Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Pranie dywanów i wykładzin. Pranie Warszawa. Pranie anty alergenne.

Pranie dywanów i wykładzin. Pranie Warszawa. Pranie anty alergenne.
Opis strony :

Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy usługi prania wykładzin dywanowych i dywanów. Ofertę kierujemy zarówno dla firm, biur jak i do osób prywatnych. Proponujemy dogodne terminy realizacji zlecenia w wymiarze całego tygodnia jak i całej doby. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom wykorzystujemy tylko najlepsze urządzenia i środki piorące dostępne na rynku. Nasz park maszynowy jest w pełni profesjonalny i nowoczesny. Firma to ludzie, dlatego też nasz personel jest w pełni kompetentny i m

adres strony : http://www.pranie-warszawa.pl/


Data dodania : 2009-03-03

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Czyszczenie wykładzin, dywanów ,Pranie tapicerki meblowej i sam

Czyszczenie wykładzin, dywanów ,Pranie tapicerki meblowej i sam
Opis strony :

Szukasz profesjonalnej firmy która doprowadzi twoje meble i dywany do czystości? Każdy alergik z pewnością o takiej słyszał, lub też już korzystał z jej usług. Oferowany przez nie program czyszczenia przygotowany specjalnie dla osób cierpiących na alergię jest z pewnością skuteczniejszy niż samodzielne próby utrzymania czystości. Zwłaszcza, jeśli jest się alergikiem, i każdy bliższy kontakt z dywanem kończy się w bardzo nieprzyjemny sposób.Czyszczenie wykładzin, dywanów w Poznaniu i okolicach. Profesjonalne usuwanie roztoczy. Szybkie terminy realizacji usług.Kontakt:506797977

adres strony : http://zawszeczysto.pl/


Data dodania : 2011-01-12

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Czyszczenie dywanów, wykładzin, pranie tapicerek w GDAŃSKU,GDYNI,SOPOCIE

Czyszczenie dywanów, wykładzin, pranie tapicerek w GDAŃSKU,GDYNI,SOPOCIE
Opis strony :

Profesjonalne czyszczenie dywanów. Specjalizuję się w usuwaniu brudu i plam ze wszelkiego rodzaju materiałów. Czyszczenie dotyczy: dywanów, wykładzin, tapicerek (krzeseł, foteli, kanapy). Pranie tapicerki odbywa się na miejscu u klienta. Odrębną kwestią jest czyszczenie tapicerki samochodowej. Zwykle w samochodzie brud zbiera się szybciej niż w domu. Dlatego szczególną przyjemnością jest otwarcie drzwi i poczucie świeżości wnętrza. Oferta specjalna: czyszczenie dywanów w Gdańsku - dojazd bezpłatny, możliwy w ciągu godziny.

adres strony : http://www.wyczyszcze.pl/


Data dodania : 2011-09-13

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Pranie wykładzin w Warszawie

Pranie wykładzin w Warszawie
Opis strony :

Firma Do Czysta zajmuje się profesjonalnym praniem wykładzin podłogowych, czyszczeniem dywanów oraz tapicerek meblowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Bogate doświadczenie, najlepsze środki czyszczące i sprzęt pozwalają nam zaoferować usługi najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw czy instytucji. Postaw na najlepszych wybierz firmę Do Czysta.

adres strony : http://www.doczysta.eu/


Data dodania : 2012-01-02

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Pranie tapicerki w Warszawie

Pranie tapicerki w Warszawie
Opis strony :

Proponujemy Państwu zaoszczędzenie bezcennego czasu jaki mogą Państwo przeznaczyć na przykład na wypoczynek i powierzenie mam usługi jaka jest pranie tapicerki w Państwa domu, miejscu pracy czy samochodzie. Usługi wykonujemy przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu piorącego oraz najwyższej klasy detergentów. Zapewniamy szybki dojazd do klienta, satysfakcję oraz konkurencyjne stawki cenowe. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz okolic.

adres strony : http://praniedywanow.info.pl/


Data dodania : 2012-02-11

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020