Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: przedszkole,

Kategoria :
Handel i usługi, Turystyka i wypoczynek, Rodzina, Zwierzęta, Czas wolny, Nauka, Edukacja,

Wpisów: :
 Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w

Niepubliczne przedszkole Hipopo to świetnie przygotowana, doświadczona oraz otwarta na nowoczesną pracę z dziećmi kadra. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 1,5 do 7 lat. Dzieci poprzez zabawę i miłe spędzanie czasu rozwijają swoje umiejętności twórcze i uczą się języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie, przedszkole Hipopo znajduje się w Warszawie na ulicy Dzieci Warszawy 27A

adres www: http://www.hipopo.pl/


:: Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w
link nie działa/spam?

Wszystkie Skarby Mamy - Niepubliczne Przedszkole Ursynów Wszystkie Skarby Mamy - Niepubliczne Przedszkole Ursynów

Wszystkie Skarby Mamy to niepubliczne przedszkole Ursynów, w którym właśnie odbywa się rekrutacja. Przedszkole Ursynów, Mokotów w mieście Warszawa, w którym znajdziesz profesjonalną kadrę pedagogiczną, złożoną z wykształconych nauczycieli. Przedszkole artystyczno-językowe na Ursynowie zapewni Twojemu dziecki nauczanie i wychowanie na jak najwyższym poziomie. Warto zapisać swoje dziecko już dziś do tego prywatnego, niepublicznego przedszkola w Warszawie by cieszyć się rozwojem dziecka na najwyższym poziomie.

adres www: http://mokotow.wszystkieskarbymamy.pl/


:: Wszystkie Skarby Mamy - Niepubliczne Przedszkole Ursynów
link nie działa/spam?

Prywatne Niepubliczne Przedszkole i Żłobekk | Słoniki - Swarzędz Prywatne Niepubliczne Przedszkole i Żłobekk | Słoniki - Swarzędz

Prywatne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Słoniki znajduję się w okolicy Swarzędza (Gruszczyn), szybki dojazd z okolic Poznania, Kobylnicy, Pobiedzisk i Kostrzyna. Cele i zadania to m.in.:- zapewnienie Dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych,- kształtowanie i rozwijanie aktywności Dzieci,- przygotowanie Żłobkowiczów do aktywności przedszkolnej oraz Przedszkolaczków do podjęcia nauki szkolnej,- zapewnienie warunków lokalowych i wyposażenia zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, - dbanie o bezpieczeństwo Dzieci podczas ich pobytu w Żłobku i w Przedszkolu

adres www: http://ZLOBEKSLONIKI.PL/


:: Prywatne Niepubliczne Przedszkole i Żłobekk | Słoniki - Swarzędz
link nie działa/spam?

Przedszkole językowe - Kabaty Przedszkole językowe - Kabaty

W przedszkolu językowym Świat Dziecka gwarantujemy najwyższą jakość edukacji poprzez zabawę. Dzięki stosowaniu autorskich programów nauczania, dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość wszechstronnego rozwoju. Ciepła atmosfera, dużo ciekawych zajęć oraz coraz to nowe wyzwania, sprawiają, że dzieci z przyjemnością spędzają czas w naszej placówce. Przedszkole językowe Świat dziecka oferuje wszystkim dzieciom naukę języka angielskiego metodą immersji. Zapraszamy!

adres www: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/


:: Przedszkole językowe - Kabaty
link nie działa/spam?

RadosnaPlaneta.com - przedszkole integracyjne na Bemowie RadosnaPlaneta.com - przedszkole integracyjne na Bemowie

Jeśli interesuje Państwa różnorodna oferta lekcyjna dla swojego dziecka, to zachęcamy do zaznajomienia się z przedszkolem integracyjnym Radosna Planeta. Zapewniamy naukę języków obcych, kursy tańca i wiele innych atrakcyjnych zajęć. Zastosowany autorski program zapewnia doskonałe rezultaty nauczania. Uczymy dzieci tolerancji i pewności siebie, co ma przełożenie na dorosłe życie. Proponujemy odpowiednie proporcje między rozwoje sfery społecznej, fizycznej i edukacyjnej. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje.

adres www: http://www.radosnaplaneta.com/


:: RadosnaPlaneta.com - przedszkole integracyjne na Bemowie
link nie działa/spam?

