Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: szkolenia,

Kategoria :
Technika, Kraje i regiony, Muzyka, Sztuka, Budownictwo, Prawo i podatki, Edukacja, Praca, Biznes i ekonomia, Zwierzęta, Informatyka, Film, Sport, Internet, Motoryzacja, Zdrowie i uroda, Inne, Transport, Handel i usługi, Czas wolny, Turystyka i wypoczynek, Nauka,

Wpisów: :
RehaKursy - Kursy Rehabilitacyjne i Szkolenia dla Fizjoterapeutów RehaKursy - Kursy Rehabilitacyjne i Szkolenia dla Fizjoterapeutów

Zdobywaj wiedzę i umiejętności jako fizjoterapeuta od najlepszych. W ofercie szkoleniowej RehaKursy znajdują się kursy z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Kursy dla fizjoterapeutów to wiedza i umiejętności, które można od razu wykorzystać w codziennej pracy. Doświadczeni fizjoterapeuci, prowadzący na co dzień specjalistyczne szkolenia wiedzą jak w prosty i skuteczny sposób przekazać praktyczne umiejętności dla uczestników kursu. Nasze kursy organizowane są w całej Polsce m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach.

adres www: http://www.rehakursy.pl/


:: RehaKursy - Kursy Rehabilitacyjne i Szkolenia dla Fizjoterapeutów
link nie działa/spam?

Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia. Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.

Zapisz się już dziś na jeden z kursów jakie ma w ofercie Szkoła Języków Obcych Akcent z takiego miasta jak Poznań! W ofercie znajdziesz półkolonie dla dzieci, kursy językowe dla firm, kursy językowe w Anglii, weekendowe spotkania klubu konwersacyjnego, a także profesjonalne tłumaczenia, zarówno ustne jak i pisemne. Kursy angielskiego w takim mieście jak Poznań są z pewnością dostępne w wielu placówkach, jednak przy wyborze warto zwrócić uwagę na metody nauczania. Akcent to Szkoła Językowa która posługuje się autorskim programem nauczania, wypracowanym na bazie wielu lat doświadczeń.

adres www: http://www.akcent-poznan.com.pl/


:: Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.
link nie działa/spam?

Informatyk Informatyk

Nasza firma ukierunkowała oferowane przez siebie usługi na mającą duże możliwości oraz kompleksową obsługę IT firm jak i instytucji. W głównej mierze opłacalny dla klientów jest model ciągłej współpracy, gdyż w ramach pojedynczej miesięcznej opłaty dostają oni nieskończone usługi tego rodzaju jak konserwacja komputerów, administracja serwerami firmy, administrowanie siecią komputerową jaki dostępem do internetu, pomoc techniczna przez internet, instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, optymalizacja działania komputerów jak i urządzeń sieciowych, szkolenia w zakresie obsługi komputerów i programów i dużo innych.

adres www: http://obsluga-informatyczna.com.pl/


:: Informatyk
link nie działa/spam?

www.HRE.pl - Audyt kompetencji www.HRE.pl - Audyt kompetencji

Od wielu lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług związanych z doradztwem personalnym. Jesteśmy w stanie pochwalić się zatrudnieniem doświadczonej ekipy pracowników, która da sobie radę z każdą kwestią. Wśród zadań, które jest w stanie zaoferować prowadzona przez nas firma są szkolenia pracowników, coaching, testy pracowników, wykonywanie rekrutacji oraz wiele innego rodzaju zadań. Siedziba naszej firmy jest w Poznaniu. Możemy pochwalić się wieloma referencjami od zachwyconych klientów a także atrakcyjnymi cenami naszych usług. Dzięki naszej firmie każdy będzie miał możliwość pochwalić się dobrymi pracownikami.

adres www: http://hre.pl/


:: www.HRE.pl - Audyt kompetencji
link nie działa/spam?

Obsługa bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com Obsługa bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com

Jeśli interesują Państwa świadczenia powiązane ze szkoleniami BHP lub nadzorem BHP, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo 'Pietrzyk' Kancelaria Prawa Pracy i BHP, którego siedziba usytuowana została w Lublinie. Ponadto oferujemy dużą różnorodność innych usług, które przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Wieloletnia obecność w branży jest świetnym zapewnieniem doskonałej jakości proponowanych przez nas czynności. Nasze szkolenia są autorsko przygotowywane pod określone stanowisko pracy.

adres www: http://www.pietrzyk-bhp.com/


:: Obsługa bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com
link nie działa/spam?

