Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: pogrzeb,

Kategoria :
Kultura, Rodzina, Internet, Inne, Biznes i ekonomia, Transport, Sztuka, Handel i usługi,

Wpisów: :
Zakład pogrzebowy - ELIZJUM Zakład pogrzebowy - ELIZJUM

Zakład pogrzebowy to instytucja pomagająca nam w jednym z najtrudniejszych momentów w życiu. Gdy doświadczamy straty kogoś bliskiego chcemy spokojnie i godnie Go pożegnać. Jest to jednak trudne ze względu na emocje, które mogą nami kierować. Dobrze jest więc zwrócić się do kogoś, kto zajmie się organizacją pogrzebu.rnFirma Elizjum świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zapewnia nie tylko trumnę, ale też możliwość kremacji oraz transport zwłok zza granicy. W swojej ofercie ma także oprawę muzyczną. Klienci firmy Elizjum mogą skorzystać z porad dotyczących koniecznych formalności oraz możliwych rodzajów pochówku. To pozwoli w spokoju pożegnać zmarłego, bez martwienia się, że coś istotnego zos

adres www: https://www.elizjum-warszawa.pl/


:: Zakład pogrzebowy - ELIZJUM
link nie działa/spam?

HELFA kremacja zwłok we Wrocławiu HELFA kremacja zwłok we Wrocławiu

Zakład pogrzebowy Figiel Helfa oferuje swoim Klientom pomoc w tych trudnych dla każdego chwilach. Zapewnia ona kompleksową pomoc przy organizacji pogrzebu oraz załatwianiu wszystkich formalności z nim związanych. W wachlarz jej usług wchodzi transport zwłok z miejsca zgonu do chłodni, przyszykowaniem zmarłego do pochówku, oprawą muzyczną ceremonii jak i organizacją konsolacji w zaprzyjaźnionej restauracji. Proponuje ona też szeroki wybór trumien, urn, krzyży i tabliczek oraz florystyki pogrzebowej. Zakład przeprowadza ponadto kremację zwłok. Więcej wiadomości o usługach domu znajdą Państwo na stronie internetowej.

adres www: http://pogrzeboweuslugi.pl/


:: HELFA kremacja zwłok we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Pogrzeb Pogrzeb

Firma Nagrobki dla VIP proponuje kontrahentom dużą różnorodność nagrobków. Zajmujemy się wytwarzaniem nagrobków od wielu lat. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest we Wrocławiu, jednak obsługujemy klientów za całej Polski. Przygotowaliśmy możliwość rozmowy w każdym czasie. Gwarantujemy wysoką precyzję wszystkich prac, na które ma wpływ zatrudnianie dobrze przeszkolonych pracowników a także wieloletnia obecność w branży. Nasza oferta obejmuje również szereg świadczeń powiązanych z przewozem zmarłych z poza granic Polski.

adres www: http://nagrobki24.eu/


:: Pogrzeb
link nie działa/spam?

Usługi pogrzebowe w Poznaniu - mementomori.com.pl Usługi pogrzebowe w Poznaniu - mementomori.com.pl

Firma Memento Mori specjalizuje się w usługach pogrzebowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam zagwarantowanie właściwej klasy wszystkich proponowanych usług. Nasze działania cechuje dyskrecja oraz profesjonalizm. Wspieramy klientów we wszystkich sprawach związanych z wymogami formalnymi oraz organizacją ceremonii. Kontakt z naszą firmą jest możliwy przez 24 godziny na dobę. Przygotowaliśmy dużą różnorodność usług dodatkowych, umożliwiających kompleksową obsługę każdego klienta.

adres www: http://www.mementomori.com.pl/


:: Usługi pogrzebowe w Poznaniu - mementomori.com.pl
link nie działa/spam?

Zakład pogrzebowy Animus Zakład pogrzebowy Animus

W propozycji firmy Animus znajdą Państwo kompletne usługi pogrzebowe. Każdy klient może spokojnie przeżywać ceremonię, dzięki temu, że zajmiemy się wszystkimi sprawami z nią związanymi. Działamy w sektorze od wielu lat. Dysponujemy pojazdami do przewozu trumien, mamy profesjonalne chłodnie i wiele innych. Ponadto oferujemy sposobność zakupienia trumny a także wyboru właściwego nagrobka. Pomagamy klientom w dokładnym przygotowania planu pogrzebu. Zapraszamy do naszego biura w każdym dniu, przez 24 godziny na dobę.

adres www: http://animus24.pl/


:: Zakład pogrzebowy Animus
link nie działa/spam?

