Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Czyszczenie dywanów, wykładzin, pranie tapicerek w GDAŃSKU,GDYNI,SOPOCIE

Czyszczenie dywanów, wykładzin, pranie tapicerek w GDAŃSKU,GDYNI,SOPOCIE
Opis strony :

Profesjonalne czyszczenie dywanów. Specjalizuję się w usuwaniu brudu i plam ze wszelkiego rodzaju materiałów. Czyszczenie dotyczy: dywanów, wykładzin, tapicerek (krzeseł, foteli, kanapy). Pranie tapicerki odbywa się na miejscu u klienta. Odrębną kwestią jest czyszczenie tapicerki samochodowej. Zwykle w samochodzie brud zbiera się szybciej niż w domu. Dlatego szczególną przyjemnością jest otwarcie drzwi i poczucie świeżości wnętrza. Oferta specjalna: czyszczenie dywanów w Gdańsku - dojazd bezpłatny, możliwy w ciągu godziny.

adres strony : http://www.wyczyszcze.pl/


Data dodania : 2011-09-13

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Pranie dywanów we Wrocławiu

Pranie dywanów we Wrocławiu
Opis strony :

Firma Justica gwarantuje skuteczne pranie dywanów i wykładzin , czyszczenie obić mebli tapicerowanych i tapicerki w samochodach. Na koncie przeprowadzonych usług posiada cały szereg zamówień przeprowadzonych dla osób prywatnych, lokali usługowych, jednostek administracyjnych, firm i innych instytucji. Duża praktyka, teoretyczna wiedza branżowa, najlepszy sprzęt piorący oraz szczególnie skuteczne środki czyszczące wiodących producentów, wysoki poziom realizacji oraz oferowanie atrakcyjnych cen, interesujące oferty, punktualność, profesjonalizm a także wysoka kultura osobista pracowników to pewność sukcesu oraz pełne zadowolenie kontrahentów.

adres strony : http://www.justica.nets.pl/


Data dodania : 2012-05-03

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Czystko.pl - pranie tapicerki samochodowej Szczecin

Czystko.pl - pranie tapicerki samochodowej Szczecin
Opis strony :

Chyba wszyscy lubimy, gdy w naszym domu, miejscu pracy lub w samochodzie panuje czystość i porządek. W czystym otoczeniu czujemy się lepiej i jesteśmy w stanie lepiej funkcjonować. Jednak w natłoku obowiązków i codziennych spraw często nie jesteśmy w stanie zapanować nad bałaganem, który wokół siebie tworzymy. Sprzątanie mieszkania czy samochodu to dla nas często trudne, a wręcz niemożliwe wyzwanie, któremu nie jesteśmy w stanie sprostać. Nasza firma oferuje bogaty wachlarz usług w zakresie utrzymania czystości, a także czyszczenia wykładzin, obić oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

adres strony : http://czystko.pl/


Data dodania : 2015-04-28

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Czyszczenie dywanów w Poznaniu - soskarcher.pl

Czyszczenie dywanów w Poznaniu - soskarcher.pl
Opis strony :

Nasza firma od wielu lat realizuje zadania , które dotyczą czyszczenia przy użyciu najlepszych rozwiązań firmy Karcher. Używamy najlepsze rozwiązania, które zapewniają zadowolenie z zadań, które realizujemy. Usługami , które jesteśmy w stanie wykonać to czyszczenie dywanów, tapicerek czy też wykładzin. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem oraz możliwościami w zakresie czyszczenia dowolnej powierzchni. Miejscem naszego działania jest Poznań oraz najbliższe miasta. Jesteśmy pewni, że każdy kto będzie chciał skorzystać z realizowanych przez nas zadań będzie w stu procentach zadowolony.

adres strony : http://www.soskarcher.pl/


Data dodania : 2016-04-29

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020