Gokarty w Warszawie - a1karting.pl Gokarty w Warszawie - a1karting.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z kartingiem, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przedsiębiorstwa A1Karting, którego siedziba usytuowana jest w stolicy. Przygotowaliśmy dużą różnorodność usług, co sprawia, że mamy pewność, że każdy kontrahent wyszuka u nas odpowiednią dla siebie ofertę. Gwarantujemy sposobność nabycia jazdy personalnej, szkolenia z instruktorem, udziału w wyścigach i dużo innych ciekawych opcji. Ponadto proponujemy możliwość organizacji imprez biznesowych i prywatnych.

adres www: http://a1karting.pl/


:: Gokarty w Warszawie - a1karting.pl
link nie działa/spam?

Szkolenia Access w Tarnowie Szkolenia Access w Tarnowie

Technologie internetowe są dziś nieodłącznym elementem życia, co jednak nie oznacza, że nie mamy trudności z niektórymi elementami z branży IT. Wręcz przeciwnie, stale musimy się szkolić i podnosić umiejętności. Pomoże w tym udział w kursach proponowanych przez HintMine. Są one podzielone na poszczególne kategorie i stopnie trudności, dlatego mogą z nich skorzystać zarówno początkujący, jak i profesjonaliści.

adres www: http://hintmine.com/


:: Szkolenia Access w Tarnowie
link nie działa/spam?

Szkolenia menedżerskie Szkolenia menedżerskie

Osoby znajdujące się w kadrze zarządzającej każdej firmy jak i instytucji stale muszą rozwijać się, podnosić swoje kwalifikacje oraz doskonalić kompetencje. Sprawdzoną drogą do osiągnięcia tego jest udział w profesjonalnych szkoleniach dla menadżerów. My proponujemy szkolenia wykonywane przez grupę szkoleniową Kontrakt OSH. Spora oferta szkoleniowa pozwala wybrać te szkolenia, które są odpowiednie dla danego menedżera bądź też lidera. Ponadto warto sięgnąć po książki wydawane przez Kontrakt OSH, będące książkami autorstwa trenerów i coachów z tej właśnie grupy szkoleniowej.

adres www: http://kontraktosh.pl/


:: Szkolenia menedżerskie
link nie działa/spam?

Systemy backupu danych - www.vol.com.pl Systemy backupu danych - www.vol.com.pl

Od 1991 roku dbamy, aby nasi Klienci mogli swobodnie prowadzić swój biznes, oferując im usługi outsourcingu IT. Obszary, w których możemy pomóc Twojej firmie to: planowanie, rozbudowa i wdrażanie sieci teleinformatycznych, dobór rozwiązań serwerowo-macierzowych, serwis i wsparcie techniczne, szkolenia dla administratorów oraz autorskie oprogramowania. Na www.vol.com.pl zapoznasz się zarówno z case study z wybranych projektów, jak i znajdziesz bliższe informacje dotyczące oferowanych usług. Zapraszamy do kontaktu.

adres www: http://www.vol.com.pl/


:: Systemy backupu danych - www.vol.com.pl
link nie działa/spam?

Okresowe szkolenia bhp - i-szkoleniabhp.pl Okresowe szkolenia bhp - i-szkoleniabhp.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniami BHP, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę i-SzkoleniaBHP.pl, której siedziba usytuowana została w Gdańsku. Proponujemy szkolenia online dla osób pracujących w biurach, których zakończenie jest premiowane otrzymaniem potrzebnego certyfikatu. Za sprawą naszego długoletniego doświadczenia w sektorze możemy zagwarantować klientom świetną jakość prezentowanych informacji. Zachęcamy zainteresowanych Państwa do kooperacji.

adres www: http://www.i-szkoleniabhp.pl/


:: Okresowe szkolenia bhp - i-szkoleniabhp.pl
link nie działa/spam?

Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics. Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics.

Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome, hds. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta, zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Działamy na terenie całego kraju, między innymi w miejscowośc

adres www: http://www.magazynier.edu.pl/


:: Kursy, szkolenia na magazyniera, wózki widłowe - JGL Logistics.
link nie działa/spam?

METRO - Szkolenia BHP, P.POŻ METRO - Szkolenia BHP, P.POŻ

Odwiedź jeszcze dziś naszą stronę internetową, dokładnie zapoznaj się z najnowszą ofertą szkoleniową i zapisz się na najbliższe szkolenie BHP, P.POŻ. Organizujemy profesjonalne kury dla firm i klientów prywatnych. Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń, miłą atmosferę i komfortowe warunki szkoleniowe. Polecamy w pierwszej kolejności niezastąpione szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej, dzięki któremu dowiecie się jak prawidłowo należy zachować się w kryzysowej sytuacji. Tylko u Nas ocena ryzyka zawodowego i przeprowadzenie dochodzenia powypadkowego.

adres www: http://szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/


:: METRO - Szkolenia BHP, P.POŻ
link nie działa/spam?

