Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Czyszczenie wykładzin, dywanów ,Pranie tapicerki meblowej i sam

Czyszczenie wykładzin, dywanów ,Pranie tapicerki meblowej i sam
Opis strony :

Szukasz profesjonalnej firmy która doprowadzi twoje meble i dywany do czystości? Każdy alergik z pewnością o takiej słyszał, lub też już korzystał z jej usług. Oferowany przez nie program czyszczenia przygotowany specjalnie dla osób cierpiących na alergię jest z pewnością skuteczniejszy niż samodzielne próby utrzymania czystości. Zwłaszcza, jeśli jest się alergikiem, i każdy bliższy kontakt z dywanem kończy się w bardzo nieprzyjemny sposób.Czyszczenie wykładzin, dywanów w Poznaniu i okolicach. Profesjonalne usuwanie roztoczy. Szybkie terminy realizacji usług.Kontakt:506797977

adres strony : http://zawszeczysto.pl/


Data dodania : 2011-01-12

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Sprzątanie w Poznaniu

Sprzątanie w Poznaniu
Opis strony :

Jesteśmy firmą oferującą usługi utrzymania czystości m.in. w biurach, mieszkaniach, domach prywatnych, lokalach, restauracjach, gabinetach lekarskich. Decydując się na współpracę z nami uzyskujecie Państwo wybór dogodnych dla Państwa godzin na świadczone usługi. Dodatkowym atutem Eco duster jest fakt wykorzystania przez nas sprzętu renomowanych firm m.in. KARCHER, VILDEA, NILIFISK i VIPER, a także środków czystości renomowanej niemieckiej firmy BUZIL. Wystawiamy faktury VAT za wszystkie nasze usługi.

adres strony : http://www.eco-duster.pl/


Data dodania : 2012-11-28

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Czyszczenie dywanów w Poznaniu - soskarcher.pl

Czyszczenie dywanów w Poznaniu - soskarcher.pl
Opis strony :

Nasza firma od wielu lat realizuje zadania , które dotyczą czyszczenia przy użyciu najlepszych rozwiązań firmy Karcher. Używamy najlepsze rozwiązania, które zapewniają zadowolenie z zadań, które realizujemy. Usługami , które jesteśmy w stanie wykonać to czyszczenie dywanów, tapicerek czy też wykładzin. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem oraz możliwościami w zakresie czyszczenia dowolnej powierzchni. Miejscem naszego działania jest Poznań oraz najbliższe miasta. Jesteśmy pewni, że każdy kto będzie chciał skorzystać z realizowanych przez nas zadań będzie w stu procentach zadowolony.

adres strony : http://www.soskarcher.pl/


Data dodania : 2016-04-29

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020