Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: kolektory, słoneczne,

Kategoria :
Budownictwo, Inne, Technika, Biznes i ekonomia, Handel i usługi,

Wpisów: :
Kolektory słoneczne Kolektory słoneczne

Badan jest świetną firmą , która wykonuje usługi w takich obszarach jak technika grzewcza a także instalacyjna, wentylacja oraz klimatyzacja, bądź też pompy ciepła, urządzenia fotowoltaiczne i innego rodzaju źródła energii odnawialnej. W trakcie 30 letniej działalności na rynku firma Badan cały czas poprawiała oraz doskonaliła świadczone przez siebie zadania. Aktualnie jej oferta obejmuje także usługi związane z wykończeniem wnętrz, oraz pozwala na stworzenie wspaniałych łazienek, domowego Spa, a także pozostałych przestrzeni w domu oraz poza nim. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy.

adres www: http://badan.pl/


:: Kolektory słoneczne
link nie działa/spam?

Systemy grzewcze w Gdańsku Systemy grzewcze w Gdańsku

Systemy grzewcze takich renomowanych firm jak Buderus, Jeremias,Valsir tylko i wyłącznie z firmą Termika. Jeżeli interesują Ciebie opcje na kotły olejowe, kotły grzewcze, jeżeli koniecznie chcecie otrzymać ogrzewanie w ramach urządzeń takich jak grzejniki, kolektory słoneczne czy też pompa ciepła to zapraszamy do Termika. Wieloletnie doświadczenie, działalność w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania i trendy oraz przystępne ceny. W ofercie również dotacje na pompy ciepła oraz dotacje na kolektory słoneczne: Gdańsk, trójmiasto i cały kraj!

adres www: http://www.termika.gpe.pl/


:: Systemy grzewcze w Gdańsku
link nie działa/spam?

VIESSMANN instalacje grzewcze w Poznaniu VIESSMANN instalacje grzewcze w Poznaniu

Przedstawiamy Państwu firmę Inside z siedzibą w Poznaniu. Jesteśmy salonem firmowym przedsiębiorstwa Viessmann. Na rynku istniejemy od 1998 roku. Oferujemy efektywne oraz ekologiczne rozwiązania z branży grzewczej. Wykonujemy projektowanie, sprzedaż i montaż instalacji gazowych, grzewczych, sanitarnych i technologicznych. Polecamy między innymi: kotły gazowe, olejowe, na drewno, kolektory słoneczne i pompy ciepła. Prowadzimy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich urządzeń firmy Viessmann. Współpracujemy z klientami prywatnymi i przedsiębiorstwami. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna oferta oraz więcej informacji.

adres www: http://www.viessmann.poznan.pl/


:: VIESSMANN instalacje grzewcze w Poznaniu
link nie działa/spam?

KOMARPOL instalacje gazowe w Bielsku KOMARPOL instalacje gazowe w Bielsku

Ceniona przez wielu odbiorców firma Komarpol posiada swą siedzibę w Bielsku-Białej. Prowadzimy naszą aktywność od przeszło trzydziestu lat, co potwierdza nasz profesjonalizm oraz niezawodność. W naszej propozycji mieszczą się kolektory słoneczne, pompy ciepła, kotły gazowe, odkurzacze centralne i sporo innych urządzeń. Realizujemy także kompleksowy serwis kotłów grzewczych zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Polecamy nasze zestawy solarne, które można wykorzystać jako tanie źródło ogrzewania wody w domu. Nadzwyczaj wysoki współczynnik sprawności wszelkiego z kolektorów zapewnia maksymalne wyzyskanie energii słonecznej. Dokładne informacje na stronie www.

adres www: http://www.komarpol.pl/


:: KOMARPOL instalacje gazowe w Bielsku
link nie działa/spam?

