Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Archiwista ::.. archiwum,dokumenty,brakowanie, archiwizacja dokumentów

Archiwista ::.. archiwum,dokumenty,brakowanie, archiwizacja dokumentów
Opis strony :

Usługi Archiwalne - firma Archiwista oferuje - archiwizacja dokumentów, brakowanie dokumentów, archiwum dokumenty. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z dokładną ofertą firmy. Jeśli zależy Państwu na sprawnym i profesjonalnym archiwum dokumentów zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Usługi archiwalne Archiwista zapewnią Ci najwyższej klasy archiwizację dokumentów.

adres strony : http://www.archiwista.orf.pl/


Data dodania : 2010-11-04

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Niszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów
Opis strony :

Prezentowany przez nas biznes głównie zajmuje się usługą niszczenia dokumentów, posiadając przeszło dwudziesto siedmio letnie doświadczenie pośród swej branży. Oferujemy profesjonalne usługi wytwarzając worki pocztowe, kartony archiwalne tudzież regały archiwalne, oprócz tego nasza oferta obejmuje przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów oraz archiwizację akt. Poprzez doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata w archiwizacji akt doskonale rozumiemy to, jaka jest specyfikacja wymagań firm, które są naszymi klientami w tym zakresie.

adres strony : http://www.elpol.info/


Data dodania : 2012-09-24

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : SYSTEM Archiwizacji dokumentów

SYSTEM Archiwizacji dokumentów
Opis strony :

Zapraszamy do zapoznania się z pakietem naszych usług dotyczących archiwizacji i składowania dokumentacji firmowej. Zamiast zatrudniać do tego celu pracownika, możesz taki usługi outsourcować dzięki czemu wszystko będzie zrobione taniej, szybciej i lepiej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć dla jakich podmiotów mieliśmy już okazję pracować, zajrzyj do działu Referencję a przekonasz się, że możemy się przyczynić do optymalizacji obiegu dokumentacji również u Ciebie.

adres strony : http://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/


Data dodania : 2014-03-27

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020