Przedszkola anglojęzyczne w Warszawie Przedszkola anglojęzyczne w Warszawie

Kidzkorner to niepubliczne przedszkole, którego sposób nauczania oparty jest na zabawie. Dwujęzyczne przedszkola, które należą do grupy Kidzkorner zostały wyróżnione bardzo ważną nagrodą European Language Label za stosowanie innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu języka angielskiego. W najmłodszej grupie dwulatków zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski program edukacyjno-wychowawczy, który polega na nauce poprzez zabawę. Z kolei ostatni rok w przedszkolu uwzględnia wymagania stawiane przez najlepsze warszawskie szkoły podstawowe w zakresie umiejętności czytania, umiejętności liczenia, poziomu koncentracji a także sprawności manualnej i fizycznej.

adres www: http://www.kidzcorner.pl/


:: Przedszkola anglojęzyczne w Warszawie
link nie działa/spam?

Tęczowa Kraina przedszkole - Kobyłka Tęczowa Kraina przedszkole - Kobyłka

Jeśli poszukujesz odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka, wybierz placówkę prywatną Tęczowa Kraina. Działamy na terenie Wołomina i Kobyłki. Można do nas zapisywać dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Każdemu malcowi zapewniamy przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki zróżnicowanemu i różnorodnemu programowi dydaktycznemu pomagamy każdemu z dzieci rozbudzić ciekawość świata i odnaleźć swoje zainteresowania. Zapewniamy wycieczki do muzeów, teatrów oraz do innych interesujących miejsc. Każdego z rodziców co miesiąc powiadamiamy o postępach dziecka oraz drodze jego rozwoju. By poznać szczegóły dotyczące zapisów, wejdź na stronę internetową.

adres www: http://teczowakraina.com.pl/


:: Tęczowa Kraina przedszkole - Kobyłka
link nie działa/spam?

miniprzedszkolak.pl - prywatne przedszkole miniprzedszkolak.pl - prywatne przedszkole

Rodziców dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat, zapraszamy do zapoznania się z propozycją przedstawioną przez firmę MiniPrzedszkolak. Prowadzimy żłobek i przedszkole, funkcjonujące w oparciu o interesujące programy edukacyjne, które charakteryzują świetne rezultaty. Oferujemy również regularne lekcje języka angielskiego, dopasowane do odpowiedniej grupy wiekowej. Każda prowadzona przez nas placówka ma świetnie wyposażony plac zabaw w prywatnym ogrodzie. Dla podopiecznych zapewniliśmy również możliwość wzięcia udziału w nadprogramowych zajęciach, ułatwiających odnalezienie ciekawej formy spędzania wolnego czasu dla wszystkich dzieci.

adres www: http://miniprzedszkolak.pl/


:: miniprzedszkolak.pl - prywatne przedszkole
link nie działa/spam?

PROMYK przedszkola na prawobrzeżu w Szczecinie PROMYK przedszkola na prawobrzeżu w Szczecinie

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju osobistego? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zapewni wieloaspektowy rozwój dziecka w komfortowych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, twórcze, osiągające bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność i kreatywność. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Niepubliczne Przedszkole Promyk to perfekcyjny wybór dla Twojego malucha! Sprawdź naszą ofertę już dziś! Więcej informacji na stronie internetowej.

adres www: http://www.promyk.szczecin.pl/


:: PROMYK przedszkola na prawobrzeżu w Szczecinie
link nie działa/spam?

PRZEDSZKOLE KONRADEK opieka nad dzieckiem - Warszawa PRZEDSZKOLE KONRADEK opieka nad dzieckiem - Warszawa

Poszukujesz dobrego przedszkola dla swojego dziecka? Takiego, w którym zostanie zaakceptowane przez rówieśników i poczuje się bezpieczne? Wybierz nasze przedszkole Konradek, jakie ma swoją siedzibę w Warszawie. Angażujemy personel, który posiada najlepsze kwalifikacje i dba o harmonijny rozwój podopiecznych. Pedagodzy wdrażają program przedszkolny zgodny z właściwymi ustawami i dopełniają go o indywidualne i sprawdzone metody. Każdego dnia dzieci mają zajęcia plastyczne, ruchowe oraz muzyczne, co pozwala im rozbudzać indywidualne talenty. Oferujemy również szeroki pakiet zajęć dodatkowych, w tym balet, taniec i karate. Więcej dowiesz się na naszej witrynie internetowej.

adres www: http://przedszkolekonradek.pl/


:: PRZEDSZKOLE KONRADEK opieka nad dzieckiem - Warszawa
link nie działa/spam?