PRZYMIERZE dom pogrzebowy w Olsztynie PRZYMIERZE dom pogrzebowy w Olsztynie

Dom Usług Pogrzebowych "Przymierze" jest wysoko docenianym w Olsztynie oraz okolicach przedsiębiorstwem doskonale przygotowanym do wszechstronnego wsparcia Rodzin w trakcie pożegnania z Bliskimi. Firma zajmuje się odciążaniem Klientów w tych trudnych momentach przez pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. W ofercie zawiera się zarówno dopilnowanie wszelkich formalności i pozyskanie dokumentów wymaganych do przeprowadzenia ceremonii, sprzedaż trumien i kwiatów, kosmetyka Zmarłych, jak też aranżacja stypy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna oferta.

adres www: http://www.przymierze.olsztyn.pl/


:: PRZYMIERZE dom pogrzebowy w Olsztynie
link nie działa/spam?

Gasowski.info - zakład usług pogrzebowych Gasowski.info - zakład usług pogrzebowych

Oferta przedstawiona przez firmę Dom Pogrzebowy Gąsowski, gwarantuje proste załatwienie wszystkich tematów organizacyjnych powiązanych z pogrzebem oraz odpowiednie zaplanowanie smutnej uroczystości. Proponujemy także usługi związane z interkontynentalnym przewożeniem zwłok. Zajmujemy się niezbędnymi wymogami formalnymi oraz potrzebnymi tłumaczeniami. Długoletnie doświadczenie naszej firmy a także wiele pozytywnych opinii klientów gwarantuje świetną jakość każdych realizowanych przez nas usług. Oferujemy doradztwo na każdym etapie organizowania pogrzebu.

adres www: http://gasowski.info/


:: Gasowski.info - zakład usług pogrzebowych
link nie działa/spam?

MARIUSZ SZADKOWSKI MARIUSZ SZADKOWSKI

Przedstawiamy Państwu Dom Pogrzebowy z siedzibą w Pruszkowie. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów. Gwarantujemy załatwienie formalności pogrzebowych w miejscu zamieszkania na obszarze całego kraju. Dysponujemy szerokim wyborem trumien oraz urn pogrzebowych oraz kwiatów. Gwarantujemy karawany, jakie spełniają wszystkie wymogi sanitarne. Posiadamy odpowiednie chłodnie oraz sale pożegnań. Organizujemy pogrzeby wszelkich wyznań, a także świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

adres www: http://dpsz.pl/


:: MARIUSZ SZADKOWSKI
link nie działa/spam?

OBOL S. RÓŻYCKI wywóz zwłok - Zakład Pogrzebowy w Sopocie OBOL S. RÓŻYCKI wywóz zwłok - Zakład Pogrzebowy w Sopocie

Zakład pogrzebowy OBOL zajmuje się dwudziestoczterogodzinnym odbiorem zwłok z domów, szpitali i innych miejsc zgonu. Gwarantujemy przewóz zwłok, trumien i urn na terenie Polski i Europy, a także organizację pogrzebu na dowolnym cmentarzu. Nasi wykwalifikowani pracownicy przychylnie służą profesjonalną pomocą w wszelkiej kwestii powiązanej z pochówkiem. Staramy się dopasować się do Państwa wyczekiwań oraz możliwości. Dodatkowo wspieramy w doborze stosownej trumny oraz kwiatów, a także zapewniamy transport żałobników z kościoła na miejsce pochówku. Czynimy wszystko, aby te przykre chwile nie były obarczone dodatkowymi problemami organizacyjnymi. Szerzej na witrynie WWW.

adres www: http://pogrzeby-trojmiasto.pl/


:: OBOL S. RÓŻYCKI wywóz zwłok - Zakład Pogrzebowy w Sopocie
link nie działa/spam?

ARS pogrzeby, Zakład Pogrzebowy w  Skierniewicach ARS pogrzeby, Zakład Pogrzebowy w Skierniewicach

Posiadający swoją siedzibę w Skierniewicach zakład pogrzebowy ARS specjalizuje się w całościowej organizacji pogrzebów. Pomagamy przy formalnościach pogrzebowych. Udzielimy szczegółowych wiadomości na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Przygotujemy ciało zmarłego do pochówku. Zapewniamy karawan, kwiaty, wieńce, znicze. Przyjmujemy zlecenia na wieńce i wiązanki pogrzebowe o różnych kształtach czy wielkości. Wiązanki wykonywane są zarówno z kwiatów naturalnych, jak i sztucznych. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala oferować wysoki standard usług. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pełna oferta na stronie internetowej.

adres www: http://www.pogrzebyskierniewice.com.pl/


:: ARS pogrzeby, Zakład Pogrzebowy w Skierniewicach
link nie działa/spam?

