Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Inteligentny dom

Inteligentny dom
Opis strony :

Home-Control sprawia że każdy może posiadać nie standardowy ale inteligentny budynek. W ofercie mogą Państwo znaleźć inteligentne instalacje, audio, tv/sat, sieci LAN oraz bezprzewodowe. Inteligentny dom to także ochrona, dzięki systemom przeciwpożarowym oraz alarmowym, monitoringowi, kontroli dostępu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w bezinwazyjnym montażu wszystkich urządzeń. Kompleksowa oferta usług znaleźć można na stronie internetowej Home-Control.

adres strony : http://home-control.pl/


Data dodania : 2013-07-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Dom Inteligentny Wulian

Dom Inteligentny Wulian
Opis strony :

System BMS gwarantuje tobie pełną kontrolę nad twoim mieszkaniem i wszystkimi jego urządzeniami. To właśnie w ten sposób można zabezpieczyć się przed nieszczęściami, które są realnym zagrożeniem dla twojego majątku. Od strat majątkowych i finansowych może uchronić głównie czujnik zalania. Jest to jedna z najczęstszych katastrof domowych, która potrafi napędzić wiele złego. Na szczęście nasz system jest w stanie pomóc tobie zadbać o zabezpieczanie twojego mieszkania. Automatyka domowa może naprawdę zdziałać cuda!

adres strony : http://www.wulian.pl/


Data dodania : 2018-12-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Rozwiazania dla domu - F&F FILIPOWSKI

Rozwiazania dla domu - F&F FILIPOWSKI
Opis strony :

F&F Systemy Inteligentne, to firma, która specjalizuje się w innowacjach technologicznych. Dzięki aplikacji F&Home RADIO daje łatwość i szybkość sterowania określonymi obszarami. Przy użyciu smartphone a można łatwo regulować ogrzewanie, klimatyzację, oświetlenie, a nawet systemy alarmowe, rolety i nawodnienie ogrodu. Smart Home, to obecnie rozwiązanie, dziki któremu łatwo stworzyć inteligenty dom. W zakresie proponowanych produktów i usług firma posiada zarówno rozwiązania dla domu, jak i firmy.

adres strony : https://www.fhome.pl/


Data dodania : 2020-05-13

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020