Szkolenia BHP HSEC - Kraków Szkolenia BHP HSEC - Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej firmy. Zajmujemy się prowadzeniem innowacyjnych szkoleń z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów i doskonal wiemy jak sprostać oczekiwaniom naszych słuchaczy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych wymogów klientów świadcząc usługi z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

adres www: http://hsec.pl/


:: Szkolenia BHP HSEC - Kraków
link nie działa/spam?

E-system - Systemy alarmowe E-system - Systemy alarmowe

Firma E-SYSTEM oferuje profesjonalne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie systemów zabezpieczeń, kontroli, automatyki domowej i radiokomunikacji. Dostarcza między innymi systemy alarmowe, monitoringowe, systemy PPOŻ, systemy kontroli dostępu. Również oferuje domofony, wideodomofony, radiotelefony, CB-radia, szlabany i automatykę do bram. Zapewnia pełne wsparcie, w tym doradztwo, montaż, serwis i szkolenia.

adres www: http://www.e-system.com.pl/


:: E-system - Systemy alarmowe
link nie działa/spam?

Sprawdzone szkolenia - Dom Wiedzy Sprawdzone szkolenia - Dom Wiedzy

Dom Wiedzy to kameralne firma organizująca kursy szkoleniowe dla pracowników biurowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi szkolenia: Kadry i Płace, Ochrona danych osobowych, HR, czy Prawo Pracy. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez ekspertów w swoich dziedzinach. Możemy je przeprowadzić zarówno w Twojej firmie lub w salach szkoleniowych w Warszawie (centrum). W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę dom-wiedzy.pl lub do bezpośredniego kontaktu.

adres www: http://dom-wiedzy.pl/


:: Sprawdzone szkolenia - Dom Wiedzy
link nie działa/spam?

HSKI - Szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych w Zakopanem HSKI - Szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych w Zakopanem

HSKi to nowoczesna szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych, oferująca indywidualne i grupowe szkolenia, wyjazdy zagraniczne i eventy dla firm. Tradycje rodzinne, miłość do nart oraz pasja do dzielenia się radością to priorytety w naszej pracy. Wszyscy ci, którzy chcieliby od zera nauczyć się jeździć na nartach, podszkolić zdobyte umiejętności lub po prostu ciekawie zorganizować czas w Zakopanem, powinien nas odwiedzić. W naszej ofercie znalazły się profesjonalne kursy narciarskie i snowboardowe, lekcje prywatne, treningi na tyczkach czy kursy instruktorskie. Corocznie organizujemy kursy i kolonie dla dzieci w okresie ferii, a także Przedszkole Pingwina na różnym poziomie zaawansowania. To 6

adres www: http://hski.pl/


:: HSKI - Szkoła narciarska dla dzieci i dorosłych w Zakopanem
link nie działa/spam?

Szkolenia BHP w Opolu - Lex Labor Szkolenia BHP w Opolu - Lex Labor

Szkolenia BHP organizowane przez doświadczonych wykładowców firmy Lex Labor BHP Opole cieszą się wysoką renomą wśród pracodawców z województwa opolskiego. Doceniają oni nasz profesjonalizm, maksymalne zagospodarowanie czasu oraz dostosowanie treści szkoleń do grupy zawodowej. Jesteśmy gotowi do przeprowadzania zarówno szkoleń wstępnych, jak i okresowych w tym również dla osób zajmujących stanowiska kierownicze. Materiał szkoleniowy oraz program tworzymy na podstawie analizy potrzeb naszych klientów. Dojeżdżamy do klientów m.in. z: Kluczborka, Nysy, Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Strzelec Opolskich i Prudnika.

adres www: http://lexlabor.pl/


:: Szkolenia BHP w Opolu - Lex Labor
link nie działa/spam?

Psychotesty - Bełchatów Psychotesty - Bełchatów

Jeżeli interesują Państwa kursy zawodowe lub szkolenia, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo OKZiJ LABORA, którego siedziba zlokalizowane jest w Bełchatowie. Oferujemy między innymi kursy na prawo jazdy. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców, mających długoletnie doświadczenie w branży. Pozwala nam to na zaproponowanie najwyższej klasy usług. Przedstawiliśmy szczegóły propozycji na prowadzonej przez nas witrynie w internecie. Zapraszamy klientów do współpracy.

adres www: http://labora.com.pl/


:: Psychotesty - Bełchatów
link nie działa/spam?

