Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: prawo,

Kategoria :
Zdrowie i uroda, Pożyczki, kredyty, konta, Turystyka i wypoczynek, Budownictwo, Inne, Handel i usługi, Moda, Transport, Nauka, Motoryzacja, Informatyka, Biznes i ekonomia, Aktualności i media, Prawo i podatki, Praca, Edukacja,

Wpisów: :
Adwokat we Wrocławiu Adwokat we Wrocławiu

Adwokat Wrocław? Prawo spadkowe? Chciałabym ciebie przywitać oraz pogratulować dobrego wyboru. Tutaj twoje poszukiwania mogą się pomyślnie zakończyć. Jestem adwokatem pracującym we Wrocławiu. Moją specjalizacja zawodową jest dokładnie prawo spadkowe, które bardzo często pozwala moim klientom na zatrzymanie majątku, który ktoś chce im odebrać. Moja skuteczność jest bardzo wysoka z czego bardzo zadowoleni są moi klienci.

adres www: http://prawo-spadkowe-wroclaw.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna w Krakowie -  Krakowska Kancelaria Kancelaria prawna w Krakowie - Krakowska Kancelaria

Usługi prawne Kraków? Możesz zdecydować się na pomoc Krakowskiej Kancelarii. Kancelaria świadczy swoją pomoc klientom biznesowym. Prawnicy Krakowskiej oferują obsługę korporacyjną spółek obejmującą przekształcenia, likwidację, upadłość lub restrukturyzację. Kancelaria zajmuje się także sprawami z zakresu gospodarczego prawa karnego obejmujące przestępczość gospodarczą oraz skarbową czy oszustwa podatkowe oraz bankowe a także prawa IT oraz nowych technologii obejmującą prawo reklamy i prasowe lub gaming.

adres www: http://krakowskakancelaria.pl/


:: Kancelaria prawna w Krakowie - Krakowska Kancelaria
link nie działa/spam?

Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław

Czasami nie jest trudno o problemy na drodze prawnej. Polskie prawo nad wyraz często zajmuje się karaniem tych niewłaściwych osób. Dlatego żebyś był pewien tego, że nic się tobie nie stanie, a kara nie zostanie wymierzona tobie niesprawiedliwie, prawidłowo byłoby skorzystać z pomocy. Dlatego możesz zapytać w wyszukiwarce kancelaria adwokacka Wrocław. Po wybraniu tej właściwej możesz być spokojny o sprawiedliwy wyrok.

adres www: http://www.kancelaria-borowski.pl/


:: Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław
link nie działa/spam?

Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek

Jeśli chodzi o zaprezentowaną w tym miejscu kancelarię prawną, na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że proponowane usługowe rozwiązania obejmują zarówno obsługę prawną osób indywidualnych, jak też klientów korporacyjnych. Jest rzeczą całkowicie naturalną, że pozyskanie odpowiedniej pomocy prawnej będzie zapewniać doskonałe rezultaty, w różnych sprawach. Porozumienie z Klientami to klucz w działaniach kancelarii każdego dnia. Wszystkie najważniejsze treści opublikowane są na stronie internetowej, a także po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Stosowne dane kontaktowe również dostępne są na łamach naszej strony.

adres www: http://ktmh.pl/


:: Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek
link nie działa/spam?

Obsługa prawna - lexnord.com Obsługa prawna - lexnord.com

Stworzona przez nas kancelaria prawna działa kompleksowo w takim obszarze jak prawo bankowe. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów jeśli chodzi o spory z bankami. W obszarze działań naszej kancelarii zawiera się między innymi dochodzenie odszkodowania. Czym się zajmujemy? Między innymi to prawo gospodarcze. Serdecznie zapraszamy na naszą oficjalną stronę lexnord.com oraz do nawiązania kontaktu z nami.

adres www: http://www.lexnord.com/


:: Obsługa prawna - lexnord.com
link nie działa/spam?

Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl

Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Gabriela Więckowska. Nasza kancelaria mieści się w odpowiednim miejscu Krakowa co jest jej innym plusem. Pośród dziedzin prawa, w ramach których prowadzona przez nas kancelaria świadczy swoje usługi jest prawo rodzinne, prawo związane ze spadkami, prawo cywilne, prawo związane ze sprawami karnymi, prawo gospodarcze, prawo medyczne i inne obszary prawa. Na stronie www kancelarii można szczegółowo zapoznać się z ofertą, jak również odnaleźć praktyczne informacje na tematy z różnych dziedzin prawa, bądź też wszelkie wymagane dane kontaktowe.

adres www: http://www.adwokatwieckowska.pl/


:: Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl
link nie działa/spam?

Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe

Strona Moto-abc jest serwisem, w którym możecie kupić części i akcesoria do motocykli z odpowiednim atestem i w korzystnych cenach. Dodatkowo mogą Państwo wybrać odpowiedni kask motocyklowy i odzież. W asortymencie sklepu znajdują się motocykle 125, motocykle powyżej 125, motorowery, quady przeprawowe, quady sportowe i skutery.rnDostępne na stanie akcesoria, części do motocykla i quada oraz kaski, odzież od Moto-abc.pl to najwyższa jakość, którą od lat osiągamy zaufaniem bardzo wielu zadowolonych klientów w całym kraju. rnW ofercie sklepu możecie znaleźć plecaki, kufry, interkomy, gogle, środki pielęgnacyjne oraz filtry oleju i powietrza, kierownice, tłoki, tarcze i klocki hamulcowe, felgi

adres www: https://www.moto-abc.pl/


:: Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl

Gdy chcemy porady związanej ze zdrowiem serca należy udać się do kardiologa, gdy posiadamy problem dotyczący nauki matematyki udajemy się do osoby nauczającej ten przedmiot, jeśli chcemy stworzyć program dotyczący komputerów zgłaszamy się do osoby zajmującej się programowaniem. Nie inaczej powinno być z osobami znajdującymi się na prawie, gdyż prawo jest bardzo złożone, pojawia się dużo nowości oraz różnego rodzaju interpretacji przepisów. I dlatego według nas kancelarie, które specjalizują się w pewnych konkretnych obszarach mogą zagwarantować rzetelną pomoc prawną. Tego rodzaju kancelarią jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Dominika Filipa z Sopotu. Warto zdecydować się na nasze usługi.

adres www: http://dominikfilip.pl/


:: Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl
link nie działa/spam?

Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie

Dla wszystkich, których interesują kwestie prawne dotyczące prawa pracy godną uwagi stroną będzie strona należąca do Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego. Kancelaria ta umieszcza na swojej stronie ciekawe artykuły dotyczące prawa pracy, które można przeczytać za darmo, a w sposób zrozumiały oraz czytelny tłumaczą przeważnie sporne kwestie oraz trudne sprawy, z którym spotkać się jest w stanie każdy. Zachęcamy też do zaznajomienia się z usługami Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego, która mieści się w Warszawie oraz obsługuje zarówno klientów prywatnych, a także firmy różnego rodzaju.

adres www: http://www.adwokat-prawo-pracy.net/


:: Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie
link nie działa/spam?

ALIEN nauka jazdy w Szczecinie ALIEN nauka jazdy w Szczecinie

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Alien, która oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A i B jak i jazdy doszkalające. Obok naszej szczecińskiej siedziby znajduje się plac manewrowy, na którym rozpoczynamy nasze zajęcia. Kursy prowadzone są na samochodach marki Hyundai i motocyklach Kawasaki bądź Yamaha. Nasi instruktorzy są wykwalifikowani i doświadczeni a szkolenie odbywa się w miłej, bezstresowej atmosferze. Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne a także wiele zniżek bądź promocji. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

adres www: http://www.alien.szczecin.pl/


:: ALIEN nauka jazdy w Szczecinie
link nie działa/spam?

Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość

Biuro rachunkowe Mariusz Marczak specjalizuje się w księgowości, prawie podatkowym i doradztwie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta biura księgowego obejmuje między innymi: prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, reprezentowanie klientów w ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych... Na stronie WWW dostępny jest pełen zakres usług, jakie realizuje Mariusz Marczak i jego biuro rachunkowe w Radomsku, przy ul. Sadowej 5. Poza doświadczeniem i profesjonalizmem, biuro i jego pracownicy gwarantują klientom indywidualne podejście do każdej sprawy, konkurencyjne ceny usług oraz dyskrecję.

