Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : BLUE WAVE ELECTRONICS

BLUE WAVE ELECTRONICS
Opis strony :

Witamy na stronie Blue wave electronics. Firma zajmuję się branżą elektroniczną w szerokim zakresie. Tematyka Car audio obejmuje : montaż, serwis, oraz produkcję elementów takich jak subwoofer, zwrotnice itp. Tematyka audio opiera sie na produkcji systemów głośnikowych. prowadzimy również sprzedaż detaliczną , wysyłkową sprzętu RTV AGD . Zapraszamy do odwiedzenia nasze. .

adres strony : http://www.blue-wave-electronics.pl/


Data dodania : 2009-08-27

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : - Car Audio Sklep ESSA -

- Car Audio Sklep ESSA -
Opis strony :

Sklep internetowy z akcesoriami i sprzętem car audio renomowanych światowych firm, w którym oferujemy radioodtwarzacze samochodowe, głośniki samochodowe, wzmacniacze i subwoofery marek: Powerbass, u-Dimension, Hollywood, Kinetik, RE Audio, Alpine, Clarion, Helix, Hertz, Dego, JVC, Pioneer, i innych. W swej ofercie posiadamy również samochodowe systemy multimedialne, samochodowe odtwarzacze DVD, monitory, akcesoria montażowe car audio, akumulatory żelowe, kable i przewody car audio, światła LED do jazdy dziennej, nawigację samochodową, lokalizatory pojazdów GPS, kamery cofania i czujniki parkowania oraz CB Radio wraz z szeroką gamą anten. Zakupiony sprzęt może być również zmontowane w naszy

adres strony : http://www.caraudiosklepy.pl/


Data dodania : 2012-02-29

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Wzmacniacze samochodowe - basston.pl

Wzmacniacze samochodowe - basston.pl
Opis strony :

Jeśli interesuje Państwa nabycie urządzeń car-audio, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę bassTON. Duże zróżnicowanie asortymentu sprawia, że każdy klient powinien znaleźć u nas właściwy dla siebie artykuł. Nabywamy towary od uznanych wytwórców. Gwarantujemy odpowiednią klasę każdych artykułów. Zamówione produkty o wartości większej od 300 złotych, są wysyłane na nasz koszt. Ludzi zainteresowanych przygotowaną ofertą zapraszamy do kontaktu.

adres strony : http://basston.pl/


Data dodania : 2016-11-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020