Przedszkole Bambino Przedszkole Bambino

Zapisanie dziecka do warszawskiego Przedszkola Edukacyjno-Sportowego "Bambino" zapewni mu właściwą opiekę oraz najlepsze warunki do rozwoju. Zatrudniamy wyśmienitą grupę osób, gwarantującą świetne efekty nauczania. Zapewniamy dzieciom rekreację w ogrodzie, która otacza naszą placówkę. W dni ze złą pogodą dzieci gimnastykują się w posiadanej przez nas sali gimnastycznej. Pożywne oraz naturalne dania serwuje kuchnia, zlokalizowana w budynku przedszkola.

adres www: http://przedszkola-bambino.pl/


:: Przedszkole Bambino
link nie działa/spam?

ELFIK Przedszkole niepubliczne w Sosnowcu ELFIK Przedszkole niepubliczne w Sosnowcu

Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik z siedzibą w Sosnowcu, to miejsce w jakim słychać dziecięcy gwar, w którym każdy Maluch poczuje się bezpiecznie oraz wyjątkowo. Zapewniamy najlepsze warunki do zabawy, a ponadto angażujemy doświadczonych nauczycieli. Prowadzimy zajęcia według autorskich programów. W ramach działalności prowadzimy żłobek i przedszkole, a Oprócz tego zapewniamy m.in. zajęcia popołudniowe dla Dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, organizację imprez urodzinowych, a ponadto warsztaty z psychologiem i pedagogiem. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności, znajdą Państwo na witrynie internetowej do odwiedzin której, serdecznie zapraszamy.

adres www: http://www.elfik.pl/


:: ELFIK Przedszkole niepubliczne w Sosnowcu
link nie działa/spam?

Przedszkole - Rumia Przedszkole - Rumia

Pedagodzy z przedszkola niepublicznego Kraina Bajek dbają by nasi podopieczni mogli uczyć się i bawić w jak najlepszych warunkach i jak najlepszej atmosferze. Specjalnie dla naszych dzieci organizujemy wyjątkowe bale karnawałowe, spotkania ze św. Mikołajem czy osobami wykonującymi odpowiedzialną pracę, takimi jak policjanci czy oficerowie straży pożarnej. Nasza praca jest dla nas ważną misją, której poświęcamy się w stu procentach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę.

adres www: http://www.krainabajek.com.pl/


:: Przedszkole - Rumia
link nie działa/spam?

Niepubliczne przedszkole w Gnieźnie Niepubliczne przedszkole w Gnieźnie

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola Mistrzowie Zabawy. Oferujemy szeroką podstawę edukacyjną, jak również świetna zabawę z rówieśnikami. Pomożemy im ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi, aby poznały siebie, stały się samodzielne i otwarte na świat ,"Dobro dziecka naszym wspólnym celem”. Nasi wykształceni pedagodzy indywidualnie podejdą do Twojej pociechy, aby w ten sposób Twoje dziecko czuło się u nas jak w swoim domu. Dzieci doświadczą u nas miłości i rodzinnego ciepła.

adres www: http://www.przedszkolegniezno.pl/


:: Niepubliczne przedszkole w Gnieźnie
link nie działa/spam?

Psie przedszkole w Warszawie Psie przedszkole w Warszawie

Serdecznie zachęcam do odwiedzenia mojej strony. Mam doświadczenie w tresurze psów rasowych oraz tzw. kundelków. Codziennie na szkolenie właścicieli oraz tresurę psów poświęcam kilka godzin. Mam także doświadczenie w tresurze psów służb mundurowych. Celem kursu jest opanowanie przez psa podstawowych komend, które przyczynią się do tego, że codzienne życie ze swoim pupilem staje się przyjemnością. Nie ma dwóch jednakowych szczeniąt, każde z nich przychodząc na świat obdarzone jest innym zestawem genów, a życie dodatkowo doposaża je w odmienne doświadczenia. Wszystko to składa się na indywidualną osobowość psa, powoduje konieczność szkolenia każdego szczenięcia

adres www: http://www.tresurapsow-podajlape.pl/


:: Psie przedszkole w Warszawie
link nie działa/spam?

Żłobek w Warszawie Żłobek w Warszawie

Żłobek oraz przedszkole Baby City to wyjątkowe miejsce w Warszawie, w którym dzieci przechodzą przez przygotowany przez specjalistów, wyjątkowy program dydaktyczny. W programie zawarta jest naturalna i przyjazna nauka języka angielskiego, rozwijanie sprawności ruchowej, rozwijanie zdolności matematycznych, zajęcia muzyczne, zajęcia o ekologii oraz geografii. Dzieciom serwowane są posiłki z ekologicznej kuchni, której jadłospis został ułożony przez specjalistów z zakresu dietetyki.

adres www: http://www.baby-city.pl/


:: Żłobek w Warszawie
link nie działa/spam?