adres www: http://www.biuro-rachunkowe-marczak.pl/


:: Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody

Łódzka kancelaria prawników z KDK odzyska należne Tobie odszkodowanie. Jeśli uległeś wypadkowi lub lekarz popełnił błąd, na skutek którego ucierpiałeś Ty bądź straciłeś kogoś bliskiego - masz prawo domagać się zadośćuczynienia! Adwokaci: Piotr Kozłowski, Bernard Długosz i Damian Kuchta gruntownie zbadają Twoją sprawę i podejmie odpowiednie kroki. Ich kancelaria prawna znana jest z tego, że działa szybko, rozważnie i kreatywnie. Prawnicy mają na swoim koncie wiele wygranych spraw. Cechują się empatią, lojalnością i zawsze działają na korzyść sowich klientów. Nie trać czasu i nie szargaj swoich nerwów - jeśli potrzebujesz pomocy w walce o odszkodowanie, zgłoś się do specjal

adres www: http://kdkadwokat.pl/


:: Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody
link nie działa/spam?

Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek

Nasza kancelaria radców prawnych oferuje rozwiązania dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym. Podstawową specjalizacją kancelarii jest prawo zamówień publicznych. Pomagamy przygotować dokumentację postępowania, wspieramy komunikację między wykonawcami i zamawiającymi, optymalizujemy koszty zatrudnienia i doradzamy w procesie zatrudniania cudzoziemców. W ramach swoich usług reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Działalność prowadzimy w Krakowie.

adres www: http://www.jwrp.pl/


:: Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek
link nie działa/spam?

Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl

W ofercie Kancelarii Klisz i Wspólnicy klienci odnajdą duży zakres usług dotyczących prawa. Jedną z naszych specjalności jest prawo karne. Zapewniamy wysoką efektywność działania, na którą ma wpływ precyzyjne realizowanie każdych prac, pozwalające na wybranie właściwych metod. Oferujemy pomoc fachowców w licznych dziedzinach prawa. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej propozycji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Ludzi zainteresowanych współpracą zapraszamy do rozmowy.

adres www: http://sprawy-karne.biz.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl
link nie działa/spam?

Psychotesty - Bełchatów Psychotesty - Bełchatów

Jeżeli interesują Państwa kursy zawodowe lub szkolenia, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo OKZiJ LABORA, którego siedziba zlokalizowane jest w Bełchatowie. Oferujemy między innymi kursy na prawo jazdy. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców, mających długoletnie doświadczenie w branży. Pozwala nam to na zaproponowanie najwyższej klasy usług. Przedstawiliśmy szczegóły propozycji na prowadzonej przez nas witrynie w internecie. Zapraszamy klientów do współpracy.

adres www: http://labora.com.pl/


:: Psychotesty - Bełchatów
link nie działa/spam?

Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, sprzedażą lub dzierżawą dowolnej nieruchomości, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Biuro Nieruchomości Magnolia, której siedziba usytuowana jest w Szczecinie. Przygotowana przez nas duża różnorodność czynności pozwala na dopasowanie propozycji do określonych przez klienta oczekiwań. Starannie traktujemy każde zlecenie, oferując profesjonalną pomoc na każdym etapie realizowania transakcji. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu.

adres www: http://www.szczecin-prawobrzeze.pl/


:: Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl
link nie działa/spam?

Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu

Potrzebny adwokat w Poznaniu? Poszukiwany specjalista prawnik od takich tematów jak prawo karne, jak pomoc prawna? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co przygotowuje kancelaria prawna Olga Wawrzynkiewicz. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy na koncie i ogromny zasób wiedzy to właśnie oferta przygotowana przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, to usługi tej kancelarii prawnej

adres www: http://www.adwokat-poznan.eu/


:: Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu
link nie działa/spam?

Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdej sprawy oraz pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : [email protected] bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !

adres www: http://mc-legal.pl/


:: Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy
link nie działa/spam?

Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław

Pracownia Badań Psychologicznych OPTIMAL świadczy usługi specjalistycznych badań psychologicznych w obszarze psychologii transportu i psychologii pracy włączając kompleksowe badania psychologiczne (zwyczajowo: psychotesty, badania psychotechniczne) kierowców, operatorów wszelkiego rodzaju maszyn, wysokościowe i inne wymagające pełnej sprawności psychofizycznej. Wykonujemy również badania psychologiczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń lub chcących przedłużyć licencję myśliwską, sportową, palną, kandydatów ubiegających się na stanowisko sędziego, prokuratora, kuratora sądowego, strażnika miejskiego, osób ubiegających się lub posiadających prawo do wykonywania lub kierowania dział

adres www: http://badania-optimal.pl/


:: Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław
link nie działa/spam?

