, karaluchy, szerszenie, a także liczne inne owady, które sprawiają problemy, powodują szkody, a także zagrażają zdrowiu ludzkiemu. Deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją zajmujemy się od wielu lat z powodzeniem zaspokajając potrzeby naszych klientów, dla których problemem były wyżej wymienione szkodniki. Mamy opracowane sposoby, dzięki którym możemy poradzić sobie nawet z niebezpiecznymi owadami i szkodnikami. Dodatkowo zajmujemy się także wypłaszaniem kun.

adres strony : http://www.deratyzacja-uslugi.wroclaw.pl/


Data dodania : 2011-08-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Greenstyle - DDD Warszawa

Greenstyle - DDD Warszawa
Opis strony :

To głównie w okresie lata większość z nas zwykle narzeka na uciążliwość insekty. Osy, meszki, kleszcze, a nawet komary - mogą stanowić potencjalne zagrożenie. Tak samo okazuje się być z szerszeniami, których jad może okazać się niebezpieczny także dla osoby zdrowej. Jeżeli masz w planach zwalczyć chmarę owadów, odkomarzanie Warszawa jest w stanie to zagwarantować. Znajdujące się w naszej ofercie usługi prowadzimy na doskonałym poziomie, mając na uwadze efektywność zabiegu. Posiadamy najlepsze środki, które eliminują skupiska groźnych owadów. Również zwalczanie szerszeni Warszawa ma do zaoferowania. Wykazujemy dbałość o profesjonalną likwidację gniazd. Wszystkie prace przeprowadzamy bardzo um

adres strony : http://greenstyle.com.pl/


Data dodania : 2013-07-15

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : IHD Service ddd

IHD Service ddd
Opis strony :

W naszych pracach stosujemy niezawodne i nowoczesne, a przede wszystkim - skuteczne metody niszczenia pasożytów, prusaków, karaluchów, komarów, mrówek czy też rybików cukrowych, usuwamy również gniazda os i szerszeni. Gwarantujemy, że wszystkie zlecenia wykonamy terminowo oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. System deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji nam w tym pomaga. Ponadto zabezpieczamy budynki przed ptactwem. www.ihd.pl

adres strony : http://www.ihd.pl/


Data dodania : 2014-03-27

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : CENTRUS Likwidacja gryzoni - Lublin

CENTRUS Likwidacja gryzoni - Lublin
Opis strony :

Prezentujemy klientom skuteczną także doświadczoną firmę Centrus. Centrum Usług Sanitarnych powstało w 1989 roku. Firma przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Informujemy, iż dysponujemy certyfikatem z zakresu zapewnienia jakości zdrowej żywności. Przez cały czas podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu branżowych szkoleniach. Centrus prowadzi kompleksowe prace DDD. W ofercie naszego Centrum Usług Sanitarnych znajduje się między innymi monitoring obiektów, montaż odstraszaczy ptaków również mycie, czyszczenie zsypów. Całkowite informacje o ofercie przekazaliśmy na naszej stronie internetowej.

adres strony : http://hruzewicz.pl/


Data dodania : 2014-08-11

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : LEADER dezynfekcja w Lubaniu

LEADER dezynfekcja w Lubaniu
Opis strony :

Profesjonalna firma Leader zajmuje się wykonywaniem kompleksowych usług DDD dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. Nasza siedziba znajduje się w Lubaniu, ale prowadzimy działalność na terenie całego województwa dolnośląskiego. Angażujemy profesjonalnych pracowników, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w wykonywaniu usług dezynfekcyjnych, deratyzacyjnych, zwalczaniu insektów i usuwaniu owadów. Do tego zajmujemy się fumigacją, czyli gazowaniem zbóż, elementów drewnianych oraz budynków o różnym przeznaczeniu. Pełna oferta mieści się na witrynie internetowej.

adres strony : http://e-leader.pl/


Data dodania : 2014-11-17

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020