SOLDACH pompy ciepła - Lubllin SOLDACH pompy ciepła - Lubllin

Jeśli szukasz firmy, jaka odpowiednio zna się na możliwościach zdobywania energii z ekologicznych źródeł, wybierz Soldach. Nasza siedziba mieści się w Lublinie, ale posiadamy również oddziały w Opolu Lubelskim, Łomży oraz Kraśniku. Proponujemy w stałej sprzedaży kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, elektrownie wiatrowe i lampy solarne. Ponadto dysponujemy pokryciami dachowymi, systemami rynnowymi oraz schodami strychowymi. Wszelki z naszych artykułów posiada wieloletnią trwałość oraz estetyczny wygląd. Nasi doradcy pomogą klientom odnaleźć artykuły spełniające wszelkie ich oczekiwania. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

adres www: http://www.soldach.pl/


:: SOLDACH pompy ciepła - Lubllin
link nie działa/spam?

SUN ENERGY kolektory słoneczne w Trójmieście SUN ENERGY kolektory słoneczne w Trójmieście

Firma Sun Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, nagrodzona wieloma odznaczeniami, mająca na swoim koncie spore sukcesy, wykonuje wszechstronne usługi z obszaru energii odnawialnej. Swoją działalność prowadzi na terenie wielu województw zaopatrując w pompy ciepła, zbiorniki, wentylację również obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, jak też prywatne domy wykorzystując innowacyjne rozwiązania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie tematu energii odnawialnej i generować koszty w sektorze zużycia energii, zajrzyj na stronę internetową firmy SUN Energy.

adres www: http://www.sunenergy.pl/


:: SUN ENERGY kolektory słoneczne w Trójmieście
link nie działa/spam?

Knt Solar Knt Solar

Firma KNT Solar wyznaję zasadę, tzw. realizmu ekologicznego - należy dbać o środowisko przyrodnicze i wspierać działania ekologiczne, ale nie należy zapominać o aspektach ekonomiczno - finansowych. Dlatego też oferuje swoim klientom proekologiczne kolektory słoneczne, dzięki którym możliwe jest pozyskiwania energii pochodzącej ze Słońca. Klient może ogrzać dom bez używania nieodnawialnych źródeł energii. Ofert przeznaczona jest głównie do posiadaczy domków jednorodzinnych, którzy ogrzewają swoje domy węglem - droższym, mniej ekologicznym sposobem. rn

adres www: http://kntsolar.pl/


:: Knt Solar
link nie działa/spam?

Taśmy Led Taśmy Led

W przypadku jeżeli poszukują Państwo sklepu gdzie jest możliwość kupić artykuły przeznaczone do energooszczędnego ogrzewania, oświetlenia i produktów Digital Signage to dobrym pomysłem jest zapoznać się z propozycją sklepu internetowego Smart-24.pl. Ich specjalnością jest dystrybucja artykułów takich jak żarówki led, taśmy led, kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaniczne. Istotnym atutem sklepu Smart-24 jest bardzo wysoka jakość oferowanych produktów a także ich niskie ceny. Serdecznie zapraszam do odwiedzin a następnie zakupów.

adres www: http://www.smart-24.pl/


:: Taśmy Led
link nie działa/spam?

Instalacje Fotowoltaiczne Instalacje Fotowoltaiczne

Zajmujemy się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków na realizację projektów OZE (tzn, kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła). Prowadzimy także montaż wyżej wymienionych systemów na obiektach komercyjnych oraz w gospodarstwach domowych. Współpracujemy z wykwalifikowanymi firmami na terenie całej Polski oraz Europy. Nasi podwykonawcy posiadają duże doświadczenie w montażu zestawów solarnych i geotermalnych. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: moduły fotowoltaiczne, falowniki (przetwornice SMA, KACO), systemy magazynowania energii (Sunpack), systemy mocowań. Dzięki nam można bardzo dużo zaoszczędzić

adres www: http://energosystemy.pl/


:: Instalacje Fotowoltaiczne
link nie działa/spam?