VEKTOR - Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu VEKTOR - Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu

Nowy opisZapraszamy Państwa do poznania się z ofertą Zakładu Pogrzebowego Vektor z Wrocławia. Oferujemy Państwu rozległy wachlarz usług związanych z organizacją pogrzebu. Proponujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z ZUS, USC na terenie całego kraju. W naszym zakładzie mieści się kaplica, w której odprawiamy ceremonie. Zajmujemy się także przygotowaniem wieńców i wiązanek pogrzebowych. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej wiadomości oraz pełną propozycję zakładu pogrzebowego.

adres www: http://www.pogrzeby-vektor.pl/


:: VEKTOR - Zakład Pogrzebowy we Wrocławiu
link nie działa/spam?

ORKUS ŁUKASZ DOMAGAŁA nagrobki - Dom Pogrzebowy w Szczecinie ORKUS ŁUKASZ DOMAGAŁA nagrobki - Dom Pogrzebowy w Szczecinie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług pogrzebowych firmy Orkus. Nasz dom pogrzebowy powstał w 1995 roku i przez ten czas zdobył zaufanie wielu klientów. Cieszymy się również ugruntowaną pozycją na rynku. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów. Pomagamy w uporaniu się ze wszystkimi formalnościami urzędowymi, gwarantujemy transport i kremację zwłok oraz pochówek zgodny z oczekiwaniami. Mogą u nas Państwo nabyć wysokiej klasy akcesoria funeralne: krzyże, tabliczki, trumny, urny, wieńce oraz ubranie dla zmarłych. Dodatkowo zajmujemy się rozbiórką i renowacją nagrobków. Pełna oferta usług jest opublikowana na witrynie www.

adres www: http://www.orkus.com.pl/


:: ORKUS ŁUKASZ DOMAGAŁA nagrobki - Dom Pogrzebowy w Szczecinie
link nie działa/spam?

BOŻENA WITWICKA transport zwłok - Wrocław BOŻENA WITWICKA transport zwłok - Wrocław

Usługi Pogrzebowe Witwicka z siedzibą we Wrocławiu gwarantują kompleksową organizację pogrzebów, w tym bezgotówkowych i załatwianie wszelkich formalności związanych z uroczystością za klienta. Świadczymy rozległy wachlarz usług - od wyrobów trumien, po transport zwłok, ich przechowywanie w chłodni, kremację oraz przygotowanie do pogrzebu, po dostarczanie wieńców, wiązanek, tabliczek. Zajmujemy się pełną obsługą ceremonii pogrzebowej w tym oprawą muzyczną i podziękowaniami dla rodziny po jej zakończeniu. Gwarantujemy profesjonalizm oraz fachową oraz solidną obsługę. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.

adres www: http://www.wroclaw-zakladpogrzebowy.pl/


:: BOŻENA WITWICKA transport zwłok - Wrocław
link nie działa/spam?

ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA,  zakład pogrzebowy we Wrocławiu ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA, zakład pogrzebowy we Wrocławiu

Gloria to sprawdzona firma pogrzebowa. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego i doświadczonego zakładu pogrzebowego, polecamy współpracę właśnie z nami. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór akcesoriów funeralnych, wieńców pogrzebowych, pomników, urn, a dodatkowo trumien. Klientom proponujemy także skorzystanie z bogatej oferty usług kamieniarskich. Zamówią u nas Państwo wysokiej klasy nagrobki granitowe. Polecamy nasze usługi w zakresie transportu zwłok i organizacji pogrzebów. Posiadamy największą flotę karawanów pogrzebowych we Wrocławiu. Więcej na stronie.

adres www: http://www.gloria.wroc.pl/


:: ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA, zakład pogrzebowy we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Babice - zakłady pogrzebowe w Babicach Babice - zakłady pogrzebowe w Babicach

Organizacja pogrzebu osoby bliskiej to trudna sprawa, wymagająca dopilnowania wielu szczegółów oraz załatwienia formalności oficjalnych. Warto powierzyć zorganizowanie tej ceremonii firmie pogrzebowej, która ma doświadczenie i cieszy się uznaniem klientów. Dom pogrzebowy Babice na rynku funkcjonuje non stop od 1987 roku. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Każdemu, kto skorzysta z naszych usług zapewniamy indywidualne traktowanie, dyskrecję i całkowity profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnymi i w pełni wyposażonymi samochodami do transportu zwłok, własną chłodnią i kaplicą, gdzie można pożegnać się ze zmarłym. Zapraszamy na witrynę internetową.

adres www: http://babice.com.pl/


:: Babice - zakłady pogrzebowe w Babicach
link nie działa/spam?