Adwokat w Głogowie Adwokat w Głogowie

Przeznaczeniem strony internetowej Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie prezentowanych na stronie www Kancelarii pól działania znaleźć można m.in. takie obszary praktyki jak prawo karne, prawo wykroczeń, prawo cywilne, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie aspekty dotyczące udzielanej pomocy prawnej przez zespół Kancelarii zostały zaprezentowane w wysoce dokładny sposób. W przypadku pytań lub niejasności istnieje możliwość uzyskania dodatkowych danych o usługach kancelarii za pośrednictwem formularza mailowego zamieszczonego na witrynie.

adres www: http://www.adwokatpreda.pl/


:: Adwokat w Głogowie
link nie działa/spam?

Wynajem dźwigów podnośników UNIWERSAL Wynajem dźwigów podnośników UNIWERSAL

Firma Uniwersal świadczy usługi od 1997 roku, zdobywając zaufanie i sympatie u ogromnej ilości klientów. Oferujemy wynajem profesjonalnych maszyn, które pomogą w każdej budowie : dźwigów, dźwigów samochodowych, podnośników koszowych, żurawi od 10 do 200 ton, koparki. Każdą maszynę obsługuje wykwalifikowany operator. Zakres sprawowanych usług przez firmę Uniwersal obejmuje województwo małopolskie i śląskie.

adres www: http://www.dzwigi-uniwersal.pl/


:: Wynajem dźwigów podnośników UNIWERSAL
link nie działa/spam?

EDG Spółka Audytorska - Biuro rachunkowe w Poznaniu EDG Spółka Audytorska - Biuro rachunkowe w Poznaniu

Biuro rachunkowe z Poznania stanowi jeden z podmiotów uprawnionych to prowadzenia badań sprawozdań finansowych i audytów. Cały czas pracujemy nad rozbudową oferty, ale już teraz podzieliliśmy firmę na cztery specjalistyczne działy, w których świadczymy różne usługi księgowe, rachunkowe, z zakresu cen transferowych oraz przygotowania ekspertyz przy dochodzeniach. Zapraszamy do współpracy firmy z Poznania i okolic, niezależnie od branży.

adres www: http://www.edg-sa.pl/


:: EDG Spółka Audytorska - Biuro rachunkowe w Poznaniu
link nie działa/spam?

Rachunkowość w firmie z księgową z Wrocławia Rachunkowość w firmie z księgową z Wrocławia

Zachęcamy by zajrzeć na naszą stronę: http://taxexpert.com.pl, by dowiedzieć się o wiele więcej na temat szczegółów naszych usług. Pod nrem telefonu: (+48) 693 698 488 mogą Państwo uzyskać dodatkowe wiadomości. Możecie Państwo też do nas pisać maile: [email protected] Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza placówka znajduje się we Wrocławiu na ul. Ostrowskiego 30. Możemy Państwu zaoferować w ramach usług księgowo-podatkowych m.in: sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczych na podstawie ksiąg i rejestrów oraz dostarczanie ich do odpowiednich urzędów.

adres www: http://taxexpert.com.pl/


:: Rachunkowość w firmie z księgową z Wrocławia
link nie działa/spam?

Anna Obara -  biegły rewident w Warszawie Anna Obara - biegły rewident w Warszawie

Anna Obara od wielu lat prowadzi swoją kancelarię biegłego rewidenta w Warszawie. Realizujemy prace w obrębie audytów sprawozdań finansowych, które analizują, czy nie ma w nich błędów albo sprzeczności z ustawą. Zajmujemy się stałą obsługą księgową dla firm i przedsiębiorstw. Prowadzimy ewidencję przychodów, opracowujemy wnioski kredytowe oraz sporządzamy sprawozdania statystyczne. Współdziałamy z prawnikiem Maciejem Obarą, jaki zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw. Gwarantujemy zachowanie tajności danych każdego klienta. Jesteśmy też ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Szczegółów dowiesz się na naszej witrynie internetowej.

adres www: http://www.zkco.pl/


:: Anna Obara - biegły rewident w Warszawie
link nie działa/spam?