Dietetyka Dietetyka

Akademia Dietetyki to miejsce wyjątkowe które prowadzi w całym kraju różnego rodzaju kursy i szkolenia w temacie dietetyki. Działamy choćby w takich miastach jak Łódź, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk. Oferujemy znakomitej jakości dietetyka szkolenia. Dietetyka kliniczna czy też dietetyka kurs dietetyczny na różnych poziomach to właśnie nasza oferta. Jeżeli zatem chcesz być kimś takim jak dietetyk to sprawdź naszą ofertę pod tytułem dietetyk program. Wśród licznych ciekawych i skutecznych rozwiązań na pierwszy plan wysuwa się dieta antyhistaminowa i dlatego zachęcamy do współpracy właśnie z nami

adres www: http://www.akademiadietetyki.pl/


:: Dietetyka
link nie działa/spam?

Profesjonalne szkolenia interpersonalne Profesjonalne szkolenia interpersonalne

Firma Corel zajmuje się prowadzeniem wysokiej jakości szkoleń interpersonalnych. Naszym zadaniem jest przygotowanie naszych uczestników do pracy i funkcjonowania w dzisiejszej, ciężkiej rzeczywistości. Rozwijamy umiejętności interpersonalne i pomagamy wyrobić w sobie asertywność. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć terminy szkoleń i zarejestrować się. Poza tym znajdą Państwo także opisy stosowanych przez nas metod oraz dane kontaktowe.

adres www: http://corelszkolenia.pl/


:: Profesjonalne szkolenia interpersonalne
link nie działa/spam?

Certyfikacja sap Certyfikacja sap

Jeżeli są Państwo zainteresowani kursami szkoleniowymi SAP albo programami edukacyjnymi SAP, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę Seargin, której siedziba znajduje się w Trójmieście. Udostępniliśmy duży wybór usług. Umożliwia nam to zagwarantowanie właściwej propozycji dla każdego klienta. Dodatkowo oferujemy możliwość opracowania zindywidualizowanego programu szkolenia zamkniętego dla każdej zainteresowanej firmy. Zachęcamy klientów do współpracy.

adres www: http://www.szkoleniasap.pl/


:: Certyfikacja sap
link nie działa/spam?

www.szkolenia.altemedia.pl www.szkolenia.altemedia.pl

Firma Alte Media oferuje klientom dużą różnorodność warsztatów powiązanych z marketingiem w sieci. Poruszamy wiele zagadnień, dlatego każdy klient może znaleźć u nas warsztaty na interesujący go temat. Posiadamy dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży, co umożliwia zapewnienie właściwej jakości każdego szkolenia. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz certyfikat odbycia szkolenia. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie umieściliśmy szczegóły dotyczące oferty.

adres www: http://szkolenia.altemedia.pl/


:: www.szkolenia.altemedia.pl
link nie działa/spam?

Szkoleniaaff.pl - kursy spadochronowe aff Warszawa Szkoleniaaff.pl - kursy spadochronowe aff Warszawa

Przedsiębiorstwo Skydive.pl wyspecjalizowało się w organizowaniu szkoleń spadochronowych. Wszystkie nasze czynności cechuje duża staranność. Skutkuje to tym, że możemy zagwarantować każdemu klientowi bezpieczeństwo skoków. Oferujemy opiekę doświadczonych instruktorówmających wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Precyzyjnie wybieramy sprzęt, który cechuje doskonała jakość. Oferujemy również skoki tandemowe oraz możliwość spróbowania lotów w tunelu aerodynamicznym. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

adres www: http://szkoleniaaff.pl/


:: Szkoleniaaff.pl - kursy spadochronowe aff Warszawa
link nie działa/spam?

Szkolenia BHP w Katowicach Szkolenia BHP w Katowicach

W ofercie przedsiębiorstwa Skabat znajdą Państwo duży wybór czynności związanych z nadzorem BHP. Proponujemy również czynności szkoleniowe w szerokim zakresie. Na naszej witrynie internetowej precyzyjnie opisaliśmy każde proponowane szkolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zagwarantowanie doskonałej klasy czynności dla każdego klienta. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo usytuowane zostało w Dąbrowie Górniczej.

adres www: http://www.bhpskabat.pl/


:: Szkolenia BHP w Katowicach
link nie działa/spam?

