Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Wirtualny Wszechświat - serwis popularnonaukowy i edukacyjny

Wirtualny Wszechświat - serwis popularnonaukowy i edukacyjny
Opis strony :

Wirtualny Wszechświat - serwis popularnonaukowy i edukacyjny. Astronomia i kosmologia. Biologia. Fizyka. Matematyka. Historia. Kultura antyczna. Wszechświat w obrazkach. Szkoły wyższe. Słowniki.

adres strony : http://www.wiw.pl/


Data dodania : 2006-12-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : 4matura.pl - portal maturzysty! * korepetycje, kursy, opracowania, mat

4matura.pl - portal maturzysty! * korepetycje, kursy, opracowania, mat
Opis strony :

Najlepsza strona dla maturzystów. Ściągi, pomoce przygotowujące do matury. Informacje o kursach przygotowujących do egzaminu dojrzałości. Korepetycje i szkolenia. Język polski, język angielski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, WOS i inne przedmioty do zdawania na maturze. Z nami zdasz na 100%. Forum dla przyszłych studentów. Bazy arkuszy maturalnych i notatek absolwentów.

adres strony : http://www.4matura.pl/


Data dodania : 2009-05-31

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Korepetycje Lublin

Korepetycje Lublin
Opis strony :

Learnfun to pierwszy lubelski portal stworzony specjalnie dla korepetytorów i nauczycieli z Lublina . Zainteresowani bezpłatnie mogą dodawać i przeglądać ogłoszenia korepetycji z 11 różnych przedmiotów - m.in język polski, język hiszpański, fizyka, biologia, historia, matematyka oraz jednej dodatkowej, w której już teraz można znaleźć m.in oferty korepetycji z teologii, informatyki, języka włoskiego, języka arabskiego.

adres strony : http://learnfun.pl/


Data dodania : 2010-11-29

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : ONE BRAIN - Dlaczego chorujemy?

ONE BRAIN - Dlaczego chorujemy?
Opis strony :

Gabinet został powołany do życia z myślą o wszystkich, którzy pracując nad swoim rozwojem duchowym i osobistym, pragną cieszyć się zdrowiem i radością. Metody wspomagają leczenie chorób, poprawiają zaburzenia w uczeniu się i zaburzenia pamięci. One brain, totalna biologia i masaż dźwiękiem są łagodne i skuteczne w przypadku chorób o różnorodnym natężeniu: nowotwory, guzy, niestrawność, alergia, zaburzenia wzroku i słuchu, bóle głowy, kręgosłupa, żołądka; choroby o podłożu emocjonalnym: depresje, lęki, nerwice, fobie, anoreksja i bulimia; zaburzenia uczenia się: dysleksja, dyskalkulia, dysgrafia, trudności w czytaniu, mówieniu, zaburzenia pamięci.rn

adres strony : http://www.one-brain.com.pl/


Data dodania : 2011-09-03

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Biologia - ewolucjamyslenia.pl

Biologia - ewolucjamyslenia.pl
Opis strony :

Chciałbyś poznawać nowe punkty widzenia? Wejdź na ewolucjamyslenia.pl i zainteresuj się nowymi wiadomościami, które mogą całkowicie wywrócić Twój świat do góry nogami. Strona ewolucjamyslenia.pl oferuje masę artykułów, które pomogą Ci w znalezieniu sensu życia. Po prostu wejdź na portal i zacznij lekturę, a nie zawiedziesz się na jakości ciekawostek. Biologia, ewolucjonizm, nauka o ziemi to dziedziny, o których nadal dużo nie wiemy. Po prostu otwórz swój umysł i zacznij poznawać świat.

adres strony : http://ewolucjamyslenia.pl/


Data dodania : 2020-11-15

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020