Odnawialne źródła energii Odnawialne źródła energii

Domeną naszej firmy jest handel akcesoriami i urządzeniami ekologicznymi przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy oraz środowiska. Świadczone przez nas rozwiązania ekologiczne dla firm oraz dla domu to szeroki wybór oświetlenia LED, w tym żarówek, listew, taśm. Możesz nabyć też całe lampy oraz inne związane z oświetleniem artykuły. Zamówisz u nas również turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, maty do ogrzewania podczerwienią i inne. Zawsze służymy poradą i gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

adres www: http://ekotaniej.pl/


:: Odnawialne źródła energii
link nie działa/spam?

Kolektory słoneczne w Bieszczadach Kolektory słoneczne w Bieszczadach

Na prowadzonej przez nas stronie znajdziecie szeroką listę urządzeń, które wykorzystują energię Słońca. Wśród nich są między innymi: nowoczesne kolektory solarne i elementy ich infrastruktury - jak chociażby węże solarne oraz baterie słoneczne o wysokiej wydajności, najróżniejszego rodzaju mocowania i uchwyty oraz kable. Wśród urządzeń słonecznych oferujemy także niewielkie i wyjątkowo użyteczne w podróży ładowarki do telefonów komórkowych oraz ruchome zabawki napędzane energią słoneczną. Oprócz tego mogą Państwo zakupić pompy ciepła, korzystające z energii zgromadzonej pod powierzchnią ziemi.

adres www: http://www.rotero.com.pl/


:: Kolektory słoneczne w Bieszczadach
link nie działa/spam?

Kolektory słoneczne w Krakowie, Bielsko Białej Kolektory słoneczne w Krakowie, Bielsko Białej

Inwestując w przydomowe kolektory słoneczne, zmniejszamy rachunki za podgrzewanie wody użytkowej o 60 - 70 proc. Nawet o 30 proc. możemy mniej płacić za ogrzewanie. Z racji tego, że kolektory mogą produkować sporo energii także zimą, możemy o 30 procent mniej płacić za ogrzewanie. Główny teren gdzie działają nasi instalatorzy to Małopolska i Śląsk. Montujemy systemy solarne pod domki wielorodzinne, bloki mieszkaniowe , pensjonaty, baseny. Załatwiamy dopłatę ze środków unijnych. Łączymy instalację z każdym rodzajem ogrzewania gazowym czy też węglowym. Montaż kolektora sprawia, że po około 5 latach zwracają się jego koszty inwestycyjne.

adres www: http://www.solarprogram.pl/


:: Kolektory słoneczne w Krakowie, Bielsko Białej
link nie działa/spam?

Centralne ogrzewanie Lublin Centralne ogrzewanie Lublin

Centralne ogrzewanie Lublin - firma Inserw Autoryzowany Partner Handlowy Buderusa w Lublinie. Posiadamy w sprzedaży wszelkie urządzenia związane z centralnym ogrzewaniem, marki Buderus, m.in. kotły, grzejniki, kolektory słoneczne. Oferujemy także zaprojektowanie i wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem kotłowni. Instalacje wykonujemy z miedzi lub tworzyw sztucznych, w domkach jednorodzinnych, jak i w dużych halach. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółową ofertę. Zapraszamy!

adres www: http://www.buderus-inserw.pl/


:: Centralne ogrzewanie Lublin
link nie działa/spam?

Kolektory słoneczne Kolektory słoneczne

Ciepło ze Słońca, fotowoltaika, kolektory słoneczne - Pitern. Oferta na sprzedaż i montaż: wysokowydajne kolektory słoneczne Watt, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zasobniki CWU, bufory ciepła, grupy pompowe i systemy mocowania. Wykonane zgodnie ze światowymi standardami, najwyższy w historii współczynnik efektywności. Świetliki Sun-2-u - Sferyczna kopuła umieszczona na dachu. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Osprzęt solarny, kolektor przepływowy do ogrzewania wody użytkowej. Prąd ze słońca

adres www: http://www.pitern.pl/


:: Kolektory słoneczne
link nie działa/spam?