KOPERSKI transport zmarłych KOPERSKI transport zmarłych

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przedsiębiorstwo pogrzebowe Koperski. Składamy Państwu dużą ofertę handlową związaną ze świadczeniem usług pogrzebowych i im podobnych. Nasz Dom Pogrzebowy zajmuje się krajowym i międzynarodowym transportem zwłok i kremacją ciała osoby zmarłej. Dodatkowo wiedziemy całodobowe pogotowie pogrzebowe. Naszą specjalnością jest wytwórczość wysokiej jakości trumien z litego drewna. Mottem naszej aktywności jest „Godność i Tradycja. Więcej szczegółów można odnaleźć na naszej stronie internetowej.

adres www: http://koperski.com.pl/


:: KOPERSKI transport zmarłych
link nie działa/spam?

Urny drewniane Urny drewniane

Nasza firma świadczy swoje usługi na całym świecie. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprowadzić do kraju zwłoki nawet z najbardziej oddalonego miejsca na ziemi. Jakość wykonanych usług zapewniają nam odpowiednio dobrani współpracownicy, jak również wieloletnie doświadczenie i zastosowanie najlepszego sprzętu. Mamy duże doświadczenie w transporcie zwłok do innego kraju, jak również przy transporcie ciał z innego kraju do Polski. Poza transportem nasza firma zajmuje się również kremacją zwłok, pomocą w załatwieniu niezbędnych zezwoleń, a także odbiorem trumien z lotnisk. Naszym klientom zapewniamy pomoc w organizacji pogrzebu i związanych z nim wszelkich formalności.

adres www: http://www.sosagencjafuneralna.pl/


:: Urny drewniane
link nie działa/spam?

Exitus kremacja w Warszawie Exitus kremacja w Warszawie

Firma pogrzebowa Exitus posiada swoje oddziały nie tylko w Warszawie, ale również w miejscowościach sąsiednich takich jak Otwock, Józefów bądź Mińsk Mazowiecki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przeprowadza całościowo i starannie szeroki zakres usług pogrzebowych. Uczestniczy w organizowaniu formalności w szpitalach, urzędach oraz na cmentarzu. Zapewnia kwiaty oraz wieńce w wybrane przez Państwa miejsce. Zajmuje się planowaniem wszelkich elementów ceremonii pogrzebowej. Wszystkie z zadań realizuje z zachowaniem szacunku dla zmarłych oraz najlepszą pieczołowitością. By dowiedzieć się szczegółów propozycji domu pogrzebowego, wpadnij na naszą stronę internetową.

adres www: http://exitus.com.pl/


:: Exitus kremacja w Warszawie
link nie działa/spam?

Zakład pogrzebowy Pokora służący klientom z miasta Knurów Zakład pogrzebowy Pokora służący klientom z miasta Knurów

Firma Pokora to profesjonalne usługi pogrzebowe obejmujące transport zwłok, kwiaty, urny, trumny, oprawę muzyczną i kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych, kremacji i ekshumacji. Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie z najwyższym szacunkiem i delikatnością w tych trudnych dla każdego chwilach. Jesteśmy dla Państwa dostępni całą dobę, nasze usługi świadczymy bezgotówkowo, dbamy o ich najwyższy standard. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

adres www: http://firmapokora.pl/


:: Zakład pogrzebowy Pokora służący klientom z miasta Knurów
link nie działa/spam?

PRZYMIERZE Organizacja pogrzebów w Olsztynie PRZYMIERZE Organizacja pogrzebów w Olsztynie

Uniwersalnie funkcjonującym na terenie Olsztyna i okolic, dwudziestoczterogodzinnym Zakładem Usług Pogrzebowych jest przetestowane przedsiębiorstwo "Przymierze". Poza skutecznym załatwieniem wszelakich formalności (wraz z uzyskaniem zasiłku z ZUS lub KRUS) oraz przewozem zwłok z umownej lokalizacji na terenie kraju i poza granicami Polski. Firma podejmuje się również pełnej kosmetyki oraz przynosi odzież żałobną, dopełnia ekshumację czy kremację zwłok i kompetentną obsługę uroczystości pogrzebowych natomiast na życzenie zapewnia również Mistrza Ceremonii Świeckiej. Pozostałe informacje o szczegółach usług zamieszczono na stronie internetowej Domu Pogrzebowego.

adres www: http://przymierze.olsztyn.pl/


:: PRZYMIERZE Organizacja pogrzebów w Olsztynie
link nie działa/spam?