Biuro rachunkowe - Kraków Podgórze Biuro rachunkowe - Kraków Podgórze

Efectivo - biuro rachunkowe z Krakowa świadczy kompleksowe usługi księgowe i księgowo - kadrowe. Prowadzimy także szkolenia z zakresu księgowości i zapewniamy pomoc i wsparcie naszym klientom. Bazując na naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zawsze znajdujemy korzystne rozwiązania dotyczące wymienionej tematyki. Celem naszych działań jest to, by każdy przedsiębioraca mógł koncentrowac się wyłącznie na biznesie, będąc spokojnym że to co nam powierzył nie będzie już jego problemem. Zapraszamy do kontaktu

adres www: http://www.efectivo.pl/


:: Biuro rachunkowe - Kraków Podgórze
link nie działa/spam?

Komponenty próżniowe Apvacuum.com Komponenty próżniowe Apvacuum.com

APVACUUM to firma, która ma ogromną wiedzę z zakresu techniki próżniowej. Kooperujemy z podmiotami naukowo-technicznymi we wdrażaniu najświeższych osiągnięć z zakresu technologii próżniowych. Nasza firma jest także autoryzowanym przedstawicielem wytwórców i oferuje świadczenia serwisowe na gwarancji oraz po jej ustaniu. Mamy wgląd przez wytwórczą dokumentację serwisową a także dostęp do części zamiennych, które zalecają wytwórcy. Zatrudnieni przez nas ludzie stale aktualizują swoją wiedzę i umiejętności poprzez regularne szkolenia z wielu aspektów działalności.

adres www: http://www.apvacuum.com/


:: Komponenty próżniowe Apvacuum.com
link nie działa/spam?

Centrum zdrowia psychicznego centrum-psych.pl Centrum zdrowia psychicznego centrum-psych.pl

Jeżeli Państwa problemem jest bezsenność, depresja, nerwice, psychozy albo różnego rodzaju uzależnienia to warto skontaktować się z Centrum Zdrowia i Psychoterapii z Warszawy. Zapewniamy Państwu pomoc na doskonałym poziomie oraz dbamy o zagwarantowanie klientom pełnego bezpieczeństwo i dogodnych warunków, które pozwolą na osiągnięcie maksymalnej satysfakcji pacjentów. Proponujemy fachowe doradztwo psychiatry, psychologa i terapeutów. Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszych szkoleniach dla biznesu. Oferujemy również zdrowy styl życia.

adres www: http://www.centrum-psych.pl/


:: Centrum zdrowia psychicznego centrum-psych.pl
link nie działa/spam?

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia

Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej wiedzy i nowych umiejętności. Naszą misją jest kształcenie zawodowe osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży w specjalnościach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy. Na rynku edukacyjnym jesteśmy znaną i bardzo cenioną placówką. O naszej kreatywności i zorientowaniu na odbiorców świadczy ciągłe wzbogacanie

adres www: http://www.specjalistyczne.skk.pl/


:: Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia
link nie działa/spam?

3DKreator.com 3DKreator.com

W propozycji przedsiębiorstwa 3DKreator znajdą Państwo profesjonalne drukarki 3D, które cechuje wysoka klasa a także duża szybkość funkcjonowania. Podstawowymi adresatami naszych produktów są profesjonaliści. Zapewniamy świetne rezultaty każdych czynności, które są wykonywane na naszej drukarce. Zapewniamy fachową pomoc związaną z doborem odpowiedniego artykułu dla każdego naszego klienta. W naszym biurze, które jest zlokalizowane w Krakowie, organizujemy szkolenia z obsługi.

adres www: http://3dkreator.com/


:: 3DKreator.com
link nie działa/spam?

Szkolenia nf.pl Szkolenia nf.pl

Serwis megaszkolenia.pl został założony z myślą o osobach, które mają na celu polepszenie posiadanych kwalifikacji. Prezentujemy zbiór danych o warsztatach szkoleniowych, które prowadzone są na terenie Polski. Nasza strona internetowa jest funkcjonalna. Cechuje ją wysoka intuicyjność a także prostota obsługi. Dzięki temu każdy czytelnik bez trudu znajdzie odpowiednie dla siebie informacje. Wszystkie szkolenia zostały podzielone na kategorie tematyczne, które zdecydowanie ułatwiają znalezienie poszukiwanego zakresu kształcenia.

adres www: http://megaszkolenia.pl/


:: Szkolenia nf.pl
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2018