Panele Panele

Rotero Sanok: kolektory słoneczne watt. Doradztwo ekspertów przy projektowaniu, wysoka jakość świadczonych usług - zapraszamy do sklepu internetowego. Energooszczędne ogrzewanie słoneczne - niezawodne solary, panele słoneczne, zestawy solarne, urządzenia grzewcze Womar i systemy solarne. Dołącz do grupy naszych zadowolonych Klientów. Montaż, sprzedaż kolektorów, cieplne, płaskie - solary, baterie słoneczne, zestawy solarne.

adres www: http://www.rotero.pl/


:: Panele
link nie działa/spam?

Kolektory słoneczne Zambrów Kolektory słoneczne Zambrów

Relpal - Dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, zasobnik, instalacje solarne. Energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Montaż i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory solarne, instalacje solarne - Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Zambrów, Warszawa. Energie alternatywne - kolektory słoneczne ceny. Absorber czyli powłoka absorbująca to najważniejszy element.

adres www: http://www.energiealternatywne.pl/


:: Kolektory słoneczne Zambrów
link nie działa/spam?

OZE SYSTEMS - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, baterie słoneczne, PV OZE SYSTEMS - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, baterie słoneczne, PV

Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energi (OZE) tj.: 1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) Pompy ciepła; 3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe); 4) Fotoogniwa woltaiczne (PV, baterie słoneczne). Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (dotacje na ochronę środowiska, raporty z oddziaływania na środowisko). Zapraszamy do współpracy.

adres www: http://www.srodowiskowe.pl/


:: OZE SYSTEMS - Kolektory słoneczne, pompy ciepła, baterie słoneczne, PV
link nie działa/spam?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - panele fotowoltaiczne Przydomowe oczyszczalnie ścieków - panele fotowoltaiczne

EKO-SIL przydomowe oczyszczalnie ścieków to najprostszy i najtańszy sposób unieszkodliwiania ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Projektujemy i montujemy kolektory słoneczne, panele fotowoltaniczne, separatory tłuszczy i węglowodorów oraz pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla małych gospodarstw,jak i dużych osiedli mieszkaniowych, zakładów czy gmin. Oferujemy Państwu wykonanie pełnych projektów wraz z infrastrukturą, instalacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Działalność firmy jest zgodna z systemem zapewniania jakości ISO 9002.

adres www: http://www.eko-sil.pl/


:: Przydomowe oczyszczalnie ścieków - panele fotowoltaiczne
link nie działa/spam?

kolektory słoneczne kolektory słoneczne

Xenergy.pl to polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Oferuje rozwiązania na pozyskiwanie taniej, przyjaznej środowisku energii. W ofercie znajdują się Systemy Taniego Ogrzewania Słonecznego - kolektory słoneczne, płaskie i próżniowe, Panele Fotowoltaiczne, a także elektrownie wiatrowe i wodne, klimatyzatory, kotły i pompy. Firma oferuje również usługi serwisowe i transportowe.

adres www: http://www.xenergy.pl/


:: kolektory słoneczne
link nie działa/spam?

Kolektory słoneczne - solary - fronty mdf - folie pcv - fotowoltaika - Kolektory słoneczne - solary - fronty mdf - folie pcv - fotowoltaika -

ArtVinyl-Pol, to oficjalny dystrybutor produktów renomowanej firmy Art Vinyl, obejmujący swym zasięgiem wiele krajów europejskich. W bogatej gamie naszych produktów można znaleźć blaty mineralno akrylowe, folie pcv, frezarki cnc, fronty mdf, obrabiarki laserowe, ogniwa fotowoltaiczne, fotowoltaika, kolektory słoneczne, solary czy prasy próżniowe. Doświadczenie, oraz rozmach z jakim działamy pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją.

adres www: http://www.artvinyl.eu/


:: Kolektory słoneczne - solary - fronty mdf - folie pcv - fotowoltaika -
link nie działa/spam?