PUK Zakłady pogrzebowe w Krakowie PUK Zakłady pogrzebowe w Krakowie

Ze zrzeszenia kilku renomowanych krakowskich Zakładów Pogrzebowych zaistniała Spółka -Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych - gwarantująca łączne wsparcie w pełnej organizacji ceremonii pogrzebowej, proponowane przez wyedukowane grono powyżej 40. Profesjonalistów, którzy z uczciwością, niezawodnością i ponadprzeciętnym wyczuciem służą Państwu pomocą na wszystkich etapach organizowania pochówku. Przedsiębiorstwo pośredniczy w wystawieniu aktu zgonu i strzeże dopełnienia wszelkich formalności. Propozycja firmy pokrywa pomoc w doborze odpowiedniej trumny tudzież urny, szeroki wybór klepsydr a także wieńce czy wiązanki pogrzebowe. Po całkowitą ofertę zapraszamy na stronę www.

adres www: http://www.puk.krakow.pl/


:: PUK Zakłady pogrzebowe w Krakowie
link nie działa/spam?

Fotograf ś›lubny w Bełchatowie Fotograf ś›lubny w Bełchatowie

Specjalizuje się w fotografii ślubnej, portretowej i reportażowej. Fotografuję prawie wszystko :) Oferuję sesje zdjęciowe, reportaże z ewent-ów i imprez firmowych, oraz zdjęcia ślubne i sesje plenerowe. Do oferty dołączam fotografie okolicznościowe takie jak komunia święta, chrzest święty, czy pogrzeb. Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem i poddaję je autorskiej obróbce cyfrowej. Fotografuję w Bełchatowie i w okolicach. Krzysztof Gardulski - fotograf Bełchatów.

adres www: http://www.krzysztof-gardulski.pl/


:: Fotograf ś›lubny w Bełchatowie
link nie działa/spam?

Przewóz osób MICHALAKBUS Przewóz osób MICHALAKBUS

Firma Michalak Bus świadczy usługi przewozu osób na terenie kraju. Jeździmy samochodami marki Mercedes - Benz, posiadamy odpowiednie kwalifikacje, oferujemy atrakcyjne ceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy przewóz osób: wycieczki, szkolenia, wyjazdy integracyjne, śluby/wesela, komunie, pogrzeby, przejazdy pracownicze, wyjazdy na turnieje/mecze/itp (dla kibiców i drużyn) oraz inne wyjazdy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zapraszamy do kontaktu: tel: 660 778 071, mail: [email protected], www.michalakbus.pl

adres www: http://michalakbus.pl/


:: Przewóz osób MICHALAKBUS
link nie działa/spam?

Usługi pogrzebowe warszawa - TREN Usługi pogrzebowe warszawa - TREN

Przy stracie bliskiej osoby nie mamy głowy do organizacji pogrzebu. Najlepiej gdy znajdzie się ktoś kto zajmie się wszystkimi formalnościami i organizacją za nas. Z pomocą przychodzimy my – Usługi pogrzebowe Tren z Warszawy. Otaczamy opieką rodzinę zmarłego - zajmujemy się cała organizacją i wszystkim co potrzebne do stworzenia godnego pożegnania bliskiej osoby. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Jesteśmy dla Państwa.

adres www: http://tren.com.pl/


:: Usługi pogrzebowe warszawa - TREN
link nie działa/spam?

Wirtualny cmentarz Wirtualny cmentarz

W zależności od kultury, w jakiej człowiek się rodzi, wychowuje się i wiedzie dorosłe życie, istnieją rozmaite formy pochówku. Dzięki naszemu internetowemu portalowi dowiesz się nie tylko tego, że obecnie tradycyjny pogrzeb jest jedną z możliwych alternatyw, coraz powszechniej bowiem dostępna jest możliwość kremacji zwłok, ale zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą praktycznych aspektów organizacji tego typu pochówku. Na naszym serwisie uzyskasz wiele informacji dotyczących różnych sposobów ostatniego pożegnania ukochanej osoby. Dowiesz się również, jakie znaczenie i jaką symbolikę mają poszczególne rytuały w aspekcie różnych form pochówku. Zapraszamy na nasz serwis internetowy.

adres www: http://www.miejsce-pamieci.pl/


:: Wirtualny cmentarz
link nie działa/spam?

