Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Moje-Ankiety.Pl - darmowy serwis ankietowy on-line - badania rynku

Moje-Ankiety.Pl - darmowy serwis ankietowy on-line - badania rynku
Opis strony :

Profesjonalny serwis ankietowy on-line www.moje-ankiety.pl który umożliwia tworzenie i przeprowadzanie zaawansowanych ankiet on-line łatwo, profesjonalnie i bez ograniczeń.

adres strony : http://www.moje-ankiety.pl/


Data dodania : 2008-03-10

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Badania marketingowe

Badania marketingowe
Opis strony :

Badania marketingowe w agencji badawczo-analitycznej House of Numbers to nowoczesne narzędzia, bogate doświadczenie, zaawansowany know-how, optymalne koszty i przede wszystkim unikalne połączenie analityki internetowej z badaniami sondażowymi. Dzięki temu badania marketingowe zyskują nową jakość!

adres strony : http://www.houseofnumbers.pl/


Data dodania : 2009-08-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Badania Satysfakcji - AMR Consulting

Badania Satysfakcji - AMR Consulting
Opis strony :

Jesteśmy specjalistyczną mikro firmą badawczą oferującą realizację badań marketingowych oraz analiz rynku. Specjalizujemy się w badaniach satysfakcji klientów i pracowników. Oferujemy atrakcyjny poziom cen- bierzemy pod uwagę ograniczone budżety na analizy i badania oraz wymagane krótkie terminy wykonania. Zapewniamy wysoki poziom wniosków badawczych oraz rekomendacji przydatnych do podejmowania decyzji marketingowych.

adres strony : http://www.amrconsulting.pl/


Data dodania : 2010-06-18

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Paxonta.com - Survey OnLine Tools

Paxonta.com - Survey OnLine Tools
Opis strony :

Szybki, wydajny i profesjonalny system do tworzenia, wysyłki i analizy ankiet, oferujący między innymi automatyczne raporty, eksport danych, wsparcie dla wielu języków, zaawansowaną logikę pytań czy pytania obowiązkowe. Aplikacja dostępna jest w wielu wersjach językowych. Podstawowa wersja dostępna jest całkowicie za darmo. Dzięki Paxonta.com można zbierać np. pomysły na nowe projektu wewnątrz organizacji, zbadać opinie klientów na temat produktów, ocenić kwalifikacje zespołów projektowych, a także zebrać wartościowe opinie od użytkowników witryn internetowych. Serwis wykonano w bardzo przyjaznej, jasnoniebieskiej oprawie graficznej.

adres strony : http://www.paxonta.com/


Data dodania : 2010-12-28

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Narzędzia hr - exbis.pl

Narzędzia hr - exbis.pl
Opis strony :

Jeśli widzisz, że Twoja firma się nie rozwija, czytaj dalej. Exbis od 1992 roku dzieli się specjalistyczną wiedzą z zakresu budowania kultury organizacyjnej oraz zarządzania firmą. Przez blisko 30 lat przeprowadziliśmy ponad 70 000 godzin szkoleń i zyskaliśmy blisko 130 000 zadowolonych klientów. Oferujemy doradztwo, szkolenia, warsztaty i gotowe programy edukacyjne: wszystko spersonalizowane dla Ciebie i Twojej firmy.

adres strony : http://exbis.pl/


Data dodania : 2020-06-02

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021