Pompy ciepła - kolektory słoneczne - klimatyzacja - gazowo  olejowe ko Pompy ciepła - kolektory słoneczne - klimatyzacja - gazowo olejowe ko

Od ponad 20 lat firma P.H.U. STAMPOL specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domów mieszkalnych, budynków biurowych. Współpracując z nami mają Państwo możliwość wykonania wszystkich instalacji w budynku przez naszą Firmę - oszczędzając przy tym czas i minimalizując koszty budowy. Na dzień dzisiejszy oferujemy Klientom usługi w zakresie: - instalacje centralnego ogrzewania (piece gazowe lub pompy ciepła) - instalacje ci

adres www: http://www.stampol.pl/


:: Pompy ciepła - kolektory słoneczne - klimatyzacja - gazowo olejowe ko
link nie działa/spam?

kolektory słoneczne kolektory słoneczne

Nasza firma zajmuje się dystrybucją, montażem oraz serwisowaniem kolektorów słonecznych i instalacji solarnych. Głównym zadaniem naszej działalności jest zapewnienie ekologicznie czystej energii dla domu, obniżenie kosztów jego ogrzewania oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Służymy wsparciem w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego gospodarstwa domowego

adres www: http://www.en-sol.pl/


:: kolektory słoneczne
link nie działa/spam?

Pompy Ciepła, Kolektory słoneczne, Ogrzewanie Wrocław - INTELPLAST Pompy Ciepła, Kolektory słoneczne, Ogrzewanie Wrocław - INTELPLAST

Pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to nasza pasja. Intelplast Wrocław - jestesmy na rynku od 1990 roku! Na rynku dolnego Śląska jesteśmy firmą rozpoznawalną , zdobyliśmy uznanie za fachowość i rzetelność czego wyrazem bylo dwukrotne przyznanie wyróżnienia "Złoty Klucz Instalatora". W trosce o stałe podnoszenie jakości firma wystąpiła i uzyskała certyfikat EN ISO 9001:2000

adres www: http://www.intelplast.pl/


:: Pompy Ciepła, Kolektory słoneczne, Ogrzewanie Wrocław - INTELPLAST
link nie działa/spam?

Kotły gazowe Kotły gazowe

Firma Alwakom.net oferuje usługi i produkty związane z techniką grzewczą (kotły gazowe i olejne, kotły na pelet, próżniowe kolektory słoneczne, kominki, grzejniki, pompy itp.). Na stronie galeria produktów, informacje o sprzedaży, serwisie oraz montażu urządzeń grzewczych. Firma wykonuje również analizy spalin.

adres www: http://www.alwakom.net/


:: Kotły gazowe
link nie działa/spam?

.:BIAWAR - kolektory słoneczne .:BIAWAR - kolektory słoneczne

Już od 40 lat szeroka gama wyrobów marki BIAWAR zapewnia komfort korzystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Oferujemy m.in. kotły grzewcze, elektryczne podgrzewacze wody, piece i pompy ciepła NIBE. Od 2000 roku głównym udziałowcem spółki jest szwedzki koncern Nibe AB.

adres www: http://www.biawar.com.pl/


:: .:BIAWAR - kolektory słoneczne
link nie działa/spam?

(1) 2000 WIND and POWER Turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, panele (1) 2000 WIND and POWER Turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, panele

Turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, panele solarne, elektrownie wiatrowe, kolektory powietrzne, elektrownie wodne, turbiny wodne

adres www: http://www.windandpower.pl/


:: (1) 2000 WIND and POWER Turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, panele
link nie działa/spam?

2000 SUNNY LIFE TECHNOLOGIES - turbiny wiatrowe, panele solarne, kolek 2000 SUNNY LIFE TECHNOLOGIES - turbiny wiatrowe, panele solarne, kolek

Przydomowe elektrownie wiatrowe, panele fotowoltaiczne, przetwornice, inwertery, kolektory słoneczne, lampy solarne, oświetlenie LED. Projektowanie dystrybucja montaż

adres www: http://www.sunnylifetechnologies.com/


:: 2000 SUNNY LIFE TECHNOLOGIES - turbiny wiatrowe, panele solarne, kolek
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020