Pozegnaj.pl Ogólnopolski Katalog Zrzeszający Firmy z Branży Pogrzebowe Pozegnaj.pl Ogólnopolski Katalog Zrzeszający Firmy z Branży Pogrzebowe

Vortal Pozegnaj.pl to pierwszy Ogólnopolski poradnik dla osób, którzy utracili kogoś bliskiego. Za jego pomocą szybko odnajdziemy firmę, która pomoże nam w godnym pożegnaniu tej bliskiej osoby, jak i odnajdziemy różne porady tak bardzo pomocne w tych rudnych chwilach. W katalogu znaleźć można np. zakłady pogrzebowe, które to zazwyczaj zajmują się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowej, jak i hotele, restauracje oferujące organizację styp. Znaleźć można również zakłady kamieniarskie oferujące szeroki asortyment nagrobków.

adres www: http://www.pozegnaj.pl/


:: Pozegnaj.pl Ogólnopolski Katalog Zrzeszający Firmy z Branży Pogrzebowe
link nie działa/spam?

SOLOCH SOLOCH

Firma pogrzebowa SOLOCH zajmująca się pochówkiem zmarłych na terenie Kędzierzy-Koźla. Firma SOLOCH wykonuje również międzynarodowy transport ciał zmarłych na terenie Polski i Europy. Zajmuje się również sprzedażą zniczy, wieńców ,trumien oraz innych akcesorii pogrzebowych. Dzięki długoletniemu działaniu firma SOLOCH posiada bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju usług oraz posiada doświadczony personel.

adres www: http://www.soloch.eu/


:: SOLOCH
link nie działa/spam?

www.actra.pl www.actra.pl

Profesjonalna opieka nad grobami na terenie miast Podkarpacia: Leżajsk, Łańcut,Nowa Sarzyna,Sokołów Młp.Stalowa Wola,Oleszyce,Lubaczów,Mielec,Rzeszów,Jarosław,Przeworsk,Przemyśl,Nisko Oferta obejmuje: czyszczenie i konserwacja nagrobków,sprzątanie otoczenia nagrobków,zapalanie zniczy,sadzenie i ustawianie kwiatów,odśnieżanie w czasie zimy,opieka nad grobem bezpośrednio po pogrzebie,zamawianie Mszy Św, uczestnictwo w nabożeństwie pogrzebowym, złożenie wiązanki, zapalenie znicza na zlecenie klienta,rocznicowe zapalenie zniczy, wykonanie i ułożenie wiązanek, kwiatów i dekoracji.i Cyfrowa dokumentacja fotograficzna Realizujemy indywidualne życzenia klientów

adres www: http://www.actra.pl/


:: www.actra.pl
link nie działa/spam?

Azalia - kompleksowe usługi pogrzebowe - Wrocław Azalia - kompleksowe usługi pogrzebowe - Wrocław

Nasza firma istnieje od 1999 roku. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w tych trudnych dniach. Organizujemy pogrzeby tradycyjne i kremacje. Działamy na terenie całej Polski. Przeprowadzamy również ekshumacje zwłok przez cały rok na terenie całego kraju. Formalności załatwiamy sami, nie musicie się o to martwić. Oferujemy trumny, urny, ramy. Wykonujemy również nagrobki.

adres www: http://azalia-pogrzeb.pl/


:: Azalia - kompleksowe usługi pogrzebowe - Wrocław
link nie działa/spam?

Arper windy pogrzebowe chłodnie stoły sekcyjne podest nagrobny rozpory Arper windy pogrzebowe chłodnie stoły sekcyjne podest nagrobny rozpory

Arper dostawca branźy pogrzebowej, sprzęt dla administratorów cmentarzy, kaplic, kościołów, prosektoriów, zakładów pogrzebowych, firm branży pogrzebowej. Produkujemy windy pogrzebowe ze stali nierdzewnej i lakierowane, nierdzewne windy urnowe (do opuszczania urn), podesty i stelaże nagrobne, szalunki (rozpory) grobowe, katafalki stacjonarne i przejezdne, komory chłodnicze dla szpitali, zakładów i prosektoriów w technologii kwasoodpornej (jako jedyny producent w standardzie oferujemy stal nierdze

adres www: http://www.arper.pl/


:: Arper windy pogrzebowe chłodnie stoły sekcyjne podest nagrobny rozpory
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020