Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Copywriting, pisanie tekstów na zamówienie

 Copywriting, pisanie tekstów na zamówienie
Opis strony :

Postaw na słowa - skuteczny copywriting. Oferujemy: pisanie tekstów reklamowych, tworzenie opisów produktów, tekstów wykorzystywanych podczas pozycjonowania stron www, korekta i redakcja już napisanych tekstów. Zapraszamy do współpracy!

adres strony : http://www.napiszemy.pl/


Data dodania : 2008-05-03

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Pisanie tekstów i ofert - copywriter Marcin Mieszczak (Bielsko)

Pisanie tekstów i ofert - copywriter Marcin Mieszczak (Bielsko)
Opis strony :

Strona copywritera Marcina Mieszczaka. W ofercie znajdziesz pisanie tekstów i ofert, prowadzenie stron internetowych i blogów, a także teksty reklamowe, hasła, nazwy. To wszystko, co znacząco buduje Twoją reputację w Internecie. Na stronie znajdziesz również portfolio copywritera, ofertę i warunki współpracy a także informacje o autorze.Jeśli potrzebujesz dobrych tekstów i profesjonalnej pomocy copywritera - serdecznie zapraszam na stronę.

adres strony : http://www.marcinmieszczak.pl/


Data dodania : 2009-11-01

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : E-words - marketing i copywriting

E-words - marketing i copywriting
Opis strony :

Agencja reklamowa e-words proponuje róże sposoby promowania Twojej firmy. Podejmując z Tobą współpracę, copywriter zajmie się stworzeniem strategii promocji, realizacją działań marketingowych, wykonaniem projektu strony internetowej, prowadzeniem portali i stron internetowych, budowaniem wizerunku Twojej firmy oraz dbaniem o poprawny przebieg kontaktów z wszystkimi klientami. W skład jego działalności wchodzi także pisanie tekstów, czyli copywriting. Agencja reklamowa e-words zajmuje się również doradztwem w wyżej wymienionych kwestiach.

adres strony : http://www.e-words.pl/


Data dodania : 2013-04-11

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : www.dynanet.pl

www.dynanet.pl
Opis strony :

Sprzedaż dzisiaj jest niezwykle ważna. Z tego powodu właśnie branża którą jest copywriting także w ostatnich latach wzrasta na znaczeniu. Co istotne, iż copywriterzy muszą być specjalistami wielofunkcyjnymi oraz znającymi się na temacie jeżeli chodzi o przykładowo psychologię reklamy. Staje się faktem jednakże, że w branży tej może działać każdy z nas jeżeli jedynie włoży w to wystarczająco dużo pracy oraz posiada chociaż najmniejszą dozę kreatywności. Jeżeli interesuje Cię przedstawiony zawód warto poszukać dobre szkolenie z copywritingu. Zobaczysz tutaj chociażby jakiego typu artykuły sprzedają najlepiej, a również w jaki sposób je tworzyć. Zastanawiają Cię takie hasła jak Sekret skuteczn

adres strony : http://www.dynanet.pl/


Data dodania : 2013-10-24

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Copywriter angielski - copymark.eu

Copywriter angielski - copymark.eu
Opis strony :

Zadajesz sobie pytanie, gdzie mogę znaleźć najlepsze teksty SEO po angielsku? Jeśli tak, musisz zdawać sobie z czegoś sprawę moje teksty są tym, czego szukasz. Zastanawiasz się nad tym, z czego wynika takie przekonanie? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności (można też powiedzieć, że mam po swojej stronie wiedzę i doświadczenie, a doświadczenie to efekt zaufania).

adres strony : http://www.copymark.eu/


Data dodania : 2020-03-17

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020