Przedszkole prywatne we Wrocławiu, Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu Przedszkole prywatne we Wrocławiu, Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu

Zapraszamy do językowego, prywatnego przedszkola mieszczącego się we Wrocławiu w okolicach centrum miasta. Wszystkie opiekunki znające języki obce, często rozmawiają z dziećmi po angielsku lub niemiecku i rozwijają dzieci już od najmłodszych lat. Obok przedszkole mamy duży teren przystosowany dla przedszkola, na którym dzieci spędzają większość czasu. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe oraz inne potrzebna informacje.

adres www: http://ente.org.pl/


:: Przedszkole prywatne we Wrocławiu, Przedszkole niepubliczne we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Przedszkole w Warszawie Przedszkole w Warszawie

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy całą Waszą rodzinę do naszego przedszkola, które mieści się w Warszawie na Bemowie, przy ul. Okrętowej 57/59. Przedszkole powstało z myślą o tych rodzicach, którzy zastanawiają się co zrobić, by ich dziecko było szczęśliwe i mogło się rozwijać. Spotkacie się tutaj z miłym przyjęciem, ciepłą atmosferą i radością. Działalność swą rozpoczęliśmy we wrześniu 2004 roku w nowoczesnym budynku, specjalnie dostosowanym do potrzeb dzieci. Podstawą merytoryczną projektu była literatura branżowa i przepisy prawne. Jest to pierwsze niepubliczne przedszkole w Warszawie o tak wysokim standardzie. Jest to budynek o funkcji oświaty i wychowania. Przedszkole 5 oddzi

adres www: http://www.malyeuropejczyk.com.pl/


:: Przedszkole w Warszawie
link nie działa/spam?

Albatros SPA & SKI nad morzem - szkolenia, konferencje, wczasy Albatros SPA & SKI nad morzem - szkolenia, konferencje, wczasy

Rozważają Państwo wybór hotelu na szkolenie nad morzem? Poszukują Państwo miejsca nad morzem na wczasy z dziećmi? Warto poznać ofertę Albatros SPA & SKI Jarosławiec - przykład świetnego połączenia hotelu dla rodzin z ośrodkiem konferencyjnym. Wypoczynek nad morzem umilają Gościom takie atrakcje hotelowe, jak podgrzewane baseny letnie, jazda na nartach na krytym stoku, zabiegi SPA. W okresie wakacji największą popularnością wśród rodzin z dziećmi cieszą się animacje, w tym letnie przedszkole. Uczestnicy szkoleń i konferencji otrzymują odpowiednie warunki pracy dzięki klimatyzowanej sali konferencyjnej z multimediami. Po godzinach Albatros oferuje wiele pomysłów na udaną integrację grupie.

adres www: http://www.albatros-jaroslawiec.pl/


:: Albatros SPA & SKI nad morzem - szkolenia, konferencje, wczasy
link nie działa/spam?

abcmama -  Wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu abcmama - Wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu

abcmama-wszystko co chciałybyście wiedzieć o macierzyństwie i byciu mamą. Jakie są pierwsze objawy ciąży, przygotowanie do porodu. Co powinna zawierać szpitalna wyprawka? Wychowanie dziecka, pierwsze problemy i radości. Jak prawidłowo wybrać żłobek i przedszkole? Pierwsze kroki w szkole. Prawa matki.Praca. Katalog żłobków, przedszkoli, szkół, szpitali, lekarzy. Zestawy ćwiczeń. Żywienie oraz diety. Rozwoj dziecka. Informacje o ciekawych filmach, książkach i interesujących płytach. Przykłady wspólnych zabaw z dziećmi. Rozrywka. Forum

adres www: http://www.abcmama.pl/


:: abcmama - Wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu
link nie działa/spam?

4 Łapy Psa Łódź - Pozytywne szkolenie psów, psie przedszkole. 4 Łapy Psa Łódź - Pozytywne szkolenie psów, psie przedszkole.

Pozytywne szkolenie psów w Łodzi. Uczymy jak stać się dla psa prawdziwym przewodnikiem, aby Wasze życie obfitowało we wzajemne zrozumienie i szacunek. Nasza oferta obejmuje: Psie Przedszkole, kurs Pies Towarzysz, kurs Pies Cywil, konsultacje indywidualne, pomoc w wyborze rasy szczeniaka, hodowli oraz w zakupie czterołapka, testy psychiki szczeniaków i psów dorosłych. Szkoła posiada własny lokal (120m2) oraz ogrodzony, zadbany plac. Pracujemy w oparciu o technikę pozytywnych wzmocnień, uczymy skutecznej obustronnej komunikacji, pokazujemy jak pracować i wychowywać psa. Szkolenia prowadzimy przez cały rok - w razie niesprzyjającej aury zajęcia odbywają się w lokalu. Wszystkich zainteresowanych

adres www: http://www.4lapypsa.pl/


:: 4 Łapy Psa Łódź - Pozytywne szkolenie psów, psie przedszkole.
link nie działa/spam?

