Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Przedszkole i żłobek - Podkowa Leśna

Przedszkole i żłobek - Podkowa Leśna
Opis strony :

Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze.

adres strony : http://www.malapanda.pl/


Data dodania : 2009-06-02

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Żłobek w Warszawie

Żłobek w Warszawie
Opis strony :

Żłobek oraz przedszkole Baby City to wyjątkowe miejsce w Warszawie, w którym dzieci przechodzą przez przygotowany przez specjalistów, wyjątkowy program dydaktyczny. W programie zawarta jest naturalna i przyjazna nauka języka angielskiego, rozwijanie sprawności ruchowej, rozwijanie zdolności matematycznych, zajęcia muzyczne, zajęcia o ekologii oraz geografii. Dzieciom serwowane są posiłki z ekologicznej kuchni, której jadłospis został ułożony przez specjalistów z zakresu dietetyki.

adres strony : http://www.baby-city.pl/


Data dodania : 2012-12-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Żłobki w Opolu

Żłobki w Opolu
Opis strony :

Żłobek jest miejscem, gdzie dziecko powinno czuć się bezpiecznie i spędzać czas na kreatywnej zabawie, wykonywaniu kreatywnych czynności o elementach zabawowych i edukacyjnych. Idealnym miejsce w Opolu dla każdego malucha jest żłobek Kangurek 24. Jest to perfekcyjne miejsce, gdzie dzięki wytężonej pracy doświadczonej kadry nauczycielskiej dziecko może rozwijać swoje pasje, posiada wiele możliwości pracy twórczej i jest pod czujnym okiem opiekunek. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców.rn

adres strony : http://zlobek.opole.pl/


Data dodania : 2013-03-19

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Żłobek w Opolu

Żłobek w Opolu
Opis strony :

Naszym głównym celem było stworzenie najlepszej, kameralnej placówki opiekuńczej dla dzieci, w której podstawą będzie indywidualne podejście do każdego dziecka. Dziś, po kilku latach wytężonej pracy możemy potwierdzić, że ten cel został osiągnięty. Żłobek niepubliczny w Opole jest miejscem, w którym Twoje dziecko będzie czuło się dobrze i bezpiecznie, a Ty codziennie dowiesz się jakie zrobiło postępy w nauce samodzielności, co jadło, ile spało. Nie czekaj, wybierz najlepszy żłobek dla Twojego dziecka.rn

adres strony : http://www.kangurek24.pl/


Data dodania : 2013-09-11

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : ELFIK Przedszkole niepubliczne w Sosnowcu

ELFIK Przedszkole niepubliczne w Sosnowcu
Opis strony :

Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik z siedzibą w Sosnowcu, to miejsce w jakim słychać dziecięcy gwar, w którym każdy Maluch poczuje się bezpiecznie oraz wyjątkowo. Zapewniamy najlepsze warunki do zabawy, a ponadto angażujemy doświadczonych nauczycieli. Prowadzimy zajęcia według autorskich programów. W ramach działalności prowadzimy żłobek i przedszkole, a Oprócz tego zapewniamy m.in. zajęcia popołudniowe dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, organizację imprez urodzinowych, a ponadto warsztaty z psychologiem i pedagogiem. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności, znajdą Państwo na witrynie internetowej do odwiedzin której, serdecznie zapraszamy.

adres strony : http://www.elfik.pl/


Data dodania : 2014-07-01

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020