LICZYDŁO - Biuro Rachunkowe w Warszawie, obsługa zus - Warszawa LICZYDŁO - Biuro Rachunkowe w Warszawie, obsługa zus - Warszawa

Księgowość lub doradztwo finansowe to podstawowe elementy działalności usytuowanego w Warszawie biura rachunkowego LICZYDŁO. Współpracują z nami przeważnie Klienci indywidualni czy firmy posiadające osobowość prawną bądź firmy bez niej. Sporządzamy wszelkie potrzebne dokumenty - m.in. całe sprawozdania roczne, ewidencję podatku VAT oraz dokumentów księgowych, zaś w dodatku rozliczamy podatek dochodowy. Nasi księgowi podejmują się też całościowej obsługi z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych albo też wsparcia przy wyznaczaniu polityki rachunkowości w określonym przypadku. Pełen zakres usług osiągalny jest na stronie www biura księgowego LICZYDŁO.

adres www: http://www.bkliczydlo.pl/


:: LICZYDŁO - Biuro Rachunkowe w Warszawie, obsługa zus - Warszawa
link nie działa/spam?

Kancelaria MAGNET sprawozdania finansowe Kancelaria MAGNET sprawozdania finansowe

Duży zakres świadczeń proponuje klientom Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Oferujemy Państwu świadczenia udzielania rad oraz wykonywania audytów w sferze finansowej oraz podatkowej. Wieloletnie doświadczenie w sektorze pozwala nam na realizowanie świadczeń starannie, dzięki czemu każdorazowo mamy gwarancję satysfakcji kontrahenta. Pracujący u nas ludzie mają gruntowną wiedzę. Ponadto proponujemy pomoc w temacie funduszy unijnych. Nasza firma zajmuje się również prowadzeniem różnorodnych szkoleń.

adres www: http://kancelariamagnet.pl/


:: Kancelaria MAGNET sprawozdania finansowe
link nie działa/spam?

NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA

Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych mieści się w Szczecinie oraz wykonuje czynności notarialne od 2008 r. Działania notariuszy kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Spotkania z nimi ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie osobistym bądź telefonicznym. Notariusz przyjmuje zamówienia m.in. na sporządzanie umów sprzedaży, przedwstępnych, darowizn, zniesienia współwłasności, testamentów, a W dodatku wpisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów, poświadczeń, bądź aktów poświadczania dziedziczenia. Dokładne wiadomości związane z aktywnością kancelarii znajdą Państwo na witrynie internetowej.

adres www: http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/


:: NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA
link nie działa/spam?

WALDEMAR JEZIORSKI czynności notarialne - Zgierz WALDEMAR JEZIORSKI czynności notarialne - Zgierz

Posiadająca swoją siedzibę w Zgierzu Kancelaria Notarialna Waldemar Jeziorski przedstawia swoją ofertę. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: przygotowuje akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

adres www: http://jeziorski.com.pl/


:: WALDEMAR JEZIORSKI czynności notarialne - Zgierz
link nie działa/spam?

ADAMUS PIT rozliczenie roczne - Warszawa Ursynów ADAMUS PIT rozliczenie roczne - Warszawa Ursynów

Przedstawiamy Państwu kancelarię księgowo-podatkową Abacus. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w księgowości małych i średnich firm. Prowadzimy księgi handlowe, sporządzamy deklaracje podatkowe i przygotowujemy sprawozdania finansowe za rok obrotowy. Zajmujemy się również obsługą umów cywilno-prawnych, przygotowywaniem umów o pracę i wypowiedzeń, tworzeniem list płac z uwzględnieniem zwolnień lekarskich i urlopów. Gwarantujemy rzetelne wykonanie każdej z naszych usług i zachowanie poufności danych klientów. Aby dowiedzieć się więcej, warto wejść na naszą stronę internetową.

adres www: http://www.adamus.net.pl/


:: ADAMUS PIT rozliczenie roczne - Warszawa Ursynów
link nie działa/spam?

Jesiołowscy - badanie sprawozdania finansowego Jesiołowscy - badanie sprawozdania finansowego

Zlokalizowana w Krakowie firma A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalne zrealizowanie każdego rodzaju kontroli finansowych. Długoletnia obecność w branży a także doskonałe kwalifikacje są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę świadczeń. Wykonujemy wiele czynności kontrolnych z zakresu finansów. Zajmujemy wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach firm świadczących usługi audytorskie. Zatrudniamy ludzi, których edukacja oraz zdobyte pozwolenia umożliwiają samodzielne prowadzenie badania sprawozdań finansowych a także wykorzystania uzyskanych z Unii lub budżetu Państwa dotacji.

adres www: http://jesiolowscyaudyt.com.pl/


:: Jesiołowscy - badanie sprawozdania finansowego
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019