Prywatne przedszkole Koala - Ursynów Warszawa - Kids Academy of Langua Prywatne przedszkole Koala - Ursynów Warszawa - Kids Academy of Langua

Kids Academy of Languages and Arts Koala to jedyne prywatne przedszkole o profilu językowo artystycznym ulokowane na terenie miasta Warszawa, dokładnie Ursynów. Tutaj Twoje dziecko będzie rozwijać swoje talenty nie tracąc nic z beztroskiego charakteru dzieciństwa. Zapraszamy! Aktualnie prowadzimy grupę polskojęzyczną (z godziną jęz. angielskiego dziennie) oraz grupę dwujęzyczną (zajęcia prowadzone są w obu językach - polskim i angielskim).

adres www: http://www.koala.edu.pl/


:: Prywatne przedszkole Koala - Ursynów Warszawa - Kids Academy of Langua
link nie działa/spam?

Przedszkole i żłobek - Podkowa Leśna Przedszkole i żłobek - Podkowa Leśna

Akademia malucha "Mała Panda" została zorganizowana jak przedszkole i żłobek. Oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Dzieci poprzez miłe spędzanie czasu i zabawę uczą się języka angielskiego i rozwijają swoje umiejętności twórcze.

adres www: http://www.malapanda.pl/


:: Przedszkole i żłobek - Podkowa Leśna
link nie działa/spam?

Niedrzwica,  Przedszkole w Niedrzwicy Dużej Niedrzwica, Przedszkole w Niedrzwicy Dużej

Oficjalna strona Przedszkola w Niedrzwicy Dużej, aktualności z życia placówki Oświatowej, galeria zdjęć przedszkolaków, sposoby u terminy rekrutacji, rozkład dnia w przedszkolu. Dużo informacji, moc zdjęć i nagrania z imprez odbywających się w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Ogłoszenia, akcje organizowane przez przedszkolaków oraz inicjatywy będące udziałem Przedszkola - poczytasz i obejrzysz to na tej stronie. Zapraszamy serdecznie.

adres www: http://przedszkole-niedrzwicaduza.com/


:: Niedrzwica, Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
link nie działa/spam?

Tęczowe przedszkole || targówek, białołęka, warszawa, niepubliczne Tęczowe przedszkole || targówek, białołęka, warszawa, niepubliczne

Tęczowe Przedszkole - Pokażmy dzieciom kolory tęczy a sięgna gwiazd

adres www: http://www.teczoweprzedszkole.pl/


:: Tęczowe przedszkole || targówek, białołęka, warszawa, niepubliczne
link nie działa/spam?

Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie (Nowej Iwicznej) Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie (Nowej Iwicznej)

Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie (Nowej Iwicznej) powstało by pomóc rodzicom w wychowaniu ich pociech. Od początku postawiliśmy na wysoką jakośc naszych usług, oraz przystępne ceny. Nasza kadra dydaktyczna to sami specjaliści

adres www: http://www.przedszkole-iwiczna.pl/


:: Przedszkole niepubliczne Miś w Warszawie (Nowej Iwicznej)
link nie działa/spam?

Pruszków Przedszkole Miejskie Nr 11 Pruszków Przedszkole Miejskie Nr 11

Przedszkole nasze jest położone w centrum miasta w pięknym otoczeniu parku, w miejscu spokojnym i zacisznym. Dzieci mają do dyspozycji duży ogród przedszkolny z bogatą infrastrukturą. Nasze Przedszkole mieści się w budynku dwukondygnacyjnym na dużym ogrodzonym terenie.

adres www: http://www.pruszkow11.przedszkola.org/


:: Pruszków Przedszkole Miejskie Nr 11
link nie działa/spam?

MP 38 - Przedszkole 38 w Zielonej Górze MP 38 - Przedszkole 38 w Zielonej Górze

Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną. Prowadzi nauczanie i wychowanie w zakresie wspierania rozwoju dziecka ze szczególnym uwzględnieniem działań twórczych nastawionych na rozwój aktywności artystycznych (warsztaty plastyczne, muzyczne, warsztaty z udziałem rodziców).

adres www: http://www.mp38.pl/


:: MP 38 - Przedszkole 38 w Zielonej Górze
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020