Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Bus - Holandia

Bus - Holandia
Opis strony :

Tanie podróżowanie to marzenie wielu. Mamy już tanie loty, ale ich dużym minusem jest fakt, że decyzję trzeba podjąć praktycznie natychmiast, bo bilety w cenach promocyjnych oferowane są bardzo krótko. My proponujemy Państwu busy do Niemiec, Holandii i Belgii zawsze w niskich cenach. Wystarczy zadzwonić do nas i zabukować termin, a potem wyruszyć z województwa Pomorskiego lub Zachodniopomorskiego. Klimatyzowane busy, małe grupy osób i świetni kierowcy są gwarancją Państwa satysfakcji. Zapraszamy!rn

adres strony : http://www.bus-expert.pl/


Data dodania : 2013-10-15

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Busy Polska - Holandia

Busy Polska - Holandia
Opis strony :

Przejazdy międzynarodowe to podstawa działalności firmy Reest. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie, zapewnia też komfortowe przejazdy dzięki nowoczesnym busom, które posiadają dużo przestrzeni, co daje pasażerom lepszą wygodę jazdy. Kierowcy mają stosowne uprawnienia, świetnie też znają się na trasach, klienci mogą więc na każdym kilometrze jazdy czuć się bezpiecznie. Detale trasy poza tym są precyzyjnie omówione na stronie internetowej przewoźnika. Przewoźnik pozwala też na dokonywanie rezerwacji wyjazdów do Polski oraz do Holandii za pomocą przesłania specjalnej wiadomości tekstowej.

adres strony : http://reest.pl/


Data dodania : 2014-04-24

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : SPRINT BUS- busy do Szwajcarii

SPRINT BUS- busy do Szwajcarii
Opis strony :

Firma Sprint Bus zajmuje się wykonywaniem usług przewozowych najwyższej klasy. Nasza siedziba znajduje się koło Tomaszowa Lubelskiego. Proponujemy przewozy osób do i z Niemiec, Holandii, Belgii i Szwajcarii. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych kierowców, jacy nawet w najtrudniejszych warunkach bezpiecznie dowiozą klientów na miejsce. Nasze samochody regularnie przechodzą wymagane przeglądy techniczne. Rezerwacja biletów na podróż może być dokonywana telefonicznie bądź mailowo. Dane kontaktowe i więcej informacji o naszych usługach można znaleźć na stronie internetowej.

adres strony : http://sprintbus.eu/


Data dodania : 2014-11-17

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Przewozy z Niemiec do Polski

Przewozy z Niemiec do Polski
Opis strony :

Jeśli są Państwo zainteresowani przejazdem do Niemiec albo Holandii, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę Exodus. Gwarantujemy przejazd w dogodnych warunkach. Dbamy o nasze pojazdy, regularnie je serwisując, dlatego możemy być pewni bezpieczeństwa wszystkich naszych klientów. Proponujemy rezerwację telefoniczną. Udostępniamy klientom polskie a także zagraniczne dane kontaktowe. Nasze świadczenia charakteryzuje świetna jakość oraz atrakcyjna cena. Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej.

adres strony : http://www.exodusinfo.eu/


Data dodania : 2015-05-30

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Szukasz wiarygodnej firmy transportowej? Zapraszamy

Szukasz wiarygodnej firmy transportowej? Zapraszamy
Opis strony :

To jest zdanie, pod którym z całą pewnością możemy się podpisać. I nie będzie w tym ani krzty przesady czy też przerostu „formy nad treścią” Kiedy mówimy o transporcie, czy też przewozach do Bremen, do Hamburga, do Berlina czy w końcu do dziesiątek innych, bardziej lub mniej znanych miejsc w Niemczech, to śmiało możemy napisać, że jesteśmy wiarygodni. Dlaczego tak możemy napisać? To proste, jeżeli jako firma zewnętrzna (polska) potrafimy zdobywać niemiecki rynek, z każdym miesiącem mając więcej klientów i to nie tylko z Polski, a równie dużo, a nawet ostatnio w przewadze z Niemiec, to chyba nie potrzeba więcej potwierdzenia tych słów. Zadzwon - 606222563

adres strony : http://www.beatabus.pl/


Data